Klatovy – Kobra 10:4 (kon.) | Děčín – Most 2:5 (kon.) | Č. Lípa – Klášterec nO 4:6 (kon.)
Roudnice – Řisuty 3:1 (kon.) | Uničov – Karviná (Baník) 4:5 (kon.) | Šumperk – Uh. Hradiště 6:1 (kon.)
Nymburk – Lev Benešov 2:6 (kon.) | Pelhřimov – Chotěboř 12:5 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 1:7 (kon.)
Jindř. Hradec – Kutná Hora 5:1 (kon.)
HC Česká Lípa
4:6 (2:1, 1:4, 1:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Neděle 17.10.2010, 17:00 • Zimní stadion Česká Lípa • 2. liga skupina Západ

Klášterec si odváží 3 body z České Lípy. Po trochu podceněném začátku hráli lépe českolipští, ale dva rychlé góly hostů zhruba v polovině utkání je položili. Klášterčtí hokejisté si tak udrží svou první příčku i nadále. Já Vám děkuji za dnešní čtení onlajnů a přeji Vám hezký zbytek večera a za týden znovu naviděnou. Radek Hurych (19:20:59)

60:00

59:59
    Matoušek lapil kotouč do své lapačky.

59:40
    Česká Lípa dostává ještě 2 minuty za mnoho hráčů na ledě.

59:40
    Hned po gólu se strhla menší šarvátka ve středu hřiště. Nyní probíhá slovní potyčka mezi střídačkami. Lassig jde na trestnou lavici spolu s Miklovičem.

58:59
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Domácí okamžitě využívají svojí přesilovou hru. Za bránou mu naservíroval kotouč Bauer a DUŠAN ŽEMBER prostřelil Kaššáka.

58:30
    Utkání se pouze dohrává. Ale ještě sae bude vylučovat, na trestnou lavici si ještě posedí hráč Klášterce David Suk 2 minuty za podražení.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání!

56:38
    Hosté v plném počtu. A domácí jsou v útoku zcela bezzubí.

55:10
    Domácí hrají vabank a málem toho ztrestal opět Kadlec, který nastřelil levou tyč!

54:27
    Vyloučení hostů. Proti pravidlům se provinil Kocek 2 minuty - držení hole.

Čas se pro českolipské krátí.

53:25
    Ujížděl domácí Šulc z podobné pozice jako před pár sekundami Divíšek a i tentokrát Kaššák lape. Zakázané uvolnění Klášterce.

53:06
    Sám před Kaššáka si vybruslil z ostrého úhlu Divíšek, ale Kaššák ho skvěle vykryl a nedal mu šanci skórovat.

51:00
    Domácí se snaží, ale není jim to co platné, hostující obrana funguje nyní skvěle.

49:40
    Závar před brankou hostí. Ale opět se nedokázali útočníci domácích prosadit.

48:50
    Další krásná kombinace Klášterce a opět zvonila konstrukce, tentokrát tyč zachránila Matouška. Tyč nastřelil David Suk.

47:59
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Domácí se hrnuli do útoku, ale zapomněli na zadní dvířka a to ihned ztrestal STEHLÍK JAN a zvyšuje tak náskok Klášterce už o 3 branky.

47:00
    Zmeškala ránu od modré trochu se štěstím vyrazil Roman Matoušek.

46:33
    Offside.

45:45
    Šulc nahazoval na svatyni Kaššáka, ale dojíždějící Nekvinda netrefil kotouč ideálně.

Diváckou návštěvu bych tipoval na 150 diváků.

43:48
    Další zakázané uvolnění hostů.

43:27
    Hra je spíše na polovině hostů. Domácí bojují a snaží se snížit nepříznivý stav utkání.

43:01
    Teď se krásně probíjel Martin Šrámek hostující obranou, ale na připraveného golmana nevyzrál. Icing Klášterce.

42:33
    Icing domácích.

42:21
    Dlouhá hra bez přerušení, hra se přelevála nahoru dolu. Bude se vhazovat u branky Klášterce.

40:13
    Obrovská šance domácích! Dotírající útočníci domácích, ale nedokázali usměrnit kotouč za gólmana hostů.

