Basilej – AS Řím 2:3 (kon.) | Kluž – Bayern 0:4 (kon.) | Chelsea – Spartak 4:1 (kon.)
Žilina – Marseille 0:7 (kon.) | Auxerre – Ajax 2:1 (kon.) | AC Milán – Real Madrid 2:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Braga 0:1 (kon.) | Šachtar – Arsenal 2:1 (kon.)
Chelsea FC
4:1 (0:0)
FK Spartak Moskva
Středa 03.11.2010, 20:45 • Stamford Bridge, Londýn • Liga mistrů

90+3
    Chelsea právě vstřelila branku!
    IVANOVIČ se po centru dostal k odraženému míči a střelou k tyči dává čtvrtou branku!

86
    Spartak právě vstřelil branku!
    Tak beru svá slova zpět! Obrana Chelsea nepropustná není! Na hranici ofsajdu se objevil BAZHENOV a ve skluzu usměrnil míč za bemocného Čecha, který signalizoval ofsajd. Rozhodčí branku uznali.

67
    Drogba centrovaný míč posadil přesně na hlavu IVANOVIČE, který míč krásnou hlavičkou poslal k pravé tyči! Po bezbrankovém prvním poločase tu máme brankovou smršť během sedmnácti minut.

63
    Prosazuje se i druhý útočník Chelsea. DROGBA z krátkého rozběhu překonává ukrajinského brankáře ve službách Spartaku Dykana umístěnou střelou k pravé tyči. Gólman Spartaku sice vystihl směr střely, ale díky velké razanci neměl šanci ji chytit. Drogba tak sám proměnil penaltu, kterou vybojoval.

50
    ANELKA dává svou 5. branku v letošní sezoně Ligy mistrů. Po dokonalé přihrávce od Kaloua, který na sebe navázal pětici hostujících hráčů, se z velkého úhlu prosadil a střelou kolem Dykana otevírá skóre! Už to vypadalo, že Anelka z velkého úhlu jen nastřelí brankáře, ale rudkou střelou rozvlnil síť!

Michal Heřman

Branky: 50. Anelka, 63. Drogba (pen.), 67. Ivanovič, 90+3. Ivanovič - 86. Bazhenov

Karty:   39. Mikel - 44. Kombarov, 67. Ivanov

Chelsea FC: Čech - Ferreira, Ivanovič, Alex, A. Cole - Mikel (70. McEachran), Ramires, Žirkov - Kalou, Drogba (77. Sturridge), Anelka (78. Kakuta).
    FK Spartak Moskva: Dykan - Ivanov, Pareja, Suchý, Makeev - Ibson, Sheshukov (68. Drinčič) - MCGeady (80. Bazhenov), Alex (69. Kozlov), Kombarov - Welliton.

Rozhodčí: Cakir - Duran, Ongun.