Slavia – K. Vary 1:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:1 (kon.)
Třinec – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Zlín – Litvínov 10:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Sparta 5:0 (kon.)
Rytíři Kladno
3:5 (2:1, 0:2, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 03.10.2010, 16:40Tipsport extraliga

59:16
    Ještě jedno vyloučení. Barinka dostává dvě minuty za podražení.

55:21
    Kladno právě vstřelilo branku!
    V době, kdy Gengel zůstat ležet na ledě, objel branku Valský a procpal puk k RADKU BĚLOHLAVOVI, který snižuje na 3:5. Asistence: Jakub Valský.

50:57
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A Vítkovice pojišťují své vedení a už tak prořídlé tribuny jsou prořídlejší ještě víc. PETR POHL trefil přihrávku Vrány přesně za Faltera. Asistence: Petr Vrána, Ctirad Ovčačík. Zároveň dostává trest Milan Toman, branka padla ve výhodě.

49:53
    Samuel Mnatsyan vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

46:35
    A je po přesilovce. Jiří Kuchler dostává dvě minuty za sekání.

45:51
    Kladno začalo přesilovku mizerně. Húževka se zjevil sám před Falterem, který však vychytal slovenského útočníka.

45:36
    Sacha Treille ujel sám na Šindeláře, byl faulován. Rozhodčí však bude pouze vylučovat. Denis Rehák dvě minuty za hákování.

Utkání sleduje 1202 diváků!

41:28
    Petr Vrána dostává dvě minuty za hákování.

40:15
    To je úvod třetí třetiny! Hosté vybojovali puk v pásmu Kladna, Burger nahrál úplně volnému CTIRADU OVČAČÍKOVI, který překonal Faltera. Asistence: Jiří Burger.

37:36
    Za podražení jde na trestnou Ovčačík.

35:27
    Opět velké hrubky v kladenské obraně využívají hosté k otočení vývoje, když ťukes v blízkosti brány zakončil pohodlně PETR VRÁNA. Asistence Lukáš Klimek a Petr Pohl.

32:14
    Pohl s Vránou vybojovali puk za kladenskou bránou, Pohl poslal puk před bránu PETRU VRÁNOVI, který zakončil střelou pod horní tyč. Asistence Petr Pohl.

27:07
    Tomas se Sturcem zavařili kladenské obraně, nakonec ale domácího gólmana seknul Tomas a Kladno má přesilovku.

19:53
    Hostující Húževka seknul kladenského hráče při založení útoku, v poskytnuté výhodě pálil mimo Kalla.

18:44
    Velice špatné kladenské střídání využil ke snížení naprosto volný JAN KÁŇA, který dostal puk od Burgera a prostřelil Faltera. Asistence Jiří burger.

11:53
    Po Paterově přihrávce na brankoviště využil dvojnásobnou početní výhodu opakovanou střelou RADEK BĚLOHLAV. Asistence Pavel Patera a Milan Toman.

10:44
    Šindelář zvládl atak Treilleho i Kafky, vyloučeni dva hráči hostí Voráček a Barinka. 2 minuty 5:3.

8:04
    Hosté kontrovali Vránou a na trestnou jde Toman za nedovolené bránění.

7:22
    Kalla poslal při přečíslení tři na dva puk před bránu, kde se ve skrumáži nejlépe orientoval ANTONÍN MELKA a dorazil puk do brány. Asistemce Martin Látal a Jaroslav Kalla.

2:48
    Gengel dostává dvě minuty za hákování, přesilovka pro hosty.

Miloš Dvořák

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 8. Melka (Látal, Kalla), 12. Bělohlav (Patera, Toman), 56. Bělohlav (Valský) - 19. Káňa (Burger), 33. Vrána (Pohl), 36. Vrána (Klimek, Pohl), 41. Ovčačík (Burger), 51. Pohl

Rytíři Kladno: Falter (Cikánek) - Kameš, Drtina, Procházka, Šmach, Toman, Piskáček, Mnatsjan - Eberle, Patera, Treille - Melka, Kalla, Látal - Bělohlav, Knotek, Kuchler - Valský, Stieler, Kafka - Gengel
    HC Vítkovice Ridera: Šindelář (Málek)- Barinka, Ovčačík, Punčochář, Rehák, Trnka, Voráček - Burger, Huna, Húževka, Káňa, Klimek, Pohl, Tomas, Strapáč, Sýkora, Szturc, Šedivý, Ujčík, Vrána

Rozhodčí: Hribík, Jeřábek - Jindra, Jílek.