Jablonec B – Pardubice 0:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Liberec B 5:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Slavia B 3:1 (kon.)
Kunice – Karlovy Vary 3:2 (kon.) | Ovčáry – Vltavín 4:1 (kon.) | Žižkov B – Chomutov 1:2 (kon.)
Hlavice – Písek 1:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav B
3:1 (0:1)
SK Slavia Praha B
Sobota 30.10.2010, 10:15Česká fotbalová liga

Sudí nastavil jen minutu a je tu konec. Domácí dnes v nadprůměrném utkání zaslouženě zvítězili. Postavení slávistických mladíků je zato po další porážce ještě horší než jejich starších kolegů v nejvyšší soutěži. Statistiky dnešního zápasu - střely na bránu 9:7, střely mimo 4:2, rohy 7:5. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek soboty.

90
    Až v poslední minutě tahá rozhodčí první žlutou kartu, vidí ji domácí Synek za překážení při rozherávce.

86
    Domácí naposledy střídají, do hry jde místo Dudky Dolinajec.

79
    ... a u hostujícího mužstva nahrazuje Kučeru Hurka.

79
    Oba trenéři současně střídají, u domácích trávník opouští Volf, nastupuje Schubert...

75
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zbrožek dlouhým pasem vysunul MARKA VOLFA, ten byl rychlejší než stopeři soupeře. Napoprvé sice gólmana Malinu nepřekonal, ale odražený míč již poslal neomylně do sítě.

71
    Hosté střídají, odchází Marić, nastupuje Galus.

68
    Dnešní utkání sleduje 156 diváků.

67
    Malina vyrazil prudkou střelu z úhlu, kterou vyslal střídající Tvaroha.

62
    Domácí otočili skóre. Po přízemním centru Dudky zamířil přesně MICHAL SEDLÁČEK.

57
    Domácí vyrovnali po nádherné souhře, na jejímž konci vysunul Volf přes hlavu JAKUBA SYNKA, který prostřelil gólmana Malinu.

50
    Pázler již podruhé trefil brankovou konstrukci. Jeho tvrdou střelu Vorel vyrazil, následná dorážka se snesla na břevno.

46
    Domácí vystřídali, do druhého poločasu již nenastoupil Zahustel, nahradil ho Tvaroha.

46

První poločas skončil. Mladoboleslavští byli mírně aktivnější, ale do šaten odcházejí s náskokem hosté.

43
    Slavia právě vstřelila branku!
    JAN NEUBERG si zaběhl za obranu na dlouhý nákop, obhodil brankáře Vorla a zasunul do prázdné brány. Domácí marně reklamovali neexistující ofsajd.

27
    Slávista Pázler rozezvučel nenápadnou přízemní střelou z pětadvaceti metrů tyč domácí brány.

25
    Odražený míč po rohovém kopu domácích propadl před Hrdličku, který bez přípravy vypálil a Malina na čáře ani nevěděl, jak odrazil míč na další roh.