25:26
(14:14)
Zápas je u konce a Dukla vítězí na venkovní půdě o jednu branku. Poločas začaly lépe Lovosice, ty si ale nedokázaly vytvořit náskok. Následně Dukla obrátila stav a deset minut do konce vyhrávala o tři branky. Lovcům se podařilo snížit a ze sedmičky mohly i srovnat. V nejdůležitější části zápasu ale přišel zkrat a po neproměněné sedmičce šli domácí ještě do dvojnásobného vyloučení. Zápas si tak prohrály v koncovce. Další mač je na programu zítra.
22:31
(14:18)
TJ Sokol Nové Veselí – HC ROBE Zubří 22:31 (14:18)
Nejvíce branek: J. Flajsar 6, Dodica 5, Melichar 3 – Mořkovský 7/2, Dokoupil 5, Jurka 4. Sedmimetrové hody: 0 – 6/3. Vyloučení: 4:1.
31:30
(15:17)
KH ISMM Kopřivnice nakonec i přes nevyužitou sedmičku a netrefenou prázdnou branku dokázali udržet těsné vedení a vyžádali si tak čtvrtý zápas!

KH ISMM Kopřivnice – HCB Karviná 31:30 (15:17)
Nejvíce branek: Čadra 6, Grizelj 6, Musálek 6/2 – V. Patzel 12/3, Jan Užek 5, Sobol 5. Rozhodčí: Horáček a Novotný. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 4:6.
23:22
(11:13)
Hranice měly dnešní zápas skvěle rozehraný, vedly 15:11 a domácí neskórovali v prvních pěti minutách druhého poločasu, procházeli si krizí, ale zvedli se. Začali pořádně bojovat. V závěru vyšel trenérovi Řezníkovi tah s nasazením pivota Janků, který nehrál celé utkání, ale dvěma góly dokázal otočit z 21:22 na 23:22. Následně v poslední minutě udělali hosté fatální chybu a nabídli Maloměřicím postupný útok. Ten skončil odpískáním pasivity, nicméně Zbránek neproměnil svou šanci z levého křídla na bližší tyč a Mazač se stal hrdinou domácích.
36:22
(17:7)
Iuventa podľa predpokladov bez problémov porazila Porubu výsledkom 36:22 a udržala si prvé miesto v tabuľke.
29:30
(11:17)
Házená Kynžvart sice po poločase vedla v Hodoníně o šest branek (11:17), ale nakonec se musela o výsledek do posledních minut strachovat. Domácí děvčata dělala všechno proto, aby mohla pomýšlet na remízu, ale nakonec jim to o jedinou branku nevyšlo. Kynžvart potvrdil roli favorita a domů si veze dva body. Nejlepší střelkyní zápasu byla domácí Laura Víchová, která si zapsala devět branek. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
28:14
(11:8)
DHK Baník Most – HC Tatran Stupava 28:14 (11:8)
Nejvíce branek: Stříšková 5/1, Smetková 5/1, Andrýsková 4 – Jagodičová 6, A. Horváthová 4/4, Schwarzová 1. Rozhodčí: Beňuš – Háza. Sedmimetrové hody: 5/3 – 4/4. Vyloučení: 2:3.