Třinec – Zlín 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 5:4 (po s.n.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Plzeň – Slavia 1:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 2:1 (kon.) | Havířov – Jihlava 6:4 (kon.)
Liberec – Motor ČB 6:7 (po pr.) | Ústí n/L – Chomutov 4:7 (kon.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    České Budějovice berou bonusový bod navíc. Salák se natlačil před Blažka a připravil tak jasnou gólovou situaci pro LUBOŠE ROBA, který střelou pod víko dává vítězný gól. Bez asistence. 6:7.

61:13
    Špakov našel Slavíka, ten ale neodkázal zakončit přesně.

60:34
    Jandejskův pokus k Podskalskému neprošel.

60:15
    Hosté nahazují za Blažka.

60:01

Tak a jdeme na prodloužení.

Hosté ještě v závěru zápasu zatlačili, ale Blažek vše pochytal. Čeká nás tudíž pětiminutové prodloužení.

60:00

59:30
    Budějovice jednoznačně chtějí tři body z dnešního zápasu. Po buly si mezi kruhy sjel Bárta, ale Blažek udržel puk ve výstroji.

59:26
    A mohlo to být 6:7! Rob z otočky napálil puk k tyči a Blažek měl co dělat, aby ho udržel před červenou čárou.

58:56
    Blažek málem udělal chybu, když přenechal puk za svou brankou hostujícímu Salákovi, naštěstí se puk odrazil do ochranné sítě.

58:47
    Ofsajd Českých Budějovic.

58:40
    Ani jeden tým se nechce spokojit s bodem a hraje se v posledních minutách prakticky bez obran.

58:19
    Touš za hostující brankou.

58:00

57:55
    Kouba už je v pořádku a hra pokračuje.

57:51
    Hra přerušena. Další budějovická střela zazvonila na helmu Kouby, který zůstává otřesen klečet.

57:21
    Urban vyhazuje až za branku hostů.

Petr Schultz

Branky a nahrávky: 27. Pálek (Psota), 30. Beránek (Knap), 36. Beránek (Klíma), 43. Špakov (Beránek, Knap), 44. Langhammer (Pálek, Plutnar), 51. Psota (Jandejsek, Mikyska) - 8. Svoboda (Bárta, Plášal), 11. Bárta (Trummer), 37. Bárta (Svoboda), 39. Bílek (Svoboda), 47. Prokop (Kypta), 49. Svoboda (Plášil), 62. Rob

Bílí Tygři Liberec: Blažek (Sobotka) - Mrázek, Klíma, Jandejsek, Bednarik, Najman, Knap, Slavík, Mikyska, Dlouhý, Beránek, Psota, Shpakov, Kouba, Langhammer, Žďárský, Urban, Pokorný, Proházka, Plutnar, Pálek.
    Banes Motor České Budějovice: Podskalský (Gába) - Salák, Plášil, Škopek, Mareš, Kypta, Bárta, Rob, Ťoupal, Beneš, Pařízek, Bílek, Trummer, Piegl, Švec, Prokop, Pich, Hájek, Svoboda.

Rozhodčí: Stolín - Maštalíř, Hejl.