Slavia – K. Vary 1:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:1 (kon.)
Třinec – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Zlín – Litvínov 10:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Sparta 5:0 (kon.)
HC Kometa Brno
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 03.10.2010, 17:00 • hala Rondo Brno. • Tipsport extraliga

57:39
    Antonín Dušek dostává menší trest za vysokou hůl a Liberec to bude mít nyní hodně složitě.

41:17
    Zubíček nedovoleně bránil a jde za katr. Pro hosty se tak chystá poměrně slušná šance k vyrovnání.

33:18
    Trest tentokráte pro modrobílé barvy. Zubíček vyloučen za držení.

30:33
    Hosté půjdou do čtyř, potrestán je Čakajík za hákování.

24:33
    A v pěti se hrát dlouho nebude. Potrestán je liberecký Tomáš Vak za sekání.

22:19
    Vyloučen Martin Richter, dvě minuty za podražení.

20:46
    První obrovská šance druhé třetiny a v ní Balej, který si najel mezi kruhy a málem překonal Vošvrdu. Ten ramenem vyráží do rohu, kde ovšem fauluje Jiří Hunkes a jde na trestnou.

17:35
    Oslabení Liberce nemělo dlouhého trvání, Erat zahákoval Nedvěda a jde na trestnou.

16:48
    Další trest, pro změnu u Liberce. Za katr putuje Lukáš Derner.

14:16
    Ondřej Veselý inkasuje 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku.

7:59
    Protivného střelu vyrazil Vošvrda do rohu kluziště a v dalším pokusu o vyhození z třetiny se provinil se znovu pro Výtisk, když puk poslal opět mimo hřiště.

7:20
    A tentokrát to Vošvrdovi nevyšlo. Jeho pokus o vyhození z pásma se nepodařil a puk je v hledišti. Menší trest pro hosty.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 15. Hruška (Brabenec), 22. Erat (Malec, Houdek) - 34. Dušek (Nedvěd)

HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) - Houdek, Richter, Mojžíš, Stehlík, Protivný, Malec, Zubíček - Erat, Balej, Brabenec - Veselý, Procházka, Hubáček - Svoboda Jar., Huml, Kvapil - Svoboda Jak., Hruška, Pospíšil.
    Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Pinc) - Hunkes, Trončinský, Čakajík, Moravec, Výtisk, Holub, Rýgl - Derner, Klimenta, Plodek - Víšek, Hořava, Podkonický - Kudrna, Dušek, Nedvěd - Vak, Špaček, Urban - Bárta.

Rozhodčí: Husička, Hradil - Bádal, Kalivoda