Řisuty – Most 3:5 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:1 (kon.) | Havířov – Technika Brno 5:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Prostějov 0:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 7:3 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 3:6 (kon.)
Přerov – Vsetín 7:1 (kon.) | Karviná (Baník) – Nový Jičín 3:0 (kon.) | Lev Benešov – Kolín 3:2 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 5:4 (kon.)
AZ Havířov
5:0 (1:0,2:0,2:0)
HC Technika Brno
Sobota 25.09.2010, 17:00 • AZ Havířov • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

AZ Havířov:

VSK Technika Brno:

Rozhodčí:
    Krenželok - Hojda, Michler.

00:01

00:15
    Od modré pálí Habrovec, Daneček pozorný.

1:18
    Stránskému za brankou utekl kotouč a domácí tak o šanci přišli.

2:02
    Znovu od modré, tentokrát střílí Špaček, opět jen do Danečkova betonu.

2:57
    Najdek to zkouší po ledě, Novák si také připisuje první vážnější zákrok.

3:40
    Klimša od modré vyslal na Nováka tvrdou ránu, těsně nad.

4:35
    Pavlas chtěl najít před brankou Potočného, ale přihrávka nebyla přesná.

5:10
    Brzobohatý ujížděl sám na Danečka, ten si skvělým rozklekem pohlídal prostor u levé tyče.

5:55
    Najdek v těsné blízkosti před Novákem nedokázal zakončit.

6:25
    Potočného tvrdou bombu Novák zachytil a raději přerušil hru.

6:37
    Kraučuk pálí švihem pravého křídla, Daneček kryje.

7:12
    Puffer dostává dvě minuty za faul kolenem.

7:33
    Vzápětí zasáhl Najdek protihráče vysokou holí a domácí čeká krušné oslabení.

8:05
    Žalud pálí mimo a Prokop vyhazuje.

8:38
    A Krisl opět vyhazuje.

9:16
    Domácí se ve třech dokonce dostali do velké šance, ale Potočný už byl blízko u Nováka a nedokázal najít volnou škvíru.

9:35
    Hosté sehráli přesilovku velmi špatně. I když měli téměř celé dvě minuty převahu dvou hráčů, nedostali se pořádně ani do pásma.

10:19
    Zientek pálí, od modré netrefuje branku.

12:25
    Mráz zahákoval Říčku a odchází na trestnou lavici.

13:15
    Havířov právě vstřelil branku!

Naopak domácí hned v první přesilovce předvádí ukázkovou kombinaci. Jan MARUNA našel žabkou u pravé tyče Roberta NAJDEKA, který uklidil kotouč přesně k tyči. Druhá asistence Robert ŘÍČKA.

14:43
    Dělovku Vydry Novák kryje, Mach se k dorážce nedostal.

16:14
    Drobným háčkem si pomohl i Pavlas a šanci na přesilovku dostanou opět hosté z Brna.

17:20
    V přesilovce se dostal k dorážce Barus, Danečka sice prostřelil, ale kotouč minul brankovou konstrukci.

17:46
    Krislovi se povedlo dostat z obranného pásma kotouč mimo hrací plochu a hosté budou hrát opět 5 na 3, tentokrát jen půl minuty.

18:06
    Domácí vyhazují.

18:24
    Daneček vyráží pokus Žaluda do ochranné sítě.

18:57
    Hosté opět pásmo neudrželi a domácí vyhazují kotouč do středního pásma.

19:47
    Pokus Strýčka po ledě Daneček vykryl a domácí jsou již v plném počtu.

20:00

Druhá třetina začne asi v 17:46.

20:01

20:55
    Nejprve se po průniku prosazoval v brankovišti Barus, odražený kotouč pak na branku napálil Česnek, Daneček v obou případech spolehlivý.

22:50
    Klimša dostal nádernou přihrávku do jízdy na modrou, ale kotouč Novákovi mezi betony nepropasíroval.

23:05
    Habrovec odchází na trestnou lavici za zásah vysokou holí.

23:32

AZet opět využívá přesilovku po velmi krátké době. Robert ŘÍČKA z pozice jediného beka našel vpravo Petra PROKOPA, jehož dělovka mířila přesně. Druhá asistence Jan MARUNA.

25:21
    Maruna prošel až před brankáře, neprostřelil jej.

25:24
    Vyražený kotouč ještě dorážel Klimša, ale Novák sklapl betony včas.

27:31
    Říčka v samostatném nájezdu, ale při blafáku nezcedl kotouč!

27:51
    Balčíkteď nedovoleně zastavil ujíždějícího protihráče a dostává dvě minuty.

29:18
    Hosté se sice usadili v pásmu, ale nevystřelili a Říčka vyhodil kotouč alespoň do středního pásma.

30:03
    Rajnoha nadvakrát neprostřelil Danečka, ale jediná domácí lajna odbránila celé oslabení a navíc po icingu nemůže jít střídat.

30:30
    Domácí nakonec střídají, protože čtyři bojovníci na ledě už doslova jeli na krev.

30:51
    Potočný si vyjel z pravého křídla před branku a jeho pokus jeden z bků srazil mimo hrací plochu.

