K. Vary – Zlín 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Opava 1:0 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Slavia – Znojmo 2:6 (kon.) | Chomutov – Třinec 1:2 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (po s.n.) | Plzeň – Olomouc 5:1 (kon.)
Piráti Chomutov
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 29.10.2010, 18:00 • ČEZ Stadion Chomutov • DHL Extraliga juniorů

58:14
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Rostislav Marosz, za vysokou hůl.

41:50
    Vyloučení hostujícího hráče. Na deset minut, za nesportovní chování si jde odpočinout Rostislav Marosz.

34:17
    Vyloučení hostů. Za příliš mnoho hráčů na ledě, dostává hostující střídačka menší dvouminutový trest.

25:24
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Rostislav Marosz, za sekání.

10:13
    Vyložené šanci domácích zábránil, až faulem Ondřej Burzala, který si jde sednout na dvě minuty.

07:16
    První vyloučení v zápase. Na dvě minuty za hákování si jde odpočinout domácí Lukáš Novák.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 22. Ptáčník (Hofmeister, Žižka) - 1. Řeháč (Rapáč, Hegyi), 58. Rapáč (Rufer)

Piráti Chomutov: Příhoda - Okál, Žižka, Pinka, Mála, Chlouba, Csányi, Hofmeister, Kučera, Kolčava, Novák, Korim, Žižka, Bartejs, Mužík, Hrabák, Sedláček, Pesjak, Ptáčník, Novák.
    HC Oceláři Třinec: Sklenář - Pavlík, Bajtek, Deveri, Rajnoch, Marosz, Bumbál, Řeháč, Hegyi, Toman, Harman, Rapáč, Chvostek, Roupec, Kajaba, Burzala, Sochora, Rufer, Bezuška.

Rozhodčí: Zubzanda - Zajíc, Vágner