Třinec – K. Vary 3:4 (po s.n.) | Kladno – Plzeň 4:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:5 (kon.)
Zlín – Motor ČB 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 2:4 (kon.)
Berani Zlín
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 08.10.2010, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

51:49
    Tresty jsou následující: Tomáš Sýkora a Bedřich Köhler za hosty dvojice: Jakub Šulc, Roman Pšurný všichni za hrubost.

50:47
    Martin Hamrlík byl při zakončení nedovoleně zastaven a dvě minuty dostává František Ptáček za nedovolené bránění 3/3.

50:03
    Zlín bude hrát oslabení, Jaroslav Balaštík atakoval někoho z hostujících hráčů v brankovišti Kováře a je za to potrestán.

49:31
    Zároveň byli na obou stranách potrestáni: Jan Švrček a Pavel Kašpařík oba za hrubost.

48:22
    Budějovice ale zahrozili z brejku při kterém se provinil Martin Hamrlík a dostává dvě minuty.

45:03
    Rudolf Červený (ČEB) potrestán 2 minutami za nedovolené bránění.

37:54
    Přesilovou hru si zahrají i domácí, Rudolf Červený fauloval Linharta v obličeji a vyfasoval dvouminutový trest.

34:02
    Přesilová hra pro Mountfield, Jan Švrček (ZLN) 2. min za hákování.

23:54
    Berani si vytvořili několik šancí a vybojovali si zároveň přesilovou hru. Michal Mikeska (ČEB) 5+ do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpykává Rudolf Červený.

18:33
    Další přesilová hra pro Motor. Za domácí tým byl vyloučen Peter Sivák na dvě minuty, za faul kolenem.

16:04
    Po střele Romana Pšurného nastal kolotoč šancí hostích, kteří vybojovali přesilovou hru. Tomáš Sýkora dostává dvě minuty.

0:48
    Michal Mikeska ještě obdržel osobní desetiminutový trest, za nesportovní chování.

0:31
    Köhlera natlačil přes brankáře hostí obránce Jan Snopek a dostává dvě minuty.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 47. Leška (Hamrlík, Galvas), 57. Köhler (Balán) - 18. Mikeska (Gulaš, Melichar), 22. R. Pšurný (Kuchejda), 50. Ptáček (Martynek, Novák)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Míka, Řezníček - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek - Sivák, Balán, Finsterle - Holík, Roman Vlach, F. Čech.
    Banes Motor České Budějovice: Kovář - Snopek, Vydarený, Ptáček, Melichar, Novák, Šulc, Jank - Šimánek, Mikeska, Roman Pšurný - Gulaš, Mertl, Kuchejda - Martynek, Kašpařík, Pletka - Michal Pšurný, Červený, Ježek - Burian.

Rozhodčí: Hrubý, Polák - Kajínek, Podrazil