Litoměřice – Třebíč 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 2:1 (po pr.) | Jihlava – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Znojmo – Chomutov 4:7 (kon.) | Kadaň – Tábor 7:4 (kon.) | Olomouc – Beroun 2:1 (po pr.)
Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Chrudim – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.)
IHC Králové Písek
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Královští lvi Hradec Králové
Středa 17.11.2010, 18:001. liga (ČR)

Dnes zaslouženě vítězí hokejisté Hradce Králové, kteří předváděli svižný hokej a hlavně dokázali využít své šance. Domácím se vůbec nedařilo. Že výsledek skončil "pouze" 0:4 mohou Písečtí děkovat brankáři Jágrovi. To je pro tuto chvíli vše. Z Písku se s vámi loučí Tomáš Němec. U dalšího online přenosu nashledanou. (20:11:12)

60:00

59:30
    Kdepak je konec...

59:00
    Na Fadrného zívala prázdná brána, ale i tato tutovka gólem nekončí.

58:12
    Výborný vystřelil od modré čáry, Luňák dnes podruhé zasáhnul hlavou.

57:05
    Vágner usedá na trestnou lavici za vysokou hůl.

56:49
    Křetínský přihrál před bránu Budínskému, který mířil nad horní tyč.

56:00
    Hokejisté Hradce Králové si v poklidu kombnují ve svém obranném pásmu.

Bohužel zde máme potíže s připojením, online přenos tedy nebude kompletní.

51:52
    Hradec právě vstřelil branku!
    Po levém křídle si sjel MARTIN KOUDELKA a přesnou střelou k levé tyči de facto rozhodnul o vítězi dnešního utkání. 0:4.

40:01

Ve druhé třetině hosté odskočili na rozdíl tří branek. Jestli se Písku podaří s výsledkem něco udělat uvidíme přibližně v 19:31, kdy začne třetí část.

38:20
    Písku se nedaří usadit se v útočném pásmu.

38:03
    Polodna střílel do středu brány, kde stál pozorný Luňák.

37:31
    Roubík při střele zlomil hůl.

36:44
    Ondřej Hruška vyloučen na dvě minuty za hákování.

36:30
    V těchto minutách hrají domácí dobře, ale chybí jim i potřebné štěstí v zakončení.

35:12
    Velká šance Písku. Před hostující bránou se v dobré střelecké pozici ocitnul Suja, Luňák udržel čisté konto.

34:40
    Volráb přihrával před bránu, kde ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

33:46
    Luňák si teď po delší době sáhnul na puk.

32:32
    Písek si teď vytvořil menší tlak, ale jak jsem několikrát psal. Hostující defenzíva je dnes téměř bezchybná a když až nějaký kotouč projde, poradí si s ním Luňák.

31:26
    Střela Dragouna sražena do ochranné sítě.

31:03
    Důrazný Kubica vybojoval puk v útočném pásmu. Ze šance však nakonec nic nebylo.

30:00
    Je za námi polovina utkání.

29:50
    Hradec hraje až v neuvěřitelné pohodě.

28:52
    Po chybné rozehrávce píseckého brankáře se se kotouči dostal PATRIK MOSKAL, který dělovkou propálil Jágra a zvýšil tak náskok Východočechů už na 3:0. Bez asistence.

27:14
    Kadlec vyhazuje kotouč až k Jágrovi.

26:54
    Kotouč ve středním pásmu.

26:20
    Moskal vyloučen na dvě minuty za držení.

24:30
    V těchto minutách jsme svědky svižného hokeje, hraje se převážně v obranném pásmu domácích.

23:57
    Písek hraje v plném počtu.

23:32
    Icing Hradeckých.

22:32
    Kadlec je po vstřelené brance při chuti. Nyní po jeho střele zazvonila tyč Jágrovy brány.

21:57
    Hradec si zahraje přesilovu hru. K menšímu trestu usedá Slavík.

20:33
    Výborný vstup hostů do druhé třetiny. Po závaru se kotouč odrazil k JIŘÍMU KADLECOVI, který z blízkosti zamířil přesně k levé tyči. Asistence: Vít Budínský, Jaroslav Roubík.

