Žižkov – Sparta B 3:1 (kon.) | Hlučín – Táborsko 1:3 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 0:0 (kon.)
Karviná – Znojmo 3:3 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
3:1 (0:1)
AC Sparta Praha B
Neděle 26.09.2010, 10:15 • FK Viktoria Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Ze Žižkova přeji příjemný zbytek víkendu. (12:04:17)

Hlavní arbitr Možíš nepotřeboval k druhému dějství žádné nastavení a Viktorka Žižkov poráží Spartu 3:1 po poločase 0:1, hosty poslal do vedení Pavelka, na bahenním terénu pak v druhém poločase otočili vývoj zápasu v žižkovský prospěch postupně Bořil, Folprecht a z penalty Markovič.

90
    Mójta si narazil míč s Čermákem, následný centr odvrátil Hejda.

90
    Doležal ve středu pole fauloval Štočka, domácí nepouští Spartu k nějaké větší snaze zaútočit.

87
    Glaser hned hledal Lačného, ovšem poslal mu příliš dlouhý pas a k míči měl podstatně blíže Vaclík.

86
    Ve stejný moment vstupuje do hry i Petr Glaser, jenž si zahraje poslední minuty místo Krejčího.

86
    Domácí naposled střídají, ze hry odstupuje střelec třetí branky Miroslav Markovič, kterého nahrazuje Michal Houžvička.

85
    Z velké dálky napřáhl Jánoš, netrefil domácí branku.

84
    Další žlutou kartu inkasuje Jan Bořil.

83
    Krob si neporozuměl s Radou a hosté nepřesnou rozehrávkou přišli o míč, využil toho Folprecht k další rychlé akci vysunutím Markoviče za sparťanskou obranu, srbský útočník pak přehodil brankáře Zítku, s ním však i jeho svatyni.

82
    Lačný z dalekonosného přímého volného kopu mířil příliš vysoko.

81
    Sparťané poprvé střídají, Putz nahrazuje Pavelku.

80
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Žižkovský kanonýr Markovič s nabídnutou šancí neváhal a poslal míč suverénně do horního rohu sparťanské branky.

79
    Žižkov bude zahrávat penaltu! Po Bořilově akci se v pokutovém území obtočil Štoček kolem Hejdy, ten jej jednoznačně poslal k zemi a sudí Možíš neměl jinou možnost, než ukázat na penaltový puntík.

77
    Domácí jsou při chuti, po další kombinační souhře se ocitl zcela sám na malém brankovém území Štoček a trefil břevno téměř prázdné branky!

76
    Domácí sehráli nádhernou fotbalovou akci a zásluhou Zdeňka Folprechta se ujímají vedení 2:1. U postranní čáry zakombinovali Markovič, Štoček a centrující Bořil, na hranici pokutového území pak Folprecht střelou z voleje poslal míč za záda Zítky, jenž neměl v tuto chvíli sebemenší nárok zasáhnout.

75
    Mójta přímým volným kopem z tříceti metrů přestřelil branku hájenou Danielem Zítkou.

74
    Folprecht po pravém křídle vysunul Bořila, následný přetažený centr na zadní tyč odhlavičkoval Jánoš.

73
    Obrovská šance Sparty, Krob nacentroval míč na hlavu Lačného, jehož vychytal Vaclík a poradil si i s Lačného dorážkou z bezprostřední blízkosti.