34:29
(19:12)
Nizozemsko – Gruzie 34:29 (19:12)
Nejvíce branek: Baijens 6, ten Velde 6/2, N. Versteijnen 5 – Chovrebadze 9/3, Ordžonikidze 7, Arsenašvili 6. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 5:4.
31:24
(18:14)
To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek čtvrtečního dne a u dalěích textových přenosů naviděnou.
32:29
(13:13)
Zaslouženě v tomto zápase vyhrávají hráči Slovinska, kteří po nerozhodném prvním poločase ve druhé části utkání zlepšili hru.
32:21
(15:10)
Norsko – Polsko 32:21 (15:10)
Nejvíce branek: Sagosen 6/2, Rød 5, Johannesen, Barthold a Bjørnsen 4 – Sićko 5, Pietrasik 3, Paterek, Gębala a Czapliński 2. Rozhodčí: Pavićević, Ražnatović (MNE). Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2. Vyloučení: 1:4. ČK: Olejniczak (POL).
29:20
(14:7)
Švédsko potvrdilo roli favorita a porazilo na úvod ME Bosnu 29:20. Ta byla severskému celku vyrovnaným soupeřem jen v prvních patnácti minutách, pak se favorit prosadil zejména skrze rychlou přechodovou fázi výborným Wannem. Ve druhém poločase se dostali papírově hosté do stavu mínus tři, ale na překvapení nedosáhli. V závěru už to bylo pouze o tom, zda utkání skončí dvouciferným rozdílem. To se díky neproměněné sedmičce nestalo.
23:14
(9:9)
Český tým čeká v sobotu utkání s Portugalskem. V pondělí pak narazí na Řecko. Oba duely startují v 18 hodin a my Vám z nich přineseme textový přenos.