36:27
(20:11)
HC Dukla Praha – HBC Jičín 36:27 (20:11)
Nejvíce branek: Dokoupil 6/2, Křístek 5, J. Rakouský 5 – Matouš 5, Miľko 4, J. Hájek 3. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/0. Vyloučení: 2:5.
33:27
(17:16)
HK FCC Město Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí 33:27 (17:16)
Nejvíce branek: Hniďák 11, Kupa 7/3, Mizera 6 – Gregorovič 6, Halíček 5/1, Šůstek 5. Rozhodčí: Králíček Jiří, Letev Milan. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/2. Vyloučení: 2:4.
26:33
(14:15)
Zápas je u konce. Kopřivnice vyhrála oba dva poločasy, v tom druhém už ale dominovala. Postupně si tvořila náskok, který se stal v jednu chvíli už nedostižitelným. Navíc Kopřivnici v závěru hodně držel Pšenica, který potrápil střelce Brna několika zákroky. Pro Brno to je letošní první porážka, Kopřivnice si připsala druhé vítězství a postoupila na sedmou příčku Chance Extraligy. Brno je nyní třetí.
23:42
(6:23)
Plzeň splnila povinnost v podobě výhry ve Strakonicích, kterým opět nastřílela minimálně čtyřicet branek. Potom, co v prvním poločase skórovala třiadvacetkrát a domácí se od 20. do 34. minuty neprosadili, tak hosté docela polevili v koncentraci. Strakonice mohly pomýšlet na vítězství ve druhém poločase, ale jeho skóre ještě dokázali Západočeši otočit. O víkendu se Talent představí v Jičíně a potom už přijde domácí duel s Karvinou. Strakonice hostí v sobotu Brno, které dnes zaznamenalo svou první porážku v sezoně.