Třinec – K. Vary 3:4 (po s.n.) | Kladno – Plzeň 4:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:5 (kon.)
Zlín – Motor ČB 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 2:4 (kon.)
po s.n.
Rytíři Kladno
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 08.10.2010, 17:30 • Městský zimní stadion, Kladno (kapacita: 8600) • Tipsport extraliga

52:39
    St. Pierreovu střelu tečoval někdo z klubka těl. Cikánek musel zasahovat. Čtyři tresty najednou. Piskáček a Toman dostávají dvě minuty za hrubost, protože se jim nelíbil faul na Cikánka. Za hosty dostávají dvě minuty Lammers za sekání a Dvořák za hrubost.

45:19
    Ladislav Gengel dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

34:44
    Langfelda, který se tlačil do šance, fauloval Vladimír Kameš - 2 minuty za podražení.

30:18
    A Kladno bude hrát 1:32 5/3! Dvě minuty dostává za úmyslné posunutí branky Hanzlík!

29:50
    Vylučovat se bude na druhé straně. Vlasák nechal hůl pod Treillem a dostává dvě minuty.

25:37
    53 sekund budou hosté hrát 5/3. Bělohlav padl pod nohy Sýkorovi a za stejný prohřešek dostává dvě minuty!

24:30
    Plzeňští dlouho působili, jako kdyby hráli přesilovku a tu si také zahrají. Dvě minuty dostal za faul před brankovištěm Ondřej Šmach za nedovolené bránění.

22:21
    Rozhodčí však ano a Petr Sýkora dostává dvě minuty za vysokou hůl.

18:25
    Kladenští si protečovali puk do pásma, kde Hanzlík hlavou proti mantinelu srazil Látala a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

13:18
    Po poradě rozhodčích se nakonec bude vylučovat. Josh Langfeld tak dostává dvě minuty za hrubost.

6:34
    První přesilovku si zahraje také Plzeň. Vladimír Kameš dostává dvě minuty za držení.

4:11
    Je tady první vyloučení. Langfeld dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 6. Kafka (Toman), 23. Kafka (Toman, Kameš), 51. Látal (Kuchler, Procházka), 66. Kalla - 9. Straka (Vlasák, Sýkora), 27. Vlasák (Straka, Slaney), 34. Sýkora (Vlasák, Benák)

Rytíři Kladno: Cikánek (Falter) - Kameš, Drtina, Piskáček, Toman, Procházka, Šmach, Růžička - Treille, Patera, Kafka - Valský, Kalla, Bělohlav - Látal, Melka, Kuchler - Eberle, Stieler, Gengel - Luňák.
    HC Škoda Plzeň: Přikryl (Salfický) - Slaney, Modrý, Jeřábek, Hanzlík, Dresler, Benák, St. Pierre - P. Sýkora, Straka, Vlasák - Vostřák, Kovář, Lammers - Langfeld, J. Heřman, Obdržálek - Stránský, M. Heřman, Dvořák - Lev.

Rozhodčí: Turčan, Lacina - Bádal, Pouzar