5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Uherské Hradiště
Sobota 23.10.2010, 14:30 • Zimní stadion Na Lapači ve Vsetíně. • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Hezké sportovní odpoledne, vítám Vám u dalšího utkání ligy juniorů, tentokráte mezi VHK Vsetín a Uherským Hradištěm. Utkání začne přibližně za 10. minut, přejdu tedy k sestavám.

00:01

0:29
    Hromada čelí první zásahu proti akci Hrabce, jenž objel brankovou konstrukci.

0:59
    Další zasah domácího golmana, vhazuje se po pravé ruce Hromadovy branky.

2:10
    Domácí zahrozili šancí Lechnera, kterou Hubáček nádherně vyrazil.

3:00
    Fridrich střílel z pravého křídla přímo do hrudě brankáře Hromady.

3:09
    Vsetín vyhazuje na zakázané uvolnění.

3:34
    Valigura šikovně odzbrojil Maňáska a založil útok.

3:59
    vyloučen je hráč Uherského Hradiště. Zderčík na dvě minuty za hákování.

4:29
    Vsetín vstřelil branku!
    Vsetín využívá přesilovou hru. Martin Valigura nabil na modrou IVO LUKEŠOVI, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Valigura.

5:06
    Vhazuje se ve středním pásmu.

5:14
    Zakázané uvolnění Vsetína.

5:25
    Šance Maňáska z levého křídla skončila daleko vedle od vsetínské branky.

6:24
    Vsetín je v útočném pásmu, ale kombinace mezi Valigurou a Vítkem nevedla k úspěšnému zakončení.

7:20
    Zaskočené Uherské Hradiště se snaží založit útok přes Tomáše Němce a to se také povedlo. Hromada úspěšně zasáhl.

8:16
    Skyba na vyražený puk z mezikruží již nedosáhl.

8:16
    Doležálek dostává 2. minuty za sekání.

8:38
    Vítek zavezl puk do pásme a Valaši se usadili. Střela Studeného skončila na levém betonu Hubáčka.

9:14
    Vsetín to zkouší přes Valiguru, ale i jeho pokus byl neúspěšný.

9:40
    Ale pokus LUKÁŠE GROMUSE z prostoru mezi kruhy už škončil pod horní tyčkou Hubáčkovy branky. Asistence: Valigura.

10:05
    Hubáček v ohni střel! Šanci Ondry pokryl svou lapačkou.

10:26
    Hosté se snažili o snížení Trnavským, jeho akci zastavuje pozorný Tyralík.

10:38
    Vhazuje se po pravé ruce Hubáčka.

10:55
    Valaši sice buly vyhráli, ale v zápěti o puk přišli.

11:27
    Vítek bojuje u hrazení, a dělá to výborně. Vsetín se usadil v pásmu a kombinuje.

12:04
    Do té doby, než obránce Dvořák vyvezl puk ze třetiny a poslal do šance Hrabce, Hromada chytá lapačkou.

12:28
    Kubo dostal do chráničů dělovku z hole hostujícího beka a odchází na střídačku. V zápěti vyčaroval Hubáček senzační zákrok lapačkou proti střele domácího útočníka.

12:54
    Zakázané uvolnění Uherského Hradiště.

13:06
    Vítek opět úspěšný v osobním souboji, ale kombinace na Valiguru nevyšla.

13:24
    Uherské Hradiště se již radovalo z gólu, hlavní rozhodčí branku neuznává, neboť byla dosažena vysokou holí.

14:02
    Šanci Vsetína založil Studený, ovšem nikdo jeho prudkou přihrávku netečoval a tak je tu zakázané uvolnění.

14:27
    Hrabec založil akci Uherského Hradiště, ovšem ho zastavuje faul.

14:35
    Ondra dostává 2. minuty za podražení.

15:07
    Vsetín prozatím drží puk na svých hokejkách a soupeře k ničemu nepouští.

15:27
    Až nyní Hrabec z otočky neuspěl před Hromadou a Valaši se opět osvobozují.

16:11
    Němec přistrčil na modré, ale najíždějící levý křídelní útočník nezachytil, Vsetín se ubránil.

16:35

16:49
    Vyloučený Ondra se hned zapojil do hry, ale sám před brankou nedostal přihrávku.

17:00
    Lechner nechal opět vyniknout lapačku Hubáčka.

17:25
    Kubo je po nastřelení nohy zpět ve hře a hned se soupeři připoměl skvělým samostatným únikem, který ovšem skočil na ochranné síti za branou.

