Řisuty – Most 3:5 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:1 (kon.) | Havířov – Technika Brno 5:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Prostějov 0:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 7:3 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 3:6 (kon.)
Přerov – Vsetín 7:1 (kon.) | Karviná (Baník) – Nový Jičín 3:0 (kon.) | Lev Benešov – Kolín 3:2 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 5:4 (kon.)
AZ Havířov
5:0 (1:0,2:0,2:0)
HC Technika Brno
Sobota 25.09.2010, 17:00 • AZ Havířov • 2. liga skupina Východ

59:17
    Naopak přesilovku si ještě zahrají domácí po faulu Česneka, který dostal dvojku za podražení.

58:34
    Rajnoha dostává dvě minuty za nedovolené bránění a hosté tak přišli o výhodu přesilovky.

57:37
    Benýšek dostává dvě minuty za hrubost, David Klimša dvě minuty za sekání a Martin Potočný dvě plus dvě za hrubost za potyčku po odpískání.

47:43
    Unikajícího Potočného zastavil nedovoleně Mráz a domácí útočník pojede trestné střílení!!!

44:28
    A šance je ještě vyšší, když další dvojku za držení dostává Strýček.

43:43
    Bude stoprocentní úspěšnost pokračovat? Habrovec dostává dvě minuty za bránění ve hře.

35:31
    Jindřich dostává menší trest za hákování.

32:43
    Havířovský nápor končí vyloučením Kachlíka za držení.

27:51
    Balčíkteď nedovoleně zastavil ujíždějícího protihráče a dostává dvě minuty.

23:05
    Habrovec odchází na trestnou lavici za zásah vysokou holí.

17:46
    Krislovi se povedlo dostat z obranného pásma kotouč mimo hrací plochu a hosté budou hrát opět 5 na 3, tentokrát jen půl minuty.

16:14
    Drobným háčkem si pomohl i Pavlas a šanci na přesilovku dostanou opět hosté z Brna.

12:25
    Mráz zahákoval Říčku a odchází na trestnou lavici.

7:33
    Vzápětí zasáhl Najdek protihráče vysokou holí a domácí čeká krušné oslabení.

7:12
    Puffer dostává dvě minuty za faul kolenem.

Libor Gavlas

Branky a nahrávky: 14. Najdek (Maruna, Ríčka), 24. Prokop (Říčka, Maruna), 35. Klimša (Říčka, Maruna), 45. Říčka (Najdek, Prokop), 48. Potočný

AZ Havířov: Daneček (Vrba) - Zientek L., Prokop, Krisl, Balčík, Jurčík, Vydra, Zientek M., Jindřich - Klimša, Najdek, Maruna - Pavlas, Potočný, Stránský - Mach, Říčka, Puffer

HC Technika Brno: Novák (Jirkův) - Košecký, Habrovec, Vojsovič, Žalud, Strýček, Špaček, Úlehla - Mráz, Barus, Bělohlávek - Kraučuk, Benýšek, Rajnoha - Brzobohatý, Kachlík, Odehnal - Matouš Fára, Česnek

Rozhodčí: Krenželok - Hojda, Michler