40:01

Domácím se nepovedl vstup do druhé třetiny a hned inkasovali. Pak domácí začli více bruslit a donucovali hosty faulovat. Klášterec se ale zvednul po druhé brance ve druhé třetině a domácí nebyli schopni odpovědět. 3. třetina začne zhruba za 13 minut. Uvidíme zda českolipští přidají ještě nějakou tu branku a zdramatizují dnešní hokejový duel!

40:00

39:03
    Tak a je tu další branka Klášterce. Domácí odpadli po dvou rychlých brankách a už potřebují konec třetiny. Zakončoval ŘEPÍK LIBOR. Asistence: Novotný

38:34

18:00
    Poslední dvě minuty druhé třetiny.

17:56
    A opět přerušená hra a Matoušek opět puk ve své lapačce. Vhazování v obranném pásmu domácích.

37:29
    Vhazování před Matouškem.

36:34
    Dlouho signalizované vyloučení domácího hráče. Na trestnou lavici usedá na 2 minuty Šulc za podražení.

34:53
    Kaššák drží puk ve své moci. Tak jsem to trochu zakřikl, zdálo se, že Lípa se dostala na koně a Klášterec změnil za krátkou dobu průběh utkání.

33:22
    A hosté otáčejí zápas ve svůj prospěch dalším střelcem dnešního utkání je JÁCHYM MAREK! Asistence: Koblitz, Szakal. Stav utkání 3-4!

32:08
    Klášterčtí opět srovnávají. Střelu od modré Matoušek nazachytil a od betonu se odrazila ke KARLOVI NOVOTNÉMU a ten zakončil do prázdné klece. Asistence: Hartman, Jáchym

31:36

31:05
    Domácí nahazovali od modré, kde se pokoušel střelu tečovat Šulc, ale nepodařilo se mu osměrnit kotouč za záda Kaššáka.

30:36
    Hráči Klášterce jsou pod velkým tlakem!

30:12
    Domácí se dostávájí do tempa. Diváci se začínají probouzet a podporovat svůj domácí celek.

29:35
    Na trestné lavici další hráč Klášterce.

28:52
    Využitá přesilovka domácích! Cafourek zavezl kotouč do útočného pásma, nahodil a po závaru se dostal k JANOVI NEKVINDOVI, který dokázal překonat ležícího Kaššáka! Asistence: Cafourek, Divíšek. Stav utkání 3-2.

27:30
    Domácím se nedaří dostat do útočného pásma. Puk drží v lapačce Kaššák.

27:01
    Hosté jdou opět do 4. Na trestnou lavici usedá Řepík 2 minuty - hákování.

25:57

25:05
    Horní tyčka zachránila Matouška po střele Martina Kadlece. Puk se odrazil až do hlediště.

23:57
    Teď si nádherným sólem vymodlil faul domácí Šulc. Vyloučen Zmeškal - hákování.

22:40
    Další ostrý zákrok na českolipského hráče, ale píšťalka sudího mlčí.

21:25
    V útočném pásmu byl ostře sražen Divíšek, domácí přestali hrát a z brejku se prosadili hosté jmonovitě PANOCHA JIŘÍ, který nedal Matouškovi sebemenší šanci a zavěsil přímo pod víko. Stav utkání 2-2.

20:01

Obě mužstva už jsou na ledě a čeká se pouze na rozhodčí dnešního utkání.

Máme za sebou první třetinu, která nám moc nenabídla. Hosté nevyužili dlouhou přesilovku 5/3 a ještě byli málem potrestáni. Domácí pak využili dvou závarů a dokázali se prosadit. Ke konci třetiny hráli dost pasivně a Vošta toho dokázal využít a snížit tak na 2:1. Další třetina nám začne asi za 8 minut.

20:00

18:47
    Domácí si teď hodně koledovali o gól, po chybném výhozu se dostal ke střele Polanský, ale ještě netrefil klec. Až Miklovič přihrál JIŘÍMU VOŠTOVI a ten se nemýlil. Asistence Miklovič. Stav utkání 2:1.

17:28
    Young na ledě.

16:38
    Matoušek kryje do své lapačky. Zatím působí jistým dojmem.

15:44
    Offside hostů.

15:18
    Druhé vyloučení Gabeho v dnešním utkání tentokrát za držení.

13:56
    Kotouč na trestné lavici hostů.

