7:11
13:11
11:6
11:9
David vítězí nad Olejníkem 3:1 na sety. Havířov vede nad KT Praha 1:0 na zápasy.
17:47 (Havířov - KT Praha 2:0)
3:1
11:6
7:11
11:3
11:7
Bajger byl jasně lepší, zkracoval výměny a hlavně našel recept na soupeřův servis. I druhý zápas domácí ovládli poměrem 3:1 na sety.
18:14 (Havířov - KT Praha 2:1)
0:3
3:11
5:11
6:11
Koblížek dominoval nad veteránem Čihákem jasně 3:0 na sety. Stav utkání je 2:1 pro domácí Havířov.
18:30 (Havířov - KT Praha 3:1)
3:0
11:8
11:5
16:14
Domácí David zvítězil jasně 3:0 nad Pavelkou. Třetí sada byla nejvyrovnanější, oba borci ukázali svou třídu a fanoušci v hledišti se bavili jejich výměnami. Havířov poráží KT Praha 3:1 na zápasy.
Hradec Králové - Havlíčkův Brod (0:3)
18:04 (Hradec Králové - Havlíčkův Brod 0:1)
1:3
11:3
5:11
6:11
7:11
Konec zápasu
18:29 (Hradec Králové - Havlíčkův Brod 0:2)
1:3
10:12
8:11
14:12
9:11
Obešlo ovládá čtvrtý set 11:9 a tento zápas končí výhrou 3:1 pro hosty (na zápasy 0:2 z pohledu domácích).
19:10 (Hradec Králové - Havlíčkův Brod 0:3)
0:3
7:11
4:11
10:12
Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost při sledování dnešních textových přenosů a budu se těšit u dalších onlajnů z Hradce Králové.
6:11
Je konec! Filip Delinčák zvládl servis, stejně tak následný bekhend, načež Klos ukončil střetnutí forhendem mimo stůl. Vedení se tak ujímá TTC Ostrava!
3:11
Také druhý duel končí vítězstvím hráče TTC Ostrava! Jakub Kleprlík získal tlak bekhendem na tělo soka, který se ještě ubránil, ale následný bekhend již poslal mimo stůl.
19:18 (TJ Ostrava - TTC Ostrava 0:3)
1:3
11:6
8:11
9:11
8:11
Ostravské derby vyznělo jasně pro TTC, které porazilo TJ 3:0 na zápasy. V prvním zápase Filip Delinčák porazil Patrika Klose, jemuž povolil jediný set. Dramatickou bitvu posléze sehrál Jakub Kleprlík s Tomášem Martinkem. První jmenovaný vybojoval úvodní dva sety, ale náskok si nechal vzít. Do rozhodujícího pátého dějství se ovšem Kleprlík skvěle zkoncentroval a soupeři povolil pouhé tři body. Poslední potřebné vítězství získal pro TTC Petr Korbel. Ten sice první set proti Adamu Štalzerovi ztratil, ale zbylé tři sady získal na své konto.
Liberec - Hodonín (3:2)
18:08 (Liberec - Hodonín 1:0)
3:0
11:7
15:13
15:13
Utkání nyní pokračuje zápasem mezi domácím Jakubem Seibertem a hostujícím Davidem Štěpánkem. Tento zápas sledujte v přenosu na našem webu.
18:43 (Liberec - Hodonín 1:1)
1:3
7:11
6:11
11:8
8:11
Teď už byl po svém servisu ve výměně aktivnější Štěpánek a nakonec donutil soupeře k úderu do autu! Konec zápasu a v utkání máme srovnáno na 1:1.
4:11
Hosté se tak ujímají vedení 2:1 na zápasy. Zvládnou přidat rozhodující třetí bod? To sledujte v online přenosu na našem webu. V dalším zápase se utká Mohamed Shouman za domácí a za hosty David Štěpánek.
20:01 (Liberec - Hodonín 2:2)
3:0
11:5
11:5
11:9
Napínavé utkání mezi Libercem a Hodonínem tak směřuje do rozhodujícího pátého zápasu! V něm se utká domácí Jakub Seibert s hostujícím Oleksandrem Tymofiejevem, sledujte přenos na našemu webu.
20:25 (Liberec - Hodonín 3:2)