Ústí n/L – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Vítkovice – Olomouc 3:0 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:1 (kon.)
Opava – Znojmo 3:1 (kon.) | Plzeň – Sparta 2:7 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Třinec – Pardubice 7:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:4 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:4 (0:0, 3:2, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 01.11.2010, 18:00DHL Extraliga juniorů

56:31
    Jihlava je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Kasalý (JIH).

49:59
    Za nedovolené bránění dostal dvouminutový trest Pometlo (JIH).

37:38
    Za brodskou obranu se dostal Pometlo, ale z mezikruží nastřelil jen Peškovu masku. Vynutil si však vyloučení Musila (HBR), jenž fauloval kolenem a odnáší si za to 2 minuty.

32:55
    Rebelové způsobili kolem gólmana Jíry pořádný zmatek, když důkladně provětrali zadní jihlavské řady a ze svého snažení vytěžili přesilovou hru. Na 2 minuty je za podražení vyloučen Pometlo (JIH).

28:44
    Richter (HBR) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

26:16
    Hosté zareagovali tím nejlepším možným způsobem, když se nastěhovali do útočného pásma a v ofenzivní fázi ještě výrazně přidali na obrátkách. Jejich územní převahu přerušil až faul domácích, po němž usedá na trestnou lavici Havel (HBR).

23:09
    Kotouč se chvíli hodně rychle stěhoval po všech koutech hřiště. Nakonec se probíjel do zakončení J. MIlfait a za záchrannou brzdu musel zatáhnout Martínek (JIH). Dostal dvouminutový trest za držení protihráče.

16:54
    Na trestnou lavici je vykázán Musil (HBR), jenž se proti hokejovým pravidlům provinil držením protihráče.

6:22
    Krátký nápor na jihlavskou branku přerušil až faulující Kolda (JIH), jenž si odnesl 2 minuty za sekání.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 26. Zohorna (Hadrava, Ondráček), 28. Hadrava (Zohorna), 35. Zohorna (Hadrava) - 29. Protasenja (Pometlo, Kuřítko), 32. Zeman, 43. Protasenja, 47. Protasenja (Pometlo)