20:01

První třetinu zaslouženě vyhráli hráči Hradce Králové, kteří byli v průběhu první třetiny jednoznačně lepší. Jak se bude utkání nadále vyvíjet, uvidíme přibližně v 18:47, kdy začne druhá perioda.

20:00

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:38
    Střelu Výborného tečoval Kellner, Luňáka ale nepřekvapil.

14:52
    Hradečtí hráči si přihráli rukou, čehož si sudí všimnul a hru přerušil.

14:12
    A jágr si připisuje další zákrok.

13:50
    Roubíkovo jedovatou střeu z otočky po ledě Jágr chytá. Další velká šance hostů.

13:05
    Hostující hokejisté v poklidu kombinují ve své třetině a čekají na vhodný moment k výpadu.

12:24
    Křetínského pokus od modré čáry ukryl Jágr ve své rukavici.

12:21
    Hradec útočí se stále stejou chutí.

11:13
    Volráb střílel z mezikruží, písecký brankář jeho projektil vytěsnil mimo tyče lapačkou.

10:12
    Hradec králové v plném počtu.

09:56
    Píseckým se přesilová hra nedaří.

09:29
    Ferebauerovu střelu efektivně vyhlavičkoval brankář Luňák.

09:14
    Kadlec osvobozuje svůj tým vyhozením až k brankáři Jágrovi.

08:55
    Domácím signalozována přihrávka rukou.

08:31
    Višňák vyhazuje puk přes všechny čáry.

08:12
    Koudelka vyloučen na dvě minuty za hákování.

07:21
    Z bezprostřední blízkosti střílel Slavík, hostující brankář si střelu po ledě pohlídal.

06:41
    Královéhradečtí hokejisté mají zatím jednoznačně více ze hry a jejich útoky jsou hodně nebezpečné.

06:02
    Postavení útočícího hráče v píseckém brankovišti.

05:19
    Vhazování před Luňákem.

04:42
    ... ale ten končí už ve střední třetině.

04:21
    Kalečík zakládá útok zpoza brány.

03:52
    Budínský ve stoprocentní šanci, před bránu mu přihrával Čáp. Královéhradecký útočník minul pravou tyč o centimetry.

02:45
    Ferebauer v ofsajdu.

02:04
    No tak to je výborný úvod pro Hradec. Písecká defenzíva byla rozhozená, čehož dokonale využil JAROSLAV ROUBÍK. Asistence Vít Budínský.

01:06
    Před domácí bránou číhal Moskal. Kotouč se k němu ale nedostal a tak mohli útočnou akci založit domácí...

00:19
    Písečtí se provinili zakázaným uvolněním.

00:01
    Úvodní buly vyhráli hostující hráči.

00:01

Hráči obou týmů již nastupují na ledovou plochu.

IHC KOMTERM Písek: Jágr (Pinkas) - Procházka, Kalečík, Vráblík, Slavík, Kellner, Luňák L., Výborný, Všetečka - Polodna, Nedvěd, Kudrna, Bauer, Suja, Dragoun, Fadrný, Stejskal, Ferebauer.

HC VCES Hradec Králové: Luňák F., (Blažíček) - Hendrich, Višňák, Chmelíř, Pánek, Čáp, Vágner, Křetínský, Klement - Volráb, Berger, Macháň, Čermák, Koudelka, Roubík, Kadlec, Kubica, Hruška J., Budínský, Hruška O., Moskal.

Rozhodčí: Lacina - Matějček, Dančišin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tomáš Němec

Branky a nahrávky: 3. Roubík (Budínský), 21. Kadlec (Budínský, Roubík), 29. Moskal, 52. Koudelka

IHC Králové Písek: Jágr (Pinkas) - Procházka, Kalečík, Vráblík, Slavík, Kellner, Luňák L., Výborný, Všetečka - Polodna, Nedvěd, Kudrna, Bauer, Suja, Dragoun, Fadrný, Stejskal, Ferebauer.
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák F., (Blažíček) - Hendrich, Višňák, Chmelíř, Pánek, Čáp, Vágner, Křetínský, Klement - Volráb, Berger, Macháň, Čermák, Koudelka, Roubík, Kadlec, Kubica, Hruška J., Budínský, Hruška O., Moskal.