Kazaň – Panathinaikos 0:0 (kon.) | Tottenham – Inter 3:1 (kon.) | W. Brémy – Twente 0:2 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Schalke 0:0 (kon.) | Benfica – Lyon 4:3 (kon.) | Valencia – Rangers 3:0 (kon.)
Bursaspor – Manchester Utd. 0:3 (kon.) | Kodaň – Barcelona 1:1 (kon.)
FC Kodaň
1:1 (1:1)
FC Barcelona
Úterý 02.11.2010, 20:45 • Parken Stadion, Kodaň • Liga mistrů

90+3
    Ze hry jde Bolaňos, nahrazuje jej Delaney.

Konec zápasu. (22:39:18)

90+2
    Blíží se závěrečný hvizd!

90+1
    A mohlo být rozhodnuto! Pedro se uvolnil a z hranice pokutového území orazítkoval tyč domácí branky!

90+1
    Hosté přecházejí do útoku.

90+1
    Barcelona je na své polovině. Kodaň je vytažená a atakuje svého soupeře ze všech sil.

90
    A jsou to 2 minuty navíc!

90
    Je tu samotný závěr utkání, brzy se dozvíme o kolik minut rozhodčí nastaví druhý poločas.

90
    Domácí střídají. Ze hry jde Vingaard a nahrazuje jen Ottensen.

89
    Žlutou kartu za zdržování vidí náš Zdeněk Pospěch.

89
    Blíží se samotný konec utkání a Barcelona stále nedokáže najít recept jak překonat výbornou obranu Kodaně!

86
    Dokáže gigantická Barcelona urvat tři body? Nebo si vítězství užije domácí Kodaň? Utkání má zatím remízovou příchuť a zda tak i skončí se dozvíme za několik málo minut!

85
    Solidní šanci zahodil Messi, když osamocený v pokutovém území raději kličkoval než aby hledal lépe postaveného spoluhráče či rovnou střílel.

83
    Kodaň začíná bránit velmi silově a nedopouští se faulů, vypadá to, že hostujícímu celku dochází nápady!

82
    Zmatek v pokutovém území hostů vyřešil pan rozhodčí, který odpískal faul na Valdése.

80
    Máme tu první střídání. Odchází Villa a nahrazuje jej Pedro Rodríguez.

79
    Centrovaný míč do pokutového území přečetl Valdés a s přehledem jej lapil.

78
    Domácí dostávají výhodu přímého kopu z velice slibné vzdálenosti.

76
    Oba celky nyní zužuje řada nepřesností.

Petr Zajíc

Branky: 32. Claudemir - 31. Messi

Karty:   89. Pospěch - 50. Busquets

FC Kodaň: Wiland - Pospěch, Claudemir, Kvist, Gronkjaer, N'Doye, Antonsson, Wendt, Vingaard, Zanka, Bolaňos - Náhradníci: Christensen, Ottesen, Nordstrand, Santin, Kristensen, Zohore, Delaney
    FC Barcelona: Víctor Valdés - Daniel Alves, Piqué, Puyol, Xavi Hernandéz, Villa, Iniesta, Messi, Keita, Busquets, Abidal - Náhradníci: Miňo, Bojan, Mascherano, Pedro Rodríguez, Mílito, Maxwell, Adriano

Rozhodčí: Cristian Balaj - Zoltán Székely, Sebastian Gheorghe - Augustus Constantin