Benátky n/J – Beroun 6:1 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 4:5 (po pr.)
Litoměřice – Tábor 4:3 (po s.n.) | Chrudim – Kadaň 4:3 (kon.) | Olomouc – Třebíč 4:5 (kon.)
Písek – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.)
IHC Králové Písek
4:3 (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 10.11.2010, 18:001. liga (ČR)

60:22
    Přesilovka pro domácí. Miroslav Třetina vyloučen za hru vysokou holí.

58:11
    Písek se bud v závěru třetí třetiny bránit. Zdeněk Nedvěd se provinil vysokou holí.

55:45
    Písek si zahraje početní výhodu. Za držení bude pykat Vojtěch Němec.

42:09
    Tak je na příliš dlouho. Pavel Procházka se provinil nedovoleným bráněním a Písek je opět ve čtyřech.

40:00
    Michal Dragoun - 2 minuty, hrubost.

39:11
    Marian Morava obdržel menší trest za sekání.

37:19
    Micka zavezl puk až k Jágrovi a dokonce si vykoledoval i faul Martina Výborného. Písecký bek půjde sedět za nedovolené bránění.

35:52
    Hosté se budou opět bránit. Za krosček potrestán Jiří Ondráček.

33:59
    Stromko střílel z těžkého úhlu a Zohorna následně najel do píseckého branáře. Druhý jmenovaný usedne ke dvěma minutám za hrubost.

31:30
    Písek si zahraje oslabení. Jméno potrestaného hráče upřesníme později.

26:54
    Petr Jelínek chtěl svůj tým osvobodit, puk ale vyhodil mimo mantinely. Za to održel menší trest za zdržování hry.

26:30
    Hosté budou hrát ve třech. Na trestnou lavici usedá další hráč Havlíčkova Brodu.

25:17
    Další vyloučení na straně hostů. Dvě minuta vyfasoval Martin Ondráček za hrubost.

22:45
    Počet hráčů na ledě se srovná. Unikajícího Třetinu musel zastavil Všetečka a půjde sedět za podražení.

22:03
    Hostující Sedlák si pomohl v obraně faulem na Suju a půjde sedět za podražení. Přesilovka pro Písek.

16:48
    Přesilovka pro hosty. Na trestnou lavici míří domácí Nedvěd.

13:17
    Hosté se budou opět bránit. Dvě minuty za hákování vyfasoval Jan Soldán.

09:08
    Vyloučení na straně Havlíčkova Brodu. Vošmik půjde pykat za nedovolené bránění.

06:34
    Poprvé se otevírají dvířka na trestnou lavici domácích. Michal Dragoun obdržel dvouminutový trest za hru vysokou holí.

01:40
    Hosté budou hrát oslabení. Vošmik usedne za držení.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 28. Nedvěd (Vojta, Fadrný), 36. Suja (Všetečka), 59. Plášek, 63. Bauer (Fadrný) - 19. Třetina (Němec), 47. Jelínek (Pavlík), 60. Holec (Třetina)

IHC Králové Písek: Jágr (Pinkas) - Procházka, Heš, Vráblík, Výborný, Vojta, Novák, Všetečka - Mikšovský, Polodna, Nedvěd, Slavík, Kopecký, Kudrna, Plášek, Bauer, Suja, Dragoun, Fadrný, Stejskal, Ferebauer.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Morava, Roth, Stomko, Vošmik, Fiedler, Soldán, Pavlík, Kempný - Jelínek, Zábranský, Holec, Zohorna, Micka, J. Ondráček, Endál, Němec, Rytnauer, Třetina, M. Ondráček.

Rozhodčí: Ondřej - Kreuzer, Polonyi