Sparta B – Hlučín 1:0 (kon.) | Třinec – Karviná 0:0 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Zlín – Dukla Praha 0:0 (kon.)
AC Sparta Praha B
1:0 (0:0)
FC Hlučín
Sobota 30.10.2010, 10:15 • TC Horní Počernice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z Horních Počernic je to vše, přeji prříjemný zbytek soboty a někdy opět nasledanou. (12:10:33)

Skončilo utkání 14.kola druhé ligy mezi rezervním týmem Sparty a Hlučínem. Domácí vítězí díky vlastnímu gólu hlučínského Tomáše Nuce z 67.minuty. Sparta se tak alespoň pro tuto chvíli posouvá na 4. místo tabulky.

90+2
    Hlučín sice u míče, ale domácí obrana bez problémů odvrací.

90+1
    Rychlý útočný výpad Sparty zsatvil praporek pomezního sudího.

90
    Jirouš si došel pro faul, volný kop z velké dálky zahrával Pavelka. Rána domácího záložníka končí vysoko nad brankou.

90
    Ve druhém poločase se budou hrát ještě dvě minuty.

89
    Poslední střídání připravil domácí trenér Zdeněk Svoboda. Místo Ladislava Krejčího se na poslední minuty podívá do hry Ondřej Kraják.

88
    Další žlutá karta, tentokráte ji vidí domácí obránce Jan Krob.

87
    Václavík nejprve ztlimil v rukavicích centr Glasera a poté vychytal i Krejčího.

86
    Obrovská hrubka domácího Krcha, který musel zatáhnou za záchranou brzdu. Jasná žlutá karta.

84
    Přetažený centr z kopačky Mozola nadělal Zichovi starosti, naštěstí pro Spartu je to stále 1:0.

83
    Střelu Martina Jirouše chytá do rukavic brankář Václavík, který dnes je velkou oporou Hlučína.

82
    Skalák s Krejčím šli sami na branku, jen jeden obránce byl mezi nimi. Druhý jmenovaný vypálil nepřesně protože se k němu stačil rychle vrátit Ulma.

80
    Dnešní utkání sleduje 311 diváků.

79
    Po tvrdém skluzu na Haška vidí hlučínský Mozol žlutou kartu.

78
    Nepříjemná rána Schulmeistera, kterou odvrací Doležal.

77
    Skalák, který vystřídal o poločase Třešňáka se prezenuje velmi dobře. Nyní stál u zrodu ryvhlého útoku Sparty, se kterým ale Vaclavík neměl potíže.