12:15
    Domácí se celou přesilovku nedostali do útočného pásma. Pak ale nahodili kotouč za branku a na dvakrát MARTIN ŠRÁMEK překonal Kaššáka. Asistence: Žember, Jakeš.

10:10
    Přesilovka pro domácí vyloučen Vošta za hákování.

9:43
    Domácí takřka z ničeho nic střílejí první branku dnešního utkání. Puk se oodrazil k DAVIDU BAUEROVI a ten překonal Kaššáka mezi betony! Asistence: Jakeš

8:20
    Hosté vyhazují.

7:59
    Domácí v plném počtu. Buly před Kaššákem.

7:27
    Síly na ledě se vyrovnají. Za podražení míří za katr hostující Hartman.

6:33
    Hosté se dostali před Matouška a puk se ocitl v brankovišti, následně ho ještě stihl pokrýt Matoušek. Domácí vyhazují.

5:54
    Hlavní arbitr vylučuje dalšího českolipského hráče Lassiga 2 minuty - hákování.

5:21
    Matoušek opět kryje. Domácí ubránili 2 minuty ve třech bez větších problémů.

3:43
    Domácí v plném počtu a hned toho využil Žember, který se řítil sám na Kaššáka, ale neuspěl!

3:18
    Puk se ocitl mimo hřiště, ale nadále se bude hrát u branky domácích.

2:49
    Domácí se zuby nehty brání. Obrovskou šanci zmařil Matoušek! Bude se vhazovat v útočném pásmu domácích.

1:43
    Hráči domácích ve třech vyloučen Gabe Young a Žember oba po 2 minutách za hrubost!

1:43
    Roman Matoušek si připisuje první zákrok utkání.

0:50
    Gólman Klášterce Kaššák posunul svojí klec a bude se vhazovat po jeho pravici.

0:22
    První zakázané uvolnění domácích a první lajny obou týmů střídají.

00:01

Hráči jsou již na ledě a za chvíli se dočkáme úvodního buly.

Dobré hokejové odpoledne! Na programu je další kolo II. hokejové ligy Západ. Dnes domácí predátoři narazí na velmi těžkého soupeře HC Klášterec nad Ohří.

Posl. zápasy Klášterce:
    Klášterec – Jablonec 3:2
    Děčín – Klášterec 4:3
    Klášterec - Klatovy 4:2

Domácí si odvezli předešlý zápas ze Slaného výprask 6:0 a mají co napravovat. Dnes jsou hráči Klášterce jednoznačně v roli favorita.

HC Predators Česká Lípa: Matoušek (Heneš) - Young, Cafourek, Bátora, Jirkovský, Lassig, Jakeš, Žember, Nekvinda, Divíšek, Šulc, Bauer, Beneš, Kauschitz, Šrámek, Zenk, Dostál.

HC Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák) - Kocek, Zmeškal, Mašek, Řezníček, Martínek, Hartman, Koblitz, Vošta, Polanský, Stehlík, Kadlec, Kalinovič, Bečvář, Panocha, Řepík, Novotný, Suk, Szakal, Jáchym, Miklovič.

Rozhodčí: Prchal - Ondráček, Veselý.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Radek Hurych

Branky a nahrávky: 10. Bauer (Jakeš), 13. Šrámek (Žember, Jakeš), 29. Nekvinda (Cafourek , Divíšek), 59. Žember (Bauer) - 19. Vošta (Miklovič), 22. Panocha, 33. Novotný (Hartman, Jáchym), 34. Jáchym (Koblitz, Szakal), 40. Řepík (Novotný), 48. Stehlík

HC Česká Lípa: Matoušek (Heneš) - Young, Cafourek, Bátora, Jirkovský, Lassig, Jakeš, Žember, Nekvinda, Divíšek, Šulc, Bauer, Beneš, Kauschitz, Šrámek, Zenk, Dostál.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák) - Kocek, Zmeškal, Mašek, Řezníček, Martínek, Hartman, Koblitz, Vošta, Polanský, Stehlík, Kadlec, Kalinovič, Bečvář, Panocha, Řepík, Novotný, Suk, Szakal, Jáchym, Miklovič.

Rozhodčí: Prchal - Ondráček, Veselý