Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Chrudim 4:3 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:0 (kon.)
Znojmo – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 5:1 (kon.) | Písek – Olomouc 1:4 (kon.)
Tábor – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Beroun 2:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 23.10.2010, 17:30 • Hostan aréna • 1. liga (ČR)

59:32
    Vyloučeni Pláněk (ZNO) a Rohan (KAD) oba dva 2 minuty za hrubost.

59:16
    A máme tu další vyloučení. Tentokrát na straně domácích, Havlík (ZNO) si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.

58:51
    Rozhodčí posílá Kadaň do tří, vyloučen David Všetečka (KAD) na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

57:05
    Nyní už se vylučuje. Schmidt (KAD) dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

48:08
    Kolafa (ZNO) dostává 2 minuty za hákování, Rohan (KAD) 2 minuty za nafilmovaný pád. Hraje se ve čtyřech.

44:35
    Vzápětí ale Radulay (KAD) oslabuje svůj tým - 2 minuty podražení.

39:05
    Přesilovka Kadaně. Haman (ZNO) vyloučen za sekání.

25:43
    Tlak hostů bude pokračovat. Staněk (ZNO) vyloučen za hákování.

19:17
    Přesilovka Znojma. Hlubuček (KAD) vyloučen na 2 minuty za podražení.

15:06
    Přesilovka Kadaně. Říha (ZNO) vyloučen na 2 minuty za držení.

06:39
    Přesilovka Znojma. Trefný (KAD) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

02:31
    Přesilovka Kadaně. Rangl (ZNO) dostává 2 minuty za podražení.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 13. Pláněk (Staněk, Havlík), 51. Haman (Rachůnek), 54. Podešva (Hradecký, Beroun), 60. Beroun - 38. Charousek (Rohan), 43. Bauer (Balázs)

HC LERAM Orli Znojmo: Horčička - Štach, Kolafa, Rangl, Pláněk, Klimeš, Lattner, Stehlík - Rachůnek, Haman, Havlík - Vrba, Říha, Staněk - Podešva, Hradecký, Beroun - Vyletelka
    Sportovní klub Kadaň: Závorka - Schmidt, Trefný, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Přindiš, Všetečka - Rohan, Charousek, Boušek - Mikšovic, Radulay, Eiselt - Bauer, Balázs, Bursík - Freiberg, Fiala, Ton

Rozhodčí: Petružálek - Bertlík, Koskuba