18:05
    Valigura opět zaútočil z pravého křídla ale jelikož domácí střídali, tak nahodil puk jen do třetiny.

18:52
    Nebezpečná situace před Hromadou. Bříštělovi nesedla střela od modré a puk doskákal k Fridrichovi, jenže útočník v červeném dresu nečekal puk a nedokázal zavěsit.

20:00

Skončila nám první třetina, ve které jsme byli svědky dvou gólů, nejprve Ivo Lukeš prostřelil od modré čáry vše co mu přišlo do cesty. Poté v 10. minutě se radoval Gromus, i přes to vidíme na Lapači vyrovnané utkání, kde se šance přelévají ze strany na stranu. Zatím si odpočiňte při kávě od hokeje, druhá třetina nám začne přibližně v 15:18

Oba celky již nastupují za led, za malý okamžik začne druhá třetina.

20:01

20:01
    Hradiště vyhrálo buly, ale v zápětí o kotouč přišlo.

20:37
    Šanci Vsetína se pokoušel založilt Lechner, ale neuspěl.

21:02
    Za sekání je vyloučen vsetínský Kubo na 2. minuty.

21:11
    Ondra osvobodil zelenožluté.

21:36
    Trnavský zavezl puk a prohodil se spoluhráči pár přihrávek, scházela však střelba.

22:09
    Vhazuje se u Hromady... Gromus vyhrál vhazování a vyhodil.

22:34
    Uherskému Hradišti se přesilovka vůbec nevede, nic na tom nezměnila ani šance. Hrabce po pravém křídle.

23:02

23:30
    Uherské Hradiště se nemůže dostat přes útočnou modrou čáru.

24:09
    Vylučuje se i na druhé straně. Fridrich dostává 2. minuty za podražení.

25:43
    Vsetín bude hrát 5 na 3. Trnavský dostal 2. minuty za podražení.

26:00
    Ondra po druhé nedostal puk před prázdnou brankou a na Valiguru se zle podíval.

27:34
    Hromada lapačkou zasahuje proti Doležálkovi, do konce vsetínské přesilovky zbývá 9 vteřin.

27:43

28:13
    Skyba v obrovské šanci z mezikruží nepřekonal Hubáčka.

29:13
    Žabčík si sjel na pozici falešného obránce a připravil šanci pri Lechnera, ten minul.

30:05
    Doležálkovu ránu zastavuje až tvrzené plexisklo za brankou.

30:27
    Zakázané uvolnění, vhazuje se po levé ruce golmana Hromady.

Další obrovskou šanci spálil Motloch, který nedokázal zavěsit křižnou přihrávku od spoluhráče z pravého křídla. V zápětí likviduje Hubáček lapačkou i druhou dorážku z mezikruží.

31:29
    Tentorkáte se Vsetín už dočkal. LUKÁŠ GROMUS si udělal z domácí obrany doslova kuželky, když si vybruslil z poza pravého křídla a lehkou přízemní střelou oklamal Hubáčka. Asistence: Urban.

32:20
    A netrvalo dlouho a mohli Valaši zvedat ruce nad hlavu po čtvrté. Šanci Martina Kubo. Hubáček podcenil a až pohotový zásah hostující obrany mu pomohl uklidit puk do bezpečí.

32:49
    Za vysokou hůl je vyloučen hostující Zderčík na 2. minuty.

33:10
    2. minuty vyfasoval i Kubo za sekání. Hraje se ve 4 na obou stranách.

33:55
    Hromada zariskoval chybnou rozehrávkou ale vše uhlídali domací hráči jen za cenu faulu.

34:05
    2. minuty za podražení dostává jeden z domácích hráčů jmenovitě Ivo Lukeš.

34:34
    Sledujeme přesilovku 4 na 3 ve prostěch UH.

35:00

35:16
    Tak ted měl Hromada opět i kus štěstí, když hostující Němec nedokázal zasunout dorážku.

36:05

36:27
    Lechnerovo nahození likviduje Hubáček.

37:00
    Kubo se neprosadil backhendem.

37:17
    A backhendovým zakončení si zuby na Hubáčkovi vylámal i Ondra.

37:25
    Motlochova střela prověřila pravý Hubáčkům beton.

37:50
    Hrabec v úniku rovněž neuspěl.

38:36
    Sporné vyloučení, ale přeci jen. Kubo dostává 2. minuty za podražení.

38:55
    Hromada pokryl rychlý únik z ostrého úhlu v podání Zderčíka.

39:00
    Začala poslední minuta druhé třetiny.

