Třinec – Litvínov 10:1 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 9:5 (kon.)
Zlín – Sparta 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 4:3 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (3:0, 0:0, 0:2)
HC Sparta Praha
Středa 17.11.2010, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Zlínští hokejisté uhájili v závěru těsně vedení 3:2 a po zásluze získavají tři body. Nejlepší hráči utkání byli vyhlášeni: Petr Leška (ZLN) - Yorick Treille (SPA) Ze Zlína je to pro dnešek vše, hezký zbytek středečního večera. (19:58:12)

60:00

58:43
    Sparta si vzala oddechový čas po kterém se rozhodla ke hře bez brankáře.

58:43
    Dnešní utkání sleduje 6488 diváků.

58:26
    Do prostoru mezi kruhy si nabruslil Kubiš, odkud vyslal střelu, kterou Pöpperle chytá.

57:50
    Kubiš uháněl na Pöpperleho, ale v poslední chvíli ho zastavila dvojice hostujících obránců.

55:57
    Do dobré šance se dostal Köhler, ale netrefil Pöpperleho klec.

55:11
    Sparta právě vstřelila branku!
    Druhou snižující branku vstřelil v přesilové hře 5na4 RADEK PHILLIP. Asistence: Broš, Hanzlík.

52:53
    Přesilovku si zahrají hosté, Martin Hamrlík vyfasoval dvě minuty za hákování.

50:25
    Další Icing domácích, buly po pravici Sedláčka.

49:10
    Icing Sparty, buly před Sedláčkem.

44:56
    Do odkryté branky zakončoval Hromas, ale mířil moc vysoko.

44:36
    Jan Švrček (ZLN) 2 min za zdržování hry.

42:48
    Buly před Pöpperlem.

40:35
    Yorick Treille dopravil puk do zlínské branky, ale branka neplatí pro přihrávku rukou.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli a tak stále platí stav 3:0 pro domácí. Třeti třetina začne v 19:19. Zásahy brankářů: Sedláček (11) - Pöpperle (13)

37:00
    Jan Hanzlík (SPA) 2 minuty zdržování hry.

36:59
    Obrovská dvojšance Zlína, nejprve neuspěl Balaštík, vzápětí netrefil skákající kotouč Köhler.

35:28
    Přesilová hra pro Zlín, vyloučen je Marek Bartánus (SPA) 2 minuty podražení.

34:31
    Hromas je na ledě, Sparta je kompletní.

33:40
    Pöpperle kryje i střelou Švrčka, buly po jeho levici.

33:25
    Se střelou Hamrlíka neměl sparťanský gólman sebemenší potíže.

32:31
    Vyloučen hostující Karel Hromas (SPA) 2 minutami za sekání.

32:26
    Tvrdou ránu Hamrlíka sparťanský gólman vyráží.

30:33

30:01
    Povedená zlínská přesilovková kombinace, kterou ukončil nepřesnou střelou Michal Důras.

28:55
    Zlín hraje v plném počtu.

28:33
    Dough O Brien (SPA) 2 min za hákování.

28:33
    Ihned po vhazování se dostal do zakončení Rachůnek. Zlínský útočník ale zakončoval behkendem a tak Pöpperleho neprostřelil.

28:06
    Icing Sparty, buly před Pöpperlem.

26:54
    Vyloučeni: Jan Švrček (ZLN) 2 min vysoká hůl - Brian Salcido (SPA) 2 min sekání.

23:01
    Lučka poslal puk před branku na volného Vlacha, který ale nedokázal trefit ideálně kotouč.

22:44
    Vyloučen hostující Radek Phillip (SPA) 2 min za nafilmovaný pád. Bude se hrát ve čtyřech.

22:01
    V šanci se ocitl Smoleňák, kterého ale vychytal Sedláček.

21:36
    První vyloučení dnešního utkání. Vyloučen byl Jan Švrček (SPA) dvěma minutami za krosček.

21:32
    V šanci se ocitl Pacovský, ale před brankou se mu zamotaly nohy a tak z akce sešlo.

