Třebíč – Znojmo 0:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 7:2 (kon.) | Tábor – Olomouc 4:2 (kon.)
Chrudim – Písek 2:0 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Kadaň – Jihlava 1:2 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 3:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Vrchlabí 5:2 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
Piráti Chomutov
Středa 27.10.2010, 17:301. liga (ČR)

58:45
    Poměr sil na ledové ploše se na chvíli vyrovná. Vyloučen je za držení protihráče na 2 minuty A. Jelínek (HBR).

57:08
    Drtivý nápor Rebelů vyústil ve vyloučení na straně Chomutova. Na lavici hanby zamířil Rutta (CHM) za hákování.

55:03
    Útočným faulem se provinil M. Procházka (CHM), jenž si odsedí dvouminutový trest za hákování.

50:30
    Rebelové se aktivně a účinně brání, jenže po vyloučení Kempného (HBR) za hákování se bude bránit jen ve třech.

49:17
    Meidl (HBR) vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

44:27
    Brankář Suchan předvedl pohotový a důležitý zákrok, když střelou chomutovského forvarda z otočky vytěsnil vyrážečkou od bližší tyčky. Po rychlém protiútoku je vyloučen na 2 minuty Hluchý (CHM) za podražení.

34:19
    Do slibného protiútoku mohl po přihrávce o mantinel dostat M. Hlinka, jenže utekl mu kotouč a hosté se rychle natlačili do pásma, kde fauloval Soldán (HBB). Odsedí si 2 minuty za hákování.

31:22
    Chomutov se vydal ze své obranné ulity do ofenzívy a po chvilkovém nátlaku na svého soupeře z Vysočiny si vynutil přesilovou hru. Vyloučen je Stromko (HBR) za držení protuhráče.

25:21
    Po hrubém a zbytečném zákroku zůstal ležet za brankou Chomutova M. Ondráček. Viníkem se stal Havíř (CHM), jenž si odnesl 5 minut plus osobní trest do konce utkání.

23:54
    Moravovi (HBR) udělil hlavní rozhodčí dvoumintuový trest za hru vysokou holí.

16:48
    Meidl si to po obdržení nahrávky namířil přímo mezi chomutovské beky a v mezikruží byl nedovoleně zastaven. Za záchrannou brzdu musel zatáhnout Mucha (CHM) a odsedí si 2 minuty za držení protihráče.

13:25
    Endál využil své stability a s pukem na holi se odvážně protáhl kolem chomutovských beků až k zakončení z bezprostřední blízkosti, ale nadvakrát ztroskotal na Hylákových betonech. Po odpískání je vyloučen Rutta (CHM) za hákování.

10:56
    Pulpán (CHM) vyfasoval dvouminutový trest za napadení.

7:51
    Rebelové chvíli kombinovali s pukem na holi za chomzutovskou brankou a hosté je obrali o ktoouč jen za cenu faulu. Po odpískání usedl na lavici hanby Bombic (CHM) za krosček.

5:29
    Havlíčkobrodští hokejisté byli i po skončení přesilovky aktivnější, jenže poté se hosté nastěhovali do útočného pásma a po chvilkovém tlaku si vynutili faul Endála (HBR), jenž si odsedí 2 minuty za hákování.

2:00
    Prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu se stal Pulpán (CHM), který se provinil proti hokejovým pravidlům hrou vysokou holí.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 12. Šenkeřík, 20. Endál (Morava), 28. Voj. Němec (Meidl, Třetina), 33. Endál (P. Jelínek), 49. J. Ondráček (Knotek, Zábranský), 51. Endál, 57. M. Ondráček (Knotek, J. Ondráček) - 8. Selingr (Havíř, Duda), 22. Selingr (Duda)