Kometa Brno – Třinec 2:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Motor ČB 2:1 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 4:2 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:4 (po pr.) | Plzeň – Kladno 6:0 (kon.)
Písek – Liberec 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Letňany 4:6 (kon.) | Jihlava – Vsetín 5:0 (kon.)
Slavia – Sparta 2:5 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:2 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí nedokázali ubránit hostující útočníky a po hruhé chybě inkasují. Před domácí bránou se sami ocitli dva hráči Litvínova. Jakub Šrámek přihrál Marku Švarcovi, který již neměl problém vstřelit gól. Konečné skóre 3:4pp., pro hostující Litvínov.

60:01

60:00

54:55

53:48
    Stále pokračuje výhoda domácího týmu v poměru jednoho hráče.

53:48
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Parádní vyrovnávací branka domácího týmu. Radek Havel napřáhl v mezikruží a prostřelil hostujícího brankáře nad ramenem. Bez asistence. Stav utkání je vyrovnaný 3:3.

52:55
    Vyloučení hostů. Za vyhození puku si jde na dvě minuty odpočinout Marek Kasal. Hraje se 5 na 3 z pohledu domácích.

52:35
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Michael Treimer, za faul kolenem.

43:33

41:33
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty za vysokou hůl, si jde odpočinout Roman Fučík.

40:01

40:00

38:46

36:46
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty si jde odpočinout Jakub Novák, za sekání.

35:59
    Po návratu domácího hráče na led, se do přečíslení dostali dva hráči hostí. Hosté svoji šanci využili a opět vedou. Gól vstřelil Tomáš Malec. Asistence: Jan Strejček.

35:41

33:41
    Další vyloučení na domácí straně. Na dvě minuty si jde odpočinout Adam Doskočil, za vysokou hůl.

32:28
    Vyloučení domácích. Za nesportovní chování si jde odpočinout Petr Bauer. Dostává osobní desetiminutový trest.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 24. Toušek (Navrátil, Hlava), 28. Bauer, 54. Havel - 6. Švarc, 15. Trübenekr (Čeřovský, Strejček), 36. Malec (Strejček), 62. Švarc (Šrámek)

Piráti Chomutov: Brabec - Havel, Pištora, Navrátil, Hammerbauer, Novák J., Hradeíl, Drobný, Hejcman, Huňady, Hlava N., Souček, Hlava D., Fronk, Sakaev, Toušek, Doskočil, Šaržík, Novák L., Tverďak, Bauer.
    HC VERVA Litvínov: Horák - Kasal, Theimer, Švarc, Zdeňek, Strejček, Kuriljak, Svoboda, Procházka, Trübenekr, Píšařík, Malík, Kuchař, Fučík, Cvrk, Mical, Válek, Malec, Šrámek, Čeřovský.

Rozhodčí: Florián - Koskuba, Šulo.