Břeclav – Vsetín 1:5 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 1:2 (po s.n.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Sokolov 9:3 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 8:3 (kon.)
Milevsko – Trutnov 7:3 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 16.10.2010, 17:00 • AlcaPlast aréna, Břeclav • 2. liga skupina Východ

S konstatování, že domácí prohrávají své první domácí utkání ze Vsetínem vysoko 1:5 se s Vámi z Břeclavi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:07:27)

Břeclav ve třetí třetině zlepšila svou hru, stačilo jí to však pouze na vstřelení jedné branky.

60:00

59:30
    Puk je na hokejkách domácích hráčů.

58:50
    Akci domácích zastavilo postavení mimo hru.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:30
    Hosté se ovobozují a hrají již ve čtyřech hráčích v poli.

56:52
    Vhazování před Hromadou.

56:19
    Domácím se naskytuje přesilová hra 5 na 3, na 2 minuty odchází za napadení hostující Zbyněk Spitzer.

56:07
    Lukáš Bolfik si teď před brankou řekl o přihrávku, tu také dostal, najel si až před Hromadu, avšak neproměnil.

55:30
    Domácí budou hrát přesilovou hru 5 na 4, když je vyloučen vsetínský Radim Tesařík za držení.

54:50
    Hosté z protiútoku trefují vysoko nad.

54:19
    Ten si hned připisuje svůj první zákrok.

54:01
    Dochází ke střídání gólmanů na Vsetínské straně, do branky hostí se staví Petr Hromada.

53:35
    Lvi teď trefili boční síťku vsetínské branky.

52:45
    Domácí se snaží o založení přesilovkové akce.

51:31
    Břeclav si zahraje přesilovou hru, na 2 minuty za krosček odchází vsetínský Lukáš Gromus (VSE)

Jana Vališová

Branky a nahrávky: 51. Sedláček - 15. Dubec (Slováček), 20. Dědek, 22. Vaněk, 23. Kubo (Brynecký), 34. Brynecký (Kubo)

HC Lvi Fosfa Břeclav: HC Břeclav: Chvátal (Žurek) – Dora, Vozdecký, Škápik, Novák J., Zapletal, Svoboda, Rajnoha, Konečný J. – Hrůza, Sedláček (C), Klimovič – Fiedler, Bolfík, Süsser – Paško, E.Novák, Barták – Čikl, Grmela, Kuriál
    VHK ROBE Vsetín: VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - R. Tesařík, Farda, Kapr, Šafařík, Zavrtálek, Zelenka, Pelc - Slováček, Dubec, D. Tesařík - Ševčík, Bajtek, Brynecký - Kubo, Vaněk, Rufer - Rapant, Sýs, Dědek

Rozhodčí: R. Čech - K. Lukš a M. Musil