Vlašim – Karviná 4:0 (kon.) | Most – Plzeň 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Dobřany 7:2 (kon.)
Pardubice – Třinec 3:2 (kon.) | Kert Park Praha – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Kladno – Letohrad 2:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
7:2 (2:1, 0:0, 5:1)
TJ Snack Dobřany
Sobota 18.09.2010, 16:00 • ELBA Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga

Viděli jsme zajímavé utkání, které bylo vyrovnané až do poslední třetiny. V této třetině vstřelili domácí 5 branek, a hostující tým z Dobřan se tedy po třech kolem pyšní nelichotivou statistikou 2:19.

Na počtenou při příštím domácím zápase.

45:00

41:57
    Ústí právě vstřelilo branku!
    JAN ZRZAVECKÝ dává sedmý gól domácího celku. Asistence: Miloslav Kvas a Jan Štěpánek.

38:03
    JAN ŠTĚPÁNEK dává gól na 6:2. Bez asistence.

37:22
    Hosté se zdají být zaskočeni. Nevypadají na to, že mají sílu na zvrat utkání.

36:48

Další gól do branky hostů. Tentokrát se prosazuje MIROSLAV RŮŽIČKA! Asistence Roland Baxa, Jan Plachý

36:09
    Vyloučen hostující Stanislav Valenta na 2 minuty za sekání.

34:29

Od modré vystřelil Roland Baxa, k míči se dostal kapitán Jan Štěpánek, který ještě přihrál na perfektně postaveného JANA PLACHÉHO, pro kterého nebyl problém vstřelit další gól!

33:17
    Vyloučen hostující Jan Majer za podražení. Domácí si zahrají další přesilovku.

32:44
    Domácím se daří udržet v útočném pásmu. Dokáží i zahrozit nebezpečnou střelou.

31:46

Po nepřesné rozehrávce hostů, se k míči dostal ROLAND BAXA a po samostatném úniku dává důležitý gól domácích!

31:25
    Dobřany právě vstřelily branku!

Z velkého úhlu se prosazuje JAN MAJER! Asistence Tomáš Ceperko.

30:01

Další třetina začně přibližně v 17:24.

30:00

29:17
    Hosté se nemohou ani v takto dlouhé přesilovce prosadit. Většinou zvládnou jen nahodit míč do útoku, ale poté nedokáží vyhrát vhazování.

28:12
    Z půlky hřiště zkoušel vystřelit Dobřanský Štěpán Martis, trefil jen domácí hráče. Domácí se osvobozují!

26:11
    Hosté jsou v plném počtu. Začíná jejich přesilovka (3:32 dlouhá)

25:39
    Vyloučen domácí Jan Rezek na 5 + do konce utkání za Bodnutí koncem hole.

Hraje se 4 na 4.

24:11
    Vyloučen hostující Stanislav Valenta (DOB) za Vysokou hůl. Současně navíc vyloučení hráči Jiří Petružálek (UL) a Martin Zrna (DOB) na 2+2 za hrubost. Domácí hrají 2 minuty přesilovku 5:4

22:41
    Krásná kombinace, která jen díky nádhernému zákroku brankaře neskončila gólem. Jan Štěpánek dokázal přihrát na zcela volného Lukáše Soukupa, který byl osamocen před brankou. Bohužel pro ústecké vytáhl Dobřanský Petr Vlč nádherný zákrok.

22:19
    V současné době se hra přelévá ze strany na stranu. Nedá se říci, které mužstvo má ze hry více.

21:23
    Obě mužstva jsou v plném počtu.

19:59
    Domácí jsou i při hře 4:4 aktivnější. Za brankou má pod kontrolou míč Jakub Jírava, jeho přihrávka před branku byla ale zastavena. Hosté vyhazují.

19:23
    Vyloučeni domácí Petr Švanda a hostující Tomáš Ceperko. Oba na dvě minuty za hrubost.

18:46
    Ústí je opět v útoku. Zatím je to 16:7 na střely.

18:16
    Ústí svého soupeře opět zatlačilo do obranného pásma. Dostalo se k několika nebezpečným střelám, ale gól z toho nepadl. Většinou střel vyrazil vynikající hostující golman.

17:33
    Hostům se podařilo osvobodit, střela z dálky ovšem přeletěla i ochrannou síť.

16:15
    Domácí se opět hned ze začátku třetiny tlačí do útoku. Aleš Obdržálek se pokusil o střelu od modré, ta mu ovšem příliš nevyšla. Je z toho alespoň vhazování.

15:01

Elba Franklin Ústí nad Labem: Banda Zdeněk, Hruška Jan - Nedbal Tomáš, Kváš Miloslav, Růžička Miroslav, Švanda Petr, Obdržálek Aleš, Jírava Jakub, Votrubec Matěj - Soukup Lukáš, Štěpánek Jan (C), Prášek Daniel, Rezek Jan, Plachý Jan, Petružálek Jiří, Bím David, Hubený Michal, Baxa Roland mladší, Zrzavecký Jan

TJ Snack Dobřany: Vlč Petr - Štulc Jan (C), Pálenský Jan, Kadaně Jiří, Veselý Václav, Martis Štěpán, Valenta Stanislav - Stolarik Jiří, Voves Aleš, Ceperko Tomáš, Větrovec Jaroslav (A), Pokorný Michal, Pancurák Jaroslav, Majer Jan, Zrna Martin, Majer Petr (A)

Rozhodčí: Petr Pavlovec, Jaroslav Úlehla.

Další třetina začně přibližně v 16:40!

15:00

14:57
    Hosté jsou v plném počtu. Na závěr třetiny se dokázali velice účinně bránit, dokázali i ohrozit branku domácích.

14:42
    U hrazení byl tvrdě sražen ústecký David Bím. Hra je přerušena, vše se ovšem obejde bez vyloučení.

14:16
    Hosté se snaží hru zdržovat, konkrétně Martin Zrna již podruhé přidržel míček u hrazení.

13:58
    Domácí jsou v plném počtu.

13:46
    Domácí byli v oslabení aktivnější, nyní při hře 4:4 se to projevuje ještě výrazněji.

12:57
    Vyloučen hostující Jan Pálenská za držení protihráče.

11:58
    Hosté se hnali do útoku dva na dva. Aleš Obdržálek ale útok zastavil, ale pouze za cenu vyloučení.

11:25
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Nyní jsou opět aktivnější domácí ústečtí. Od modré vystřelil Petr Švanda a jeho střelu těsně před brankařem tečoval Jan Rezek. Jen to, že rozhodčí neviděl míč a myslel si, že ho má brankař pod kontrolou, zachránilo hosty od dalšího inkasovaného gólu.

9:58
    Hosté jsou po vstřeleném gólu aktivnější. Zatlačili domácí ústí do jejich obranného pásma. Od modré nebezpečně střílel Stanislav Valenta, domácí se ovšem ubránili.

8:40

Hned z první střely se hosté prosazují! Na rozdíl jediné branky snižuje TOMÁŠ CEPERKO! Asistence Jan Majer.

7:58
    Hosté se začínají osmělovat, hra začíná být vyrovnaná. Zatím ovšem nemají ani jednu střelu na branku.

6:45
    Hosté jsou v plném počtu.

6:31
    Domácí se usadili v útočném pásmu, branku zatím v přesilovce ale neohrozili.

4:45
    Vyloučen hráč s číslem 19 Jiří Kadané za podaržení. Domácí si zahrají první přesilovku.

4:26

Opět po krásné přihrávce, kdy ústečtí nepustili svého soupeře z obranného pásma, zvyšuje na 2:0 ústecký kapitán JAN ŠTĚPÁNEK! Asistence Lukáš Soukup

3:26
    Ústečtí jsou aktivnější, bez problémů přehrává svého soupeře. Soupeř zatím ani jednou nevystřelil!

1:32

Po krásné kombinaci střílí první gól zápasu JAN PLACHÝ! Asistence Jan Rezek.

00:01

Vítejte při sledování 3. kola extraligy mužů v hokejbale.

Na svém hřišti dnes přivítá domácí Elba hosty z Dobřan. Ústečtí měli 14 dní volno, když předminulý víkend odehrály první dva zápasy na svém hřišti. První zápas prohráli, když za nerozhodného stavu dali hosté z Vlašimi rozhodující gól v poslední minutě. Druhý zápas Ústí zvládlo lépe, když porazili nováčka z Pardubic 3:1.

Jejich dnešní soupeři jsou po dvou kolech na posledním místě tabulky, s děsivým skórem 0:12. První zápas prohráli na svém hřišti 0:2 s týmem z Prahy, při druhém zápase ovšem utrpěli velký debakl. Doma přivítali velice silné mužstvo Kladna. Tento zápas příliš nezvládli, a prohráli vysoko 10:0

Dnešní zápas začíná v 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Tomáš Kapitán

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Jan Plachý (Jan Rezek), 5. Jan Štěpánek (Lukáš Soukup), 32. Roland Baxa, 35. Jan Plachý (Jan Štěpánek, Roland Baxa), 37. Miroslav Růžička (Roland Baxa, Jan Plachý), 39. Štěpánek, 42. Zrzavecký (Kvas, Štěpánek) - 9. Tomáš Ceperko (Jan Majer), 32. Jan Majer (Tomáš Ceperko)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda Zdeněk, Hruška Jan - Nedbal Tomáš, Kváš Miloslav, Růžička Miroslav, Švanda Petr, Obdržálek Aleš, Jírava Jakub, Votrubec Matěj - Soukup Lukáš, Štěpánek Jan (C), Prášek Daniel, Rezek Jan, Plachý Jan, Petružálek Jiří, Bím David, Hubený Michal, Baxa Roland mladší, Zrzavecký Jan

Rozhodčí: Petr Pavlovec, Jaroslav Úlehla