Vlašim – Most 6:3 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Kladno – Dobřany 11:1 (kon.)
Kert Park Praha – Plzeň 4:2 (kon.)
HBT Vlašim
6:3 (1:1, 2:2, 3:0)
HBC Most
Sobota 20.11.2010, 11:00CROSSDOCK Extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Dobré dopoledne z vlašimského stadionu, kde dnes budeme sledovat poslední domácí zápas podzimní části hokejbalové sezony a Vlašim v něm přivítá Most.

00:01

00:27
    Most se zatím usadil v útočné třetině, ale branku neohrozil.

01:17
    Zaútočila i Vlašim, ale přihrávkana Čičatku byla včas zablokována obráncem.

02:10
    Nyní je v útoku Vlašim, ale nedokázala se dostat k ohrožení branky. hosté podnikly brejk a vše končí vhazováním ve středním pásmu.

02:25
    Domácí Špale byl u mantinelu úplně volný, ale spoluhráči jej ignorovali a nepřihráli mu.

03:48
    Bartejs se hnal sám tísněn obráncem na branku Mostu. Brankář hostí jej dokázal vychytat.

03:49
    Vyloučen je hostující Richter.

04:20
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Vlašimský MARTIN ŠPALE využívá přesilovou hru a posílá Vlašim do vedení.

05:45
    Nyní se Most pokusil o útok, ale vše končí vhazováním ve středním pásmu.

06:32
    Nyní se o střelu pokusili hosté, ale míček zamířil nad.

07:34
    Střelecké pokusy Vlašimi kryje pozorný brankář Mostu.

08:49
    Přes obránce Vlašimi se nyní z úhlu pokusil skórovat Hulík, ale domácí brankář Straka pozorný a míček chytá.

09:46
    Za držení se jde posadit domácí Střeska.

10:33
    Most právě vstřelil branku!
    Hostující ŠVANCAR vyrovnává skóre zápasu. Stejně jako domácí celek i hosté využívají přesilovku.

11:06
    Za podražení je vyloučen opět Střeska z domácího týmu.

11:26
    Hosté budou hrát druhou přesilovku v krátkém sledu ... podaří se jim i nyní skórovat?

11:54
    Střela mosteckých z úhlu končí mimo...

12:35
    .... a další střela jde mimo klec domácích.

13:01
    Straův první zákrok při této přesilovce.

13:06
    Domácí se ubránili a hrají v plném počtu.

13:54
    Nebezpečný brejk Mostu zastavuje nakonec obrana domácích.

14:30
    Nepřesná přihrávka vlašimských a Most vyhazuje.

15:00

HBT Vlašim: Straka (Šupík) - Čičatka M., Nýdl, Špale, Střeska, Kieler, Tyburec - Fris, Šindelář, Bartejs, Dušek, Čičatka, Horák, Burda, Dedek, Vrábel.

HBC Pento Most: Brém (Solar) - Čížek, Málek, Pospíšil, Sent, Hulín, Zahradník, Poláček, Koudelka, Švancar, Procházka, Lipert, Voženílek, Pohl.

Rozhodčí: Řezníček, Karous.

15:01

15:30
    Vynikající nástup do druhé třetiny. Po bylu před brankou Vlašimi se po přihrávce Švancary prosadil PETR KOUDELKA.

16:09
    Faul na Duška se netrestá hra pokračuje.

17:41
    Na hřišti se přiostřilo a na zemi se ocitl jeden z hostujících hráčů, ale opět se nevylučuje.

18:10
    Fris se snažil najít nabíhajícího Nýdla před brankou, ale přihrávku vystihl jeden z obránců Mostu.

18:16
    A hosté tutu vystiženou přihrávku využívají v branku, kterou vstřelil SLAVOMÍR ŠVANCAR. Asistence: Koudelka.

19:58
    Vyloučen domácí Dušek za hrubost.

20:47
    Most uzamkl domácí v jejich obraném pásmu a dvakrát musel zasahovat Straka.

21:26
    Domácí se osvobozují vyhozením.

