Hr. Králové – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Plzeň – Brno 4:1 (kon.) | Jablonec – Příbram 5:1 (kon.)
Č. Budějovice – Ostrava 2:1 (kon.) | Ústí n. L. – Slavia 1:1 (kon.)
FC Hradec Králové
0:0 (-:-)
FK Mladá Boleslav
Neděle 17.10.2010, 15:00Gambrinus liga

Vítejte u online přenosu z utkání nejvyšší Gambrinus ligy, ve kterém se střetnou domácí FC Hradec Králové s FK Mladá Boleslav. Obě mužstva si v minulém kole připsala vydřené 3 body. Zatímco hradečtí vyplenili Zbrojovku Brno, Boleslav dokonce rozhodla o své výhře penaltovou trefou v nastavení. V mrazivém počasí očekávámé útočný fotbal a aktraktivní sportovní představení pro diváky.

-5
    Obě mužstva nastupují na hrací plochu. Domácí v bílých dresech, hosté v růžovočerné kombinaci.

1

1
    Domácí začínají postupnou kombinací na své polovině. Následný dlouhý nákop zpracoval Pilař, po pěkné souhře s Fischerem jej odzbrojil Kalina jen za cenu faulu.

2
    Obrovský závar po centru Kasálka!!! Pilař prodlužoval hlavou, Dvořák těsně nedosáhl na míč, následně v závaru u brankové čáry bojovalo klubko hráčů, ale situaci vyřešil odkop Millera na roh. Z něj domácí nic nevytěžili!

3
    Tutovka Dvořáka!!! Krásná kombinace Pilaře s Rezkem, domácí útočník se pak prosmýkl kolem Kaliny a předložil do stoprocentní šance Dvořákovi, ten ale míč netrefil dobře a minul!!!

5
    Domácí se v prvních minutách do středočechů pořádně zakousli, míč na kopačkách mají převážně oni.

7
    Napadající Pilař donutil Rolka zahrát do autu, následně Dvořák nepřesně vyzval k úniku Rezka.

8
    Nádhernou dalekonosnou pumelici Hochmeistera skvěle zlikvidoval Miller!!

10
    Dlouhý nákop na Pilaře zlikvidoval bez problému Miller.

10
    Pilař si na lajně pohrál s Rolkem, jeho centr zblokovala obrana do autu.

12
    Po rohovém kopu Pilaře se k hlavičce dostal Chleboun, branku ale minul.

13
    Dvořák se chytře snažil vysunout Pilaře, jeho provedení ale scházela přesnost.

15
    Další pohledná kombinace domácích po odvážném vysunutí Chlebouna končí centrem Fischera, který ale lapil Miller.

18
    Boleslav vyrovnala hru a kombinuje na polovině domácích, úvodní tlak se štěstím přežila.

18
    Mendy nebezpečně centroval na Kuliče, situaci zachránil odkopem Wozniak.

20
    Chvíli se nehraje, je ošetřován domácí kapitán Wozniak.

21
    Rolko se pokusil z dálky překvapit Hanuše, branku ale minul.

22
    Kasálek teď skvělým obranným zákrokem zabránil ve skorování Kuličoví, který se ze strany řítil sám na Hanuše!!

24
    Wozniak poslal pas na hranici vápna, kde zpracoval Pilař, přitom ale upadl a o míč přišel.

25
    Jedovatou střelu Opiely chytá Hanuš.

27
    Hraje se ve středu pole, po divokém začátku se hra uklidnila.

28
    Pohledná akce domácí, tvrdá rána Wozniaka a další skvělý zákrok Millera.

29
    Boleslav se hnala v 5ti hráčích na 4 domácí, Fabián hru ale zbrzdil a následná přihrávka Opiley byla nepřesná.

30
    Hochmeisterova rána z 30ti metrů mířila nad.

31
    Přízemní centr Kuliče odvrátil Chleboun do autu.

32
    Pilař si při úniku po křídle pomohl útočným faulem.

33
    Fischerovi se přímý kop vůbec nepovel.

34
    Pilař dostává za skluz do Millera žlutou kartu.

36
    Po chybné rozehrávce Kasálka se Boleslav hnala v přřečíslení do brejku, ale připravila se o šanci přetaženým centrem Kuliče.

37
    Wozniakův dlouhý nákop Dvořáka nenašel.

38
    Po rohu Rezka hlavičkoval Dvořák nad.

40
    Krásnou kolmici teď vyslal Šírl na Fabiana,, ten ale špatně odcentroval.

40
    Chleboun krásným pasem našel Pilaře, na jeho centr už naskakoval Dvořák, ale v poslední chvíli odhlavičkoval Rolko na roh.