31:02
    Říčka nepotrestal minelu Habrovce, jeho dělovka minula pravou tyč.

31:57
    Maruna s Najdekem jeli sami na brankáře, Najdekovi před prázdnou brankou stihl dojíždějící bek zablokovat hůl.

32:25
    Prokopova rána ze stejného msta jako při druhém gólu a tentokrát zasáhl Novák špičkou betonu.

32:43
    Havířovský nápor končí vyloučením Kachlíka za držení.

33:05
    Krislova bomba od modré letí mimo.

33:39
    K Potočnému se dostal odražený kotouč a domácí hrající manažer přestřelil ze dvou metrů prázdnou branku!!

34:12

Stoprocentní úspěšnost domácícch v přesilovce pokračuje. Po sérii rychlých a prudkých přihrávek domácí opět vyšachovali hostující obranu a David KLIMŠA skóroval do prázdné branky. Asistence Robert ŘÍČKA a Jan MARUNA.

35:15
    Pokus Mráze Daneček chytá do lapačky.

35:31
    Jindřich dostává menší trest za hákování.

36:55
    Barus neudržel kotouč a domácí vyhazují.

37:28
    Hosté navíc kupí chybu za chybou. Tentokrát získal kotouč Stránský, který nabil Balčíkovi, jeho tvrdou ránu zastavuje hruď Nováka.

38:04
    Klimša se odvážně dere mezi dva beky Novák musel vytasit další výborný zákrok.

39:55
    Domácí poslední minutu nepustili Techniku z pásma, ale drtivý tlak další brankou neskončil.

40:00

Ve druhé třetině měli domácí již výraznou převahu, kterou korunovali dvěma brankami v přesilovce. Třeti třetina začne asi v 18:36.

40:01

41:32
    Baruse teď hledala přihrávka před branku, ale byla nepřesná.

42:09
    Říčka pálí švihem na Nováka, ten kotouč vyrazil.

42:43
    Klimša zakončuje pěknou kombinaci, hokejka obránce zblokovala kotouč do ochranné sítě.

43:43
    Bude stoprocentní úspěšnost pokračovat? Habrovec dostává dvě minuty za bránění ve hře.

43:59
    Kachlík vystihl přihrávku Potočného a hosté vyvážejí kotouč.

44:28
    A šance je ještě vyšší, když další dvojku za držení dostává Strýček.

44:53

A je to tady! Robert NAJDEK od pravé tyče našel na hrotu Roberta ŘÍČKU, který prostřeluje Nováka. Druhá asistence Petr PROKOP.

45:22
    Stránského střela zblokovaná.

46:21
    Říčka Nováka nepřekonal a proti dorážejícímu Klimšovi předvedl hostující gólman výborný zákrok.

47:43
    Unikajícího Potočného zastavil nedovoleně Mráz a domácí útočník pojede trestné střílení!!!

47:43

Martin POTOČNÝ proměnil trestné střílení perfektním bekhendovým blafákem.

48:37
    Akci 2 na 1 zakončil Mach, Novák zachránil.

50:52
    Domácí si s hosty už pohrávají, Marunova koncovka teď byla spíše pro diváky.

52:50
    Rána Košeckého je sražena do ochranné sítě.

53:23
    Menší Potyčka Balčíka s Košeckým po přerušení hry vyřešena pouze domluvou.

54:27
    2 na 1 opět, tentokrát Potočný s Klimšou, Klimša bekhendem nezakončil přesně.

55:36
    Tvrdá rána Špačka od modré míří mimo.

56:11
    Po Jindřichově ráně mohl dorážet Puffer, ale vysoko přestřelil.

57:37
    Benýšek dostává dvě minuty za hrubost, David Klimša dvě minuty za sekání a Martin Potočný dvě plus dvě za hrubost za potyčku po odpískání.

58:05
    Strýček pálí, jeho tvrdou ránu Daneček kryje.

58:34
    Rajnoha dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hosté tak přišli o výhodu přesilovky.

59:17
    Naopak přesilovku si ještě zahrají domácí po faulu Česneka, který dostal dvojku za podražení.

60:00

Domácí dnes Techniku jasně přehráli a pěti krásnými brankami jí nedali žádnou šanci k bodovému zisku. (19:21:17)

Libor Gavlas

Branky a nahrávky: 14. Najdek (Maruna, Ríčka), 24. Prokop (Říčka, Maruna), 35. Klimša (Říčka, Maruna), 45. Říčka (Najdek, Prokop), 48. Potočný

AZ Havířov: Daneček (Vrba) - Zientek L., Prokop, Krisl, Balčík, Jurčík, Vydra, Zientek M., Jindřich - Klimša, Najdek, Maruna - Pavlas, Potočný, Stránský - Mach, Říčka, Puffer

HC Technika Brno: Novák (Jirkův) - Košecký, Habrovec, Vojsovič, Žalud, Strýček, Špaček, Úlehla - Mráz, Barus, Bělohlávek - Kraučuk, Benýšek, Rajnoha - Brzobohatý, Kachlík, Odehnal - Matouš Fára, Česnek

Rozhodčí: Krenželok - Hojda, Michler