21:58
    Domácí v plném počtu...

22:13
    Straka chytá střelu od Hulíka do lapačky a vhazovat se bude před domácí brankou.

22:42
    Branka Vlašimi není uznána pro údajný faul Duška, který předcházel celé situaci a rozhodčí faul píská až po tom co bylo dosaženo branky, což trvalo několik sekund.

23:48
    Stav tedy zůstává stále 1:3 a domácí jsou v oslabení, ve kterém se zatím úspěšně brání.

24:42

26:02
    Vlašim propadla v útoku a hosté založili brejk, který však nedokázali dotáhnout až do finále a u míčku je opět Vlašim.

27:42
    Vlašim trošku svého soupeře přitlačila, ale nedokáže se prosadit.

28:09
    Brejk hostí táhl po mantinelu Poláček a jeho následné zakončení z úhlu vykryl Straka výtečným zákrokem.

28:45
    V šanci i Vlašim, ale i brankář Mostu chytá.

29:03
    Vyloučen hostující Procházka.

29:23
    A Vlašim využívá v dnešním zápase již druhou přesilovku prosadil se JAN TYBUREC. Asistence: Střeska.

29:43
    A vyrovnání zařídil střelou, která se do branky sotva "dobelhala" JAN BARTEJS.

30:00

30:01

30:07
    Po sedmi vteřicnách třetí třetiny se prosazuje MIROSLAV FRIS a Vlašim otáčí vývoj zápasu. Asistence: Bartejs.

31:49
    Vlašim se natlačila do útočné třetiny a soupeřova obrana musí být ve střehu.

33:05
    Bartejs zkoušel pozornost brankáře Mostu z úhlu a ten byl pozorný.

33:17
    Střela Nýdla od modré končí hodně vysoko.

34:12
    Vlašim je lepším týmem a je většinu času usazena v útočné třetině, ale ohrozit výrazněji branku Mostu se jí nedaří. Brankář Straka nyní může chytit leda rýmu.

35:10
    Až ted si Straka připsal zákrok.

35:23
    Za hákování vyloučen domácí Střeska.

35:38
    Míček se odrazil na hůl hostujícího útočníka a ten jej lehce poslal na branku, kde míček propadl za Straku, ale ten se hbytě otočil a míček zastavil včas.

36:04
    Tyburec výborně vymíchal hráče Mostu a přihrál Horákovi, který vyhazuje.

36:07
    Za hru loktem vyloučen hostující Procházka. Počet hráčů na hřišti se srovná na minutu a pak bude hrát přesilovku Vlašim.

36:18
    Nýdl vystřelil nad branku a odražený míč dopravil do sítě JAKUB ŠINDELÁŘ.

36:44
    Pokračuje se 4 na 4 ....

37:23
    Domácí v plném počtu a Vlašim bude hrát přesilovku necelou minutu.

37:30
    Nyní bylo štěstí na straně Vlašimi Straka nezvládl vyběhnutí a následnou rozehrávku, ale časoměřiš troubí a hra se přerušuje kvůli tomu, že se mění strany. Hosté se tedy ani nediví.

38:07

38:39
    Závar před brankou Mostu gólem nekončí.

39:02
    A další šance Vlašimi, která nekončí gólem.

39:47
    Bartejs a Fris pořádně vylekali hosty a střela druhého jmenovaného končí těsně nad... a po pár vteřinách opět šance Vlašimi a k vidění krásné zákroky brankáře Mostu.

40:00
    Vlašim zápasu dominuje a pokud nepoleví, zaslouženě si připíše tři body.

40:35
    Do šibenice mířila střela Kielera, ale opět pozorný brankář hostí.

41:02
    Hra je ted často kouskována, ale Vlašim je stále lepším týmem.

41:14
    Střelu Koudelky chytá domácí brankář s přehledem.

41:45
    Teď se hosté na chvíli usadili v útočném pásmu a Straka si připisuje další zákrok.

42:30
    Šindelář hákován, ale hra pokračuