Žižkov – Sparta B 3:1 (kon.) | Hlučín – Táborsko 1:3 (kon.) | Varnsdorf – Dukla Praha 0:0 (kon.)
Karviná – Znojmo 3:3 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
3:1 (0:1)
AC Sparta Praha B
Neděle 26.09.2010, 10:15 • FK Viktoria Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

86
    Ve stejný moment vstupuje do hry i Petr Glaser, jenž si zahraje poslední minuty místo Krejčího.

86
    Domácí naposled střídají, ze hry odstupuje střelec třetí branky Miroslav Markovič, kterého nahrazuje Michal Houžvička.

81
    Sparťané poprvé střídají, Putz nahrazuje Pavelku.

49
    Domácí podruhé střídají, ze hry odstoupil zraněný Mašek, nahradí jej Jan Štoček.

Domácí trenér Pulpit připravil do druhého poločasu střídání, zahraje si Bořil místo Novotného.