Basilej – AS Řím 2:3 (kon.) | Kluž – Bayern 0:4 (kon.) | Chelsea – Spartak 4:1 (kon.)
Žilina – Marseille 0:7 (kon.) | Auxerre – Ajax 2:1 (kon.) | AC Milán – Real Madrid 2:2 (kon.)
Partizan Bělehrad – Braga 0:1 (kon.) | Šachtar – Arsenal 2:1 (kon.)
FK Šachtar Doněck
2:1 (2:1)
Arsenal FC
Středa 03.11.2010, 20:45 • Donbass Arena • Liga mistrů

Díky za pozornost při sledování online přenosu a příjemný zbytek večera. (22:40:00)

Donbass Arena propuká ve velký jásot, domácí sice neudrželi své smrtící tempo z prvního poločasu, udrželi ale těsný náskok a získávají do tabulky skupiny H velmi cenné tři body. Arsenal ani ve svém pátém zápase na Ukrajině nevyhrál, dnes jej potopila chyba na konci prvního poločasu a gól bývalého hráče Eduarda.

90+3
    Djourou fauloval Eduarda. Přímý kop pro domácí znamená s největší pravděpodobností definitivní rozhodnutí.

90+3
    Moreno a Costa drží hru na útočné polovině daleko od vlastní branky.

90+2
    Útočný pokus Arsenalu končí nepřesnou přihrávkou. Míč má v rukavicích Pjatov a bude rozehrávat.

90+1
    Rychlý protiútok Šachtaru zakončil křížnou střelou po zemi Moreno, Fabianski konečky prstů vytlačil míč mimo branku. Roh pro domácí.

90+1
    Šamach se nedostal k dlouhému centrovanému míči, domácí odvrací dlouhým odkopem.

90
    Rozhodčí Massimo Busacca nastaví tři minuty.

90
    Důraz Morena vybojoval Šachtaru vhazování na útočné polovině.

89
    Dlouhý pas z vlastní poloviny našel v dobré pozici Nasriho, ten ale se šancí nenaložil dobře. Domácí rozehrávají od brány.

88
    Třetí střídání domácích, Moreno přichází místo Adriana.

88
    Costovu střela z dvaceti metrů krotí v náruči Fabianski a okamžitě se snaží o rychlou rozehrávku.

87
    Tentokrát zůstává na trávníku Luiz Adriano, za pár vteřin se ale zvedá a pokračuje ve hře.

86
    Emmanuel-Thomas se uvolnil na hranici pokutového území, svou střelu ale poslal vedle branky. Šachtar si může na okamžik vydechnout.

86
    Vela překvapivou střelou z otočky našel jen náruč Pjatova.

85
    Arsenal se tlačí dopředu, Šamach ani Nasri ale v dobrých pozicích nevystřelili.

83
    Domácí obránce Rat příliš dlouho váhal s rozehráním autového vhazování, a vidí tak žlutou kartu.