Hr. Králové – Motor ČB 3:4 (po pr.) | Ústí n/L – Slavia 3:4 (kon.) | Plzeň – Sparta 4:6 (kon.)
Vsetín – Zlín 6:1 (kon.) | Liberec – Letňany 5:0 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:7 (po s.n.)
Pardubice – Písek 0:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Berani Zlín
Pondělí 01.11.2010, 16:30 • Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

56:24
    Dlouho se k ní schylovalo, ž k ní došlo - na Lapač zavítala bitka. Vše začal hostující hráč, který za domácí brankou zezadu skočil po jednom z domácích hráčů. Na pomoc mu přišel Stodůlka, který tygřím skokem sestřelil zlínského rváče. Po následné bitce jsou uděleny tyto tresty - Jurík a Stodůlka - 5 minut + do konce utkání, Kovařík a Pokorný - 2+2 minuty.

57:27
    A už je zase ve čtyřech. Tentokrát přehnal svůj důraz Jan Strojil a je vyloučen za napadení.

49:07
    Navíc hosté očividně vůbec neunášejí fakt, že ve Vsetíně opět prohrávají. David Hrazdíra nyní zcela zbytečně sestřelil loktem jednoho z hráčů VHK a nemohl následovat nic jiného než další dvouminutový trest.

46:47
    Sekerka si ve středním pásmu pomohl hokejkou v rozporu s pravidly a je vyloučen za hákování. Vsetínské čeká další přesilovka.

43:42
    Zlínští v posledních vteřinách předvedli hned několik hraničních zákroků. Nakonec sudímu došla trpělivost a vylučuje Popelku za hrubost.

40:00
    Obrovský kolotoč roztočili Berani v posledních vteřinách před domácí brankou. Pálili z prava, z leva, z blízka i z dálky. Puk do sítě sice neprocpali, vykoledovali si alespoň faul Pokorného. Tomu nezbývalo nic jiného, než skočit dorážejícímu Beranovi pod nohy a je vyloučen na dvě minuty za podražení.

39:09
    Báchor sekl pronikajícího hráče hostí přes brusle což rozhodčí dobře postřehl a Báchor putuje na lavici hanby.

36:44
    Burša vyloučen na dvě minuty za držení, přessilovku si teď zahrají domácí.

32:59
    A právě Ondřej Slováček je dalším vyloučeným - dvě minuty, držení.

28:16
    Z trestné lavice se vracející Brida dostal puk rovnou do jízdy. Při pokusu o kličku tísněn bránícím hráčem hostů upadl a rozhodčí, v velké nelibosti Beranů, bude vylužeovat. Tomeček vyloučen na dvě minuty za sekání a za následné protesty obdržel návdavkem ještě osobní trest na deset minut.

26:05
    Brida v souboji před hostující brankou podrazil obránce a za tento prohřešek je vyloučen. Zlín bude hrát přesilovku.

16:41
    Neuwirth vyloučen za krosček, Zlínu se naskýtá další přesilovka.

12:12
    Gajdoš nyní vyhodil puk mimo hrací plochu a Beranům se tak naskýtá příležitost ke snížení.

2:58
    A Vsetín bude hrát pět na tři. Vyloučen Kovařík za sekání.

2:21
    První přesilovka utkámní je tady. Zlínský Tomeček vyloučen za hákování.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 5. Ptáčník (Slováček), 11. Daněk (Ptáčník, Slováček), 24. Kohout (Pokorný), 31. Žák (Slováček), 54. Kývala (Daněk), 58. Daněk (Janeba) - 29. Jurík

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Urban) - Galia, Hradil, Žák, Vašíček, Báchor, Gajdoš, Štědrý - Neuwirth, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kohout, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola.
    Berani Zlín: Dohnal (Svoboda) - Buchta, Stromeček, Strojil, Papežík, Macharáček - Kovařík, Mika, Burša, Skočík, Matula, Popelka, Jurík, Sekerka, Hrazdíra, Sedláček, Vaculín.

Rozhodčí: Langer - Novák, Škrobák.