41
    K jeho exekuci se postavil Rezek, hosté se ale ubránili.

42
    Nebezpečný centr Opiely odhlavičkoval před nabíhajícím Mendym Wozniak.

43
    Kombinace domácích skončila nepřesným pasem Fischera.

45
    Pilař se pokoušel o vtipnou uličku na Dvořáka, včas ale zasáhl Miller.

46

46
    Kasálek zasáhl před dotírajícím Kuličem pouze za cenu rohového kopu.Ten ale hosté nevyužili k šanci.

48
    Fabián si s Wozniakem neporadil, přesto se znovu dostal k míči, jeho centr zblokovali domácí na roh.

49
    K jeho exekuxi se postavil Opiela, domácí se ale ubránili.

Dnešní utkání sleduje 4526 diváků.

49
    Za faul na Pilaře dostává žlutou kartu Opiela.

50
    Následná rána Kasálka mířila do zdi.

52
    Do brejku se hnali hosté, Rezek chtěl vysunout volného Fischera, poslal ale nepřesný pas.

52
    Nebezpečně se stáčející centr Fabiána odvrátil s obtížemi Hanuš. Boleslav je ve 2. půli aktivnější.

53
    Procházka tvrdým zákrokem sejmul Janouška a dostává žlutou kartu.

55
    Janouškův centr byl přetažený, Rezek se k míči nedostal.

55
    Domácí hezky zakombinovali, uličkou pak vyzval Fischer Dvořáka, ten jeho přihrávku nestihl na hrací ploše.

57
    Nadějně vyhlížející brejk domácích skončil na nepřesné přihrávce Dvořáka.

58
    Pilař nádhernou přihrávkou vysunul Poděbradského, jeho centr zblokoval Kalina na roh.

59
    Roh Rezka odvrátil Miller, následný centr Janouška ale našel úplně osamoceného Dvořáka, který ve vyložené pozici minul!!!

61
    Ficherův nebezpečný přímý kop netečoval nikdo z domácích, tudíž skončil v rukavicích Millera.

63
    Mendy se přes pozorného Kasálka neprosadil.

63
    Domácí střídají. Rezka nahrazuje Černý.

65
    Kasálkův přímý kop hledal hlavu Dvořák, skvěly ale zasáhl ve vzduchu kralující Rolko.

66
    Pěknou kombinaci Boleslavi zakončil Opiela slabou střelou mimo.

68
    Boleslav střídá. Kuliče nahrazuje Řezníček.

70
    Rolko fauloval Pilaře, dostal za to žlutou kartu.

72
    Hraje se hlavně ve středu pole, ani jeden tým nechce udělat chybu.

73
    Šírl dostává žlutou kartu za nesportovní chování.

74
    Hochmeisterův dalekonosný pokus skončil nad.

76
    Opiela se pokoušel překvapit Hanuše, domácí golman byl na místě.

77
    Dvořák výborně vysunul Poděbradského, z nadějné pozice byla jeho střela zblokována na roh.

79
    Černého centr skončil u Millera.

80
    Hosté střídají. Fabiana nahrazuje Táborský.

81
    Na hranici vápna fauloval Hochmeister Procházku. Boleslavi se nabízi velká šance v podobě standartky.

82
    Chramosta s ní naložil prachbídně a poslal svůj slabý pokus mimo!

83
    Domácí zahrávali roh, centr Fischera byl přetažený.

83
    Boleslav střídá. Toleski nahrazuje Chramostu.

84
    Hradec střídá. Hochmeistera vyměnil Kocourek.

85
    Dimitrovski skvěle ubránil dotírajícího Kocourka.

86
    Poděbradského přízemní ránu Miller.

87
    Domácí střídají. Dvořáka nahrazuje Hajovský.

88
    Hájovský zazdil nadějný brejk domácích špatnou přihrávkou.

90
    Táborského pas našel toleskiho, toho ale výborně ubránil Kasálek.

90
    Za faul u vápna na Kocourka dostává žlutou kartu Dimitrovski.

90
    Kasálek rozehrál do palebné pozice Poděbradskému, ten ale vysoko přestřelil!!

Zápas skončil bez branek. Domácí mohli po prvních 10ti minutách vést 3:0 a nikdo by se nemohl divit. Poté ale hosté vyrovnali hru a viděli jsme vyrovnaný souboj po zbylých 90 minut. Přesto si myslim, že s remízou budou spokojenější hosté. (16:53:57)