20:28
    Sedláček raději kryje nahození Gulašiho.

20:01

První třetinu dnešního vypjatého utkání máme za sebou. Úvodní dvacetiminutovku zvládli lépe domácí, kteří si velmi rychle díky třema brankám vytvořili dostatečný náskok do druhého dějství. Druhá třetina začne v 18:21. Zásahy brankářů: Sedláček (8) - Pöpperle (7)

20:00

19:12
    Kousek za modrou vyslal nebezpečný projektil Hamrlík, ale Pöpperleho nevystrašil.

18:18
    Po delší době si na puk sáhl i Sedláček, buly po jeho pravé ruce.

17:19
    Střelu Řezníčka od modré čáry ukryl Pöpperle do lapačky.

15:54
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí hokejisté přidávají třetí úspěšnou trefu, když Pöpperle nedosáhl na střelu PAVLA KUBIŠE, která vymetla horní růžek sparťanské branky. Asistence: Roman Vlach.

14:50
    Domácí jsou kompletní.

14:36
    Buly před Sedláčkem.

13:37
    V oslabení ujeli hostující obraně Leška s Hamrlíkem, jenže střelu zlínského obránce Pöpperle se štěstím vyrazil.

12:47
    Tresty byly rozdány: Jakub Grof (ZLN) 2+2 min za hrubost - Jakub Koreis (SPA) 2+10 za hrubost

12:47
    Za Sedláčkovou brankou se dostal do krížku Grof s Koreisem, potyčku vyhrál poměrně mohutnější a vyšší Koreis.

12:00
    Berani se dostávají do dvoubrankového vedení. Druhý zásah do sparťanské sítě přidal MICHAL DŮRAS. Bez asistence.

11:40
    Po delší době se dostali do šance také hosté, ale Hanzlík z dorážky nepřekonal Sedláčka.

11:17
    Slušnou ránu vyslal od modré Švrček, Pöpperleho však nezaskočil.

11:13
    Pöpperle raději přikryl kotouč před dotírajícím Leškou.

11:08
    Icing na straně hostí.

10:42
    Buly ve středním pásmu.

7:47
    Na druhé straně si připisuje úspěšný zákrok Sedláček.

7:29
    Leška poslal puk před branku, kde se ho snažil trefit Balaštík, ale domácí kapitán nezasáhl Leškovu přihrávku.

6:41
    Akci Sparty končí ofsajd. Komerční přestávka.

5:46
    Čech posunul puk na Holíka, který si ověřil Pöpperleho pozornost. Buly po pravici hostujícího brankáře.

4:15
    Domácí fandové se mohou poprvé radovat. Po přihrávce Balaštíka se trefil do odkryté branky PETR LEŠKA. Asistence: Balaštík, Köhler.

3:49
    Domácím se rýsovala první vážnější šance, Balaštík si chtěl vyměnit kotouč s Leškou, ale to se jim nepovedlo.

2:58
    Kafka nezachytil Hanzlíkovu přihrávku a tak se píská další icing Sparty.

2:24
    Obě mužstva se ješte rozehrávají po reprezentační přestávce. Žádné vážnější šance se zatim neudály.

1:03
    Sparta vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

00:01

PSG Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Míka, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, Rachůnek - Holík, Balán, F. Čech - Kubiš, Roman Vlach, Sivák.

HC Sparta Praha: Pöpperle - Vykoukal, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, O´Brien, Salcido, Macholda, Zacpálek - Ton, D. Výborný, Smoleňák - Kůrka, Broš, Pacovský - Bartánus, Koreis, Hromas - Y. Treille, Karpov, Kafka.

Rozhodčí: Hribik, Husička - Kis, Prchal.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 5. Leška (Balaštík, Köhler), 12. Důras, 16. Kubiš (Vlach) - 56. Phillip (Broš, Hanzlík)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Míka, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, Rachůnek - Holík, Balán, F. Čech - Kubiš, Roman Vlach, Sivák.

Rozhodčí: Hribik, Husička - Kis, Prchal