39:20
    Valigura v poklidu vyvezl puk a šel střídat.

39:36
    Offside Uherského Hradiště.

40:00

Skončila nám druhá třetina, v níž Vsetín pojistil své vedení a je zároveň i mírně lepším celkem. Uherské Hradiště si rovněž vypracovalo několik příležitostí a v prostřední části těžili z přesilových her, které bohužel nedokázaly proměnit, neboť naráželi na dobře chytajicího Petra Hromadu. Srdečně Vás zvu na třetí třetinu, jejiž začátek by měl odstartovat v 16:05

40:01

40:15
    Hradiště zavezlo puk do třetiny, ale Hromada skvěle rozehrál a založil akci Vsetína.

40:36

41:20
    Krucký byl v šanci, ale nedokázal vystřelit.

41:41
    Doležálek nahazuje do útočného pásma, ale jeho nahození nikdo nezachytil.

42:23
    Offside UH

42:34
    Lechnerova střela z levého křídla orazítkovala břevno branky Hubáčka.

43:14
    Lechner se pokusil svou šanci napodobit, ovšem tentokráte raději objel branku a pro Vsetín bohužel nepřesnou přihrávkou připravil své spoluhráče o pásmo.

43:50
    Bříštěla (UH) je vyloučen na 2 + 2 minuty za vysokou hůl.

45:12
    Žabčíkova střela končí na bončí síti.

45:30
    A je to góól. MATIN KUBO se trefil po samostané akci střelou na vyrážečku.

46:00
    Gromusova šance končí mimo.

47:08
    Lechner dnes skutečně září. Jeho další střela jen těsně minula branku Hubáčka.

47:30

47:50
    Vyloučen je Zbranek na dvě minuty za vysoká hůl.

48:51
    Němec z pravé kruhu přestřelil.

49:36
    Hrabec dnes taky hraje skvěle, jen jeho další pokus skončil mimo branku.

49:50

50:16
    Zakázané uvolnění.

50:28
    Jak teď Hromada vyčaroval zákrok. Zderčíkova rána byla chycena bravůrně do lapačky.

51:20
    Hubáček ted vůbec neviděl střelu Gromuse, ale včas zasáhla hostující obrana.

52:10
    2. minuty za vysokou hůl dostávají Kubo (VSE) a Hrabec (UH)

52:44
    Ondra ujížděl sám na Hubáčka. Jeho šanci lapil golman Uherského Hradiště do své lapačky.

53:13
    Hromada likviduje lapačkou další dělovku tentokráte z hole Měš´tánka.

53:27
    A máme tady bitku se které vzejdou tresty.

53:27
    Za Uherské Hradiště Měšťánek 2 + 2 minuty hrubost + 10 min. osobní trest. Za Vsetín : Studený 2 + 2 minuty hrubost., Gromus, 2+2 hrubost.

56:23
    Serie vyloučení pokračuje. Kahánek (UH) dostává 2. minuty za hrubost.

56:58
    MICHAL ODNRA dává pátou branku utkání od modré čáry trefil přesně k levé tyči. Asistence. : Zbranek.

57:45
    Teď bylo Uherské Hradiště gólu nejblíže. Po střele Lažeka se puk odrazil od tyče.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.

58:14
    Vyloučen hráč Vsetína Lukeš za sekání.

58:39
    Kuriózní situace, kdy Hubáček zbrkle rozehrál před Skybou, ten v pádu zadovkou vystřelil, ale puk skončil mimo padajícího golmana i jeho branku.

59:00
    Poslední minuta zápasu.

59:39
    2. minuty dostává Kubo za podražení.

60:00

A máme tady konec utkání, ve kterém se z výhry raduje domácí celek VHK Vsetín. Hezký sobotní večer a hokej v srdci Vám přeje, Jiří Kubják (16:40:29)

Jiří Kubják

Branky a nahrávky: 5. Lukeš (Valigura), 10. Gromus (Valigura), 32. Gromus (Urban), 46. Kubo, 57. Ondra (Zbranek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada, (Šenk) - Ondra, Studený, Urban, Galia, Kubo, Zbranek, Stupka, Skyba, Vítek, Pokus, Gromus, Tyralík, Žabčík, Lechner, Valigura, Lukeš, Motloch.
    HC Uherské Hradiště: Hubáček, (Machálek) - Měštánek, Dvořák, Hrabec, Fridrich, Němec, Doležálek, Lažek, Krucký, Trnavský, Maňásek, Ohnoutek, Břištěla, Kahánek, Zderčík.