Ústí n/L – Chrudim 3:1 (kon.) | Beroun – Třebíč 5:2 (kon.) | Chomutov – Olomouc 1:0 (kon.)
Znojmo – Písek 4:1 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (po s.n.)
Hr. Králové – Kadaň 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 0:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 09.10.2010, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Jihlava v závěrečné dvacetiminutovce vstřelila branku Jeslínkem a když jej nikdo jiný nenapodobil končí utkání zaslouženou výhrou Jihlavy v poměru 3:2. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučím a u dalšího online přenosu naschledanou. (19:48:03)

60:00

59:50
    Jihlava vyhazuje přes všechny čáry.

59:08
    Hosté stále před Řehořem, ten zatím odolává.

58:36
    Benátky v 6 bez brankáře.

Hosté si berou oddechový čas.

58:36
    Puk je zašlápnutý v rohu. Vhazovat se bude před Řehořem.

57:45
    Pitule krásnou přihrávkou našel najíždějícího Zemana, který jen lehce tečoval kotouč těsně vedle branky.

57:02

56:45
    Čachotský s Bakusem vyvezli kotouč do útočného pásma.

56:12
    Škumát nahodil kotouč do útočného pásma, puk skončil na zadní síti branky a vhazovat se bude před Stejskalem.

55:50
    Další vyhození přes celé kluziště.

55:28
    Domácí se vyhozením osvobozují.

55:16
    Rýglovu střelu od modré čáry Řehoř vyrazil vyrážečkou do rohu.

55:02
    Dalším potrestaným jihlavským hráčem je Michal Jeslínek (JIH) na 2 minuty za hákování.

54:30
    Kica v samostaném nájezdu postupoval sám na Řehoře, jeho blafák však vytěsnil domácí brankář vedle branky.

Dnešnímu utkání přihlíží 1522 diváků.

53:03
    Hosté se tlačí dopředu, nedokáží si však vytvořit vážnější střeleckou šanci.

51:26
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po závaru před brankou Stejskala uklidil kotouč do branky MICHAL JESLÍNEK. Asistence: Oldřich Bakus, Tomáš Čachotský.

50:48
    Proti tvrdé střele Klimenty se obětavě položil Suchý a puk tak skončil v rohu.

49:34

48:50
    Další vyhození Benátek.

48:24
    Jihlavským se nedaří usadit v útočném pásmu.

47:34
    Jiří Stejskal (BEN) podražil Čachotského a hosté budou hrát 2 minutové oslabení.

45:57
    Stejskal vyrazil tvrdou střelu Maleny jen před sebe, úplně volný Pitule však nedokázal kotouč dostat za jeho záda.

45:52
    Hosté teď odolávali tlaku a raději vyhodili až na zakázané uvolnění.

44:48
    Bezděk šikovně obešel soupeře a střelou z mezikruží trefil jen připraveného Stejskala.

43:48
    Rozhodčí přerušuje hru, na ledě zůstává ležet Špaček. Už však po svých odjíždí na střídačku.

40:01

Hostům se ve druhém dějství podařilo vyrovnat Urbanem. Závěrečná třetina začne téměř minutovou dvojnásobnou početní výhodou Benátek. Podaří se hostům vstřelit branka a v dnešním utkání zvítězit? Sledujte i nadále náš online přenos.

Další třetina začne přibližně v 19:15.

40:00

39:14
    Hosté začínají svojí téměř dvouminutovou přesilovou hru 5 proti 3.

39:02
    Tomáš Ficenc (JIH) je potrestán na 2 minuty za zdržování hry a 10 minut za nesportovní chování.

38:58
    Benátky mají dobrou příležitost opět strhnout vedení na svojí stranu. Vyloučen je Adam Zeman (JIH) na 2 minuty za hákování.

37:49
    Benátky právě vstřelily branku!
    Střela TOMÁŠE URBANA prošla Řehořovi mezi betony. Asistence: Martin Rýgl, Daniel Špaček.

37:14
    V brance hostí vystřídal Jiří Stejskal Michala Nedvídka.

37:14
    Současně jsou za vzájemnou potyčku vyloučeni Tomáš Pitule (JIH) a Tomáš Hobza (BEN) na 2 minuty za hrubost.

36:42
    Jihlava teď zle zatápí Benátkám.

36:09
    Střelu Bakuse vyrazil Nedvídek jen před sebe, kde se však jihlavským po závaru nepodařilo dotlačit puk do branky.

35:20
    Střela Maleny orazítkovala pouze tyč.

34:19
    Jihlava bude hrát přesilovou hr, když na lavici hanby usedl Martin Rýgl na 2 minuty za nedovolené bránění.

34:10
    Pitule nahrál z rohu mezi kruhy Zemanovi, jeho pokus se jen otřel o levou tyčku branky za Nedvídkem.

33:35
    Duškův bekhendový pokus vykryl lapačkou Řehoř.

30:35
    Hosté mají více ze hry a snaží se tlačit před Řehoře.

28:48
    Střelu Klimenty pozorný Řehoř lapil.

25:58
    Na ledě přibývá nepřesností, ani jednomu z týmů se nedaří vypracovat střeleckou příležitost.

24:01
    Urban se pokoušel zakončit z nulového úhlu, Řehoř byl však pozorný.

23:23
    Současně jsou potrestáni Tomáš Ficenc (JIH) za hákování na 2 minuty a Marek Pabiška (BEN) na 2 minuty za nafilmovaný pád.

22:02
    Útok hostí zastavuje ofside.

20:35
    Bakus zpoza branky našel úplně volného Čachotského, který však pukem trefil pouze výstroj Nedvídka.

20:01

Vstup do utkání se povedl lépe hostům z Benátek, když se ujali vedení po brance Urbana. Jenže domácí dokázali zúročit svůj tlak a góly Bakuse a Jeslínka otočili stav utkání. Povede se hostům otočit skóre? Sledujte i nadále náš online přenos.

Další třetina začne přibližně v 18:20.

20:00

19:20
    Síly na ledě se srovnávají, za vysokou hůl je dvouminutovým trestem pokárán Daniel Hodek (JIH).

18:44
    Střelu Maleny vyrazil Nedvídek jen do ochranné sítě. Vhazovat se bude po jeho pravici.

18:32
    Jihlava má další možnost ke vstřelení branky. Na lavici trestoměřičů odjel Ctibor Jech (BEN) na 2 minuty za napadení.

17:07
    Bakus vybojoval kotouč, posunul na rozjetého MICHALA JESLÍNKA, který se střelou z mezikruží trefil přesně. Asistence: Oldřich Bakus.

16:45
    Škumát se ujal puku ve vlastním pásmu a dokázal prokličkovat až před Nedvídka.

15:12
    Tomáš Kaláb (JIH) je potrestán na 2 minuty za vražení na hrazení.

14:45

14:08
    Útok jihlavských zastavuje zakázané uvolnění.

13:53
    Pituleho střela od modré skončila v lapačce Nedvídka.

13:20
    Hosté vyvážejí kotouč až před Řehoře.

12:45
    První útok zle zatápěl hostům, ti se ubránili pouze za cenu vyloučení. Na lavici hanby odjel pykat Daniel Špaček (BEN) na 2 minuty za hákování.

12:10
    Bakusovu střelu od modré Nedvídek jen vyrazil před sebe. Před brankou osamocený Čachotský na volný kotouč nedosáhl.

11:34
    Nahození Kolmanna Řehoř vyrazil do rohu.

10:16

10:01
    K nájezdu se postavil sám OLDŘICH BAKUS a puk po bekhendové kličce poslal po ledě mezi betony Nedvídka.

10:01
    Pabiška udělal chybu na modré čáře, Bakus se ujal kotouče a mohl jet sám na Nedvídka. Pabiška jej však podražil a bude to trestné střílení.

8:31
    Po střele Kolmanna byl před Řehořem závar, domácí mág puk nakonec dokázal zalehnout.

8:16
    Přesilovku si zahrají také hosté. Potrestaným je hráčem je Tomáš Čahotský (JIH) na 2 minuty za držení.

7:52
    Nahození Staňka od modré čáry Nedvídek raději ukryl v lapačce a podržel až na vhazování.

7:10
    Padělek vyslal do sólového nájezdu Jeslínka, ten však zamířil jen do připravené náruče Nedvídka.

5:24
    Rychlý protiútok hostí, v nájezdu 2 proti 1 přesně přihrával Krejčík a kotouč uklidil do sítě TOMÁŠ URBAN. Asistence: Lukáš Krejčík, Tomáš Klimt.

4:40

4:05
    Krupka se pokoušel zakončit z otočku, puk však skončil jen u připraveného Nedvídka.

3:45
    Hosté stále dobře brání a nepouští Duklu ke střele.

3:10
    Jihlava se usadila v útočném pásmu a rozehrává přesilovkovou akci.

2:40
    Hra je přerušena, na lavici hanby odjíždí Ctibor Jech (BEN) na 2 minuty za sekání.

1:40
    Jihlava má signalizovanou výhodu, hraje v 6 bez Řehoře. Daří se jí držet kotouč v útočném pásmu.

0:37
    Útok domácích zastavuje ofside.

00:01

HC Dukla Jihlava: Řehoř (Rittich) - Ficenc, Suchý, Malena, Šidlík, Kaláb, Posmyk, Dobrovolný, Staněk - Hodek, Bakus, Čachotský - Pitule, Zeman, Krupka - Jeslínek, Padělek, Man - Škumát, Hollý, Bezděk

HC Benátky nad Jizerou: Nedvídek (Stejskal) - Kolmann, Kica, Dušek, Kopic, Tondr, Vála, Klimenta, Rýgl, Müller, Špaček, Mrkvička, Urban, Pabiška, Klimt, Hobza, Skořepa, Jech, Vařecha, Krejčík, Nevyhoštěný

Rozhodčí: Jílek - Suchánek, Brejcha.

Dobrý podvečer z Horáckého zimního stadionu, v dnešním duelu hostí Dukla Jihlava v červených dresech Benátky nad Jizerou, které jsou oděny do bílé. Hosté venku v letošní sezóně ještě nezvítězili, podaří se jim zlomit prokletí proti Jihlavě? Dozvíte se v našem online přenose.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 11. Bakus, 18. Jeslínek (Bakus), 52. Jeslínek (Bakus, Čachotský) - 6. Urban (Krejčík, Klimt), 38. Urban (Rýgl, Špaček)

HC Dukla Jihlava: Řehoř - Ficenc, Suchý, Malena, Šidlík, Kaláb, Posmyk, Dobrovolný, Staněk - Hodek, Bakus, Čachotský - Pitule, Zeman, Krupka - Jeslínek, Padělek, Man - Škumát, Hollý, Bezděk
    HC Benátky nad Jizerou: Nedvídek (38. Stejskal) - Kolmann, Rýgl, Tondr, Hobza, Müller, Mrkvička, Vála - Dušek, Špaček, Klimenta - Kica, Skořepa, Nevyhoštěný - Klimt, Urban, Krejčík - Jech, Pabiška, Kopic

Rozhodčí: Jílek - Suchánek, Brejcha