Havlíčkův Brod – Chrudim 7:4 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 2:3 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 8:2 (kon.)
Beroun – Olomouc 2:0 (kon.) | Chomutov – Znojmo 6:4 (kon.) | Tábor – Kadaň 1:8 (kon.)
Hr. Králové – Písek 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 2:1 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
7:4 (1:0, 3:1, 3:3)
HC Chrudim
Sobota 25.09.2010, 17:001. liga (ČR)

58:07
    Rozhodčí udělil dvouminutový trest J. Ondráčkovi (HBR) za krosček.

57:08
    Za nesportovní chování dostal osobní trest do konce utkání útočník Blažek (CHR).

55:39
    Po tvrdé ráně od modré čáry, jíž vyrazil gólman Svoboda betony do prostoru před sebou, se tlačil k dorážce Knotek, ovšem byl nedovoleně zastaven. M. Drtina (CHR) dostává 2 minuty za hákování.

55:31
    Domácí stále kombinovali v útočném pásmu a donutili Východočechy k faulu. Na 2 minuty odjíždí za katr kvůli držení protihráče Blažek (CHR).

50:26
    Na lavici hanby zamířil Meidl (HBR), jenž si odsedí dvoumintuový trest za hákování.

48:05
    Hosté získali ve středu hřiště kotouč a rychlým tempem postupovali k brodské bráně, gólman Suchan se prezentoval povedeným rozštěpem a kotouč za svá záda nepustil. Po odpískání jsou po strkanici u brodské brány vyloučeni A. Jelínek (HBR) na 2 plus 2 minuty za hrubost a krosček, Semorád (CHR)dostává dvouminutový trest za hrubost.

44:58
    Endál (HBR) usedá na trestnou lavici za držení protuhráče, odsedí si dvouminutový trest.

41:43
    V rohu chrudimského pásma se do sebe pustili M. Ondráček (HBR) a Zdráhal (CHR), oba si odnesli 2 minuty za hrubost.

38:37
    Domácí hokejisté si vynutili obrovský tlak, navíc útočník Vondráček, který v útočném pásmu rychlými kličkami zlobil chrudimské obránce, byl faulován. Rebelové nabídnutou výhodu nevyužili, kolem Svobodovy branky však létala jedna nepříjemná rána za druhou. Na trestnou lavici po odpískání usedl Kaut (CHR) za hru vysokou holí.

35:11
    Na trestnou lavici usedl Morava (HBR), který se proti hokejovým pravidlům provinil nedovoleným bráněním.

28:18
    Na trestnou lavici je vykázán Charousek (CHR), jenž si odnáší desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

18:35
    Chrudimský nátlak vyústil ve vyloučení A. Jelínka (HBR), který dostal 2 minuty za podražení.

12:58
    Rebelové sevřeli svého soupeře do pevného objetí v hloubi chrudimského obranného pásma, kde brankáře Svobodu ostřelovali vydatnou sprškou střel, ovšem chrudimský muž s maskou si se všemi poradil. Po odpískání je vyloučen J. Šeda (CHR) za nedovolené bránění.

10:16
    Na trestnou lavici je vkázán Kempný (HBR) za nedovolené bránění, poměr sil na ledě se vyrovná.

9:32
    Hosté se vymanili ze své obranné ulity, nadýchli se k rychlému brejku, v němž se nastěhovali do útočného pásma, ale nevymysleli nic nebezpečného. Navíc faulovali a trest na 2 plus 2 minuty si odsedí Luštinec (CHR).

6:30
    Třetina se obtáčel kolem branky a byl nedovoleně zastaven M. Drtinou (CHR), který si odnáší dvouminutový trest za hákování.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 17. Vondráček (Knotek), 27. Zábranský (M. Ondráček), 29. Švaňhal (Morava), 33. Šenkeřík (J. Ondráček), 53. Meidl (J. Ondráček), 57. Kempný (A. Jelínek), 58. M. Ondráček (Vošmik) - 33. Kaut, 49. Král (Luštinec, Žák), 52. Žák (Král), 53. Klejna (Blažek, Zukal)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Kempný, Jelínek, Morava, Soldán, Šenkeřík, Zítka, Vošmik - Fiedler, Endál, Knotek, Meidl, Němec, M. Ondráček, J. Ondráček, Švaňhal, Třetina, Vondráček, Zábranský, Zohorna.
    HC Chrudim: A. Svoboda (Štrof) - Toužimský, Jaroměřský, M. Drtina, Charousek, Zukal, Zdráhal, Kobela - Luštinec, L. Král, Žák, T. Sýkora, T. Blažek, J. Šeda, Klejna, Kaut, Semorád, Goiš, Martinec, Pilař.

Rozhodčí: J. Florian - J. Bertlík, R. Koskuba.