0:5 (0:2, 0:0, -:-)
HC Oceláři Třinec
Pondělí 11.10.2010, 18:10Tipsport extraliga

55:47
    Třinec může svůj náskok navýšit. Dvě minuty totiž dostává Plodek za podražení. 1:17 pět na tři pro hosty.

55:04
    Holub navíc dostává tresti na dvě plus deset za úder do oblasti hlavy a krku.

48:54
    Rýglo dvakrát za sebou chyboval a vše musel hasit faulem Trončinský, který zahákoval Adamského.

47:54
    Liberec bude hrát přesilovku. Dvě minuty dostává McGregor za držení.

38:12
    Dvě minuty dostává Výtisk za nedovolené bránění. Přesilovka pro Třinec.

35:30
    Ne však na dlouho. Třinec bude hrát opět ve čtyřech, protože dvě minuty dostává Peterek za vysokou hůl.

33:06
    Vylučuje se nyní na obou stranách. Dvě minuty dostává Derner za napadení a Květoň odsedí trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Pokračuje se ve čtyřech.

30:50
    Další přesilovka pro Liberec. Dvě minuty dostává Hudec, kteráý zasáhl vysokou holí do obličeje Urbana.

26:03
    Další trest pro hosty. Krajíček vyhodil puk mimo led a dostává také dvě minuty.

24:07
    Domácí mají tři vteřiny přesilovku pět na tři. Lojek nedovoleně bránil a dostává dvě minuty.

22:10
    Vojtek ale nakonec za svůj zákrok dostává dvě minuty.

18:56
    Hosté odpověděli rychlým kontrem, který musel za cenu faulu zastavit Derner. Dvě minuty za nedovolené bránění.

13:23
    Útočný faul Kohna ale dává šanci domácím snížit v přesilovce. Dvě minuty za podražení.

2:48
    Aktivitu hostů uťal až faul Rýgla. Dvě minuty za nedovolené bránění a přesilovka pro Třinec.

Ondřej Flanderka

Branky a nahrávky: 6. Adamský (Peterek, Hudec), 11. McGregor (Polák, Varaďa), 51. Růžička (Kohn, McGregor), 56. Růžička (McGregor, Kohn), 58. McGregor (Krajíček, Růžička)

Bílí Tygři Liberec: Pinc – Čakajík, Hunkes, Moravec, Trončinský, Derner, Holub, Výtisk, Rýgl – Kudrna, Nedvěd, Dušek – Vak, Hořava, Podkonický – Klimenta, Plodek, Víšek – Jonák, Urban, Ondřej.
    HC Oceláři Třinec: Vojtek - Hrabal, Krajíček, Zíb, Hudec, Lojek, P. Hořava, Cartelli, Vágner - M. Růžička, Polanský, Kohn - Polák, Bonk, Varaďa - D. Květoň, Peterek, McGregor - Adamský, Hrňa, Orsava.

Rozhodčí: Hribik, Husička - Barvíř, Blümel.