Vlašim – Karviná 4:0 (kon.) | Most – Plzeň 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Dobřany 7:2 (kon.)
Pardubice – Třinec 3:2 (kon.) | Kert Park Praha – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Kladno – Letohrad 2:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
7:2 (2:1, 0:0, 5:1)
TJ Snack Dobřany
Sobota 18.09.2010, 16:00 • ELBA Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga

36:09
    Vyloučen hostující Stanislav Valenta na 2 minuty za sekání.

33:17
    Vyloučen hostující Jan Majer za podražení. Domácí si zahrají další přesilovku.

25:39
    Vyloučen domácí Jan Rezek na 5 + do konce utkání za Bodnutí koncem hole.

Hraje se 4 na 4.

24:11
    Vyloučen hostující Stanislav Valenta (DOB) za Vysokou hůl. Současně navíc vyloučení hráči Jiří Petružálek (UL) a Martin Zrna (DOB) na 2+2 za hrubost. Domácí hrají 2 minuty přesilovku 5:4

19:23
    Vyloučeni domácí Petr Švanda a hostující Tomáš Ceperko. Oba na dvě minuty za hrubost.

12:57
    Vyloučen hostující Jan Pálenská za držení protihráče.

11:58
    Hosté se hnali do útoku dva na dva. Aleš Obdržálek ale útok zastavil, ale pouze za cenu vyloučení.

4:45
    Vyloučen hráč s číslem 19 Jiří Kadané za podaržení. Domácí si zahrají první přesilovku.

Tomáš Kapitán

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Jan Plachý (Jan Rezek), 5. Jan Štěpánek (Lukáš Soukup), 32. Roland Baxa, 35. Jan Plachý (Jan Štěpánek, Roland Baxa), 37. Miroslav Růžička (Roland Baxa, Jan Plachý), 39. Štěpánek, 42. Zrzavecký (Kvas, Štěpánek) - 9. Tomáš Ceperko (Jan Majer), 32. Jan Majer (Tomáš Ceperko)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda Zdeněk, Hruška Jan - Nedbal Tomáš, Kváš Miloslav, Růžička Miroslav, Švanda Petr, Obdržálek Aleš, Jírava Jakub, Votrubec Matěj - Soukup Lukáš, Štěpánek Jan (C), Prášek Daniel, Rezek Jan, Plachý Jan, Petružálek Jiří, Bím David, Hubený Michal, Baxa Roland mladší, Zrzavecký Jan
    TJ Snack Dobřany: Vlč Petr - Štulc Jan (C), Pálenský Jan, Kadaně Jiří, Veselý Václav, Martis Štěpán, Valenta Stanislav - Stolarik Jiří, Voves Aleš, Ceperko Tomáš, Větrovec Jaroslav (A), Pokorný Michal, Pancurák Jaroslav, Majer Jan, Zrna Martin, Majer Petr (A)

Rozhodčí: Petr Pavlovec, Jaroslav Úlehla