Hr. Králové – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Plzeň – Brno 4:1 (kon.) | Jablonec – Příbram 5:1 (kon.)
Č. Budějovice – Ostrava 2:1 (kon.) | Ústí n. L. – Slavia 1:1 (kon.)
FC Hradec Králové
0:0 (-:-)
FK Mladá Boleslav
Neděle 17.10.2010, 15:00Gambrinus liga

Zápas skončil bez branek. Domácí mohli po prvních 10ti minutách vést 3:0 a nikdo by se nemohl divit. Poté ale hosté vyrovnali hru a viděli jsme vyrovnaný souboj po zbylých 90 minut. Přesto si myslim, že s remízou budou spokojenější hosté. (16:53:57)

90
    Kasálek rozehrál do palebné pozice Poděbradskému, ten ale vysoko přestřelil!!

90
    Za faul u vápna na Kocourka dostává žlutou kartu Dimitrovski.

90
    Táborského pas našel toleskiho, toho ale výborně ubránil Kasálek.

88
    Hájovský zazdil nadějný brejk domácích špatnou přihrávkou.

87
    Domácí střídají. Dvořáka nahrazuje Hajovský.

86
    Poděbradského přízemní ránu Miller.

85
    Dimitrovski skvěle ubránil dotírajícího Kocourka.

84
    Hradec střídá. Hochmeistera vyměnil Kocourek.

83
    Boleslav střídá. Toleski nahrazuje Chramostu.

83
    Domácí zahrávali roh, centr Fischera byl přetažený.

82
    Chramosta s ní naložil prachbídně a poslal svůj slabý pokus mimo!

81
    Na hranici vápna fauloval Hochmeister Procházku. Boleslavi se nabízi velká šance v podobě standartky.

80
    Hosté střídají. Fabiana nahrazuje Táborský.

79
    Černého centr skončil u Millera.

77
    Dvořák výborně vysunul Poděbradského, z nadějné pozice byla jeho střela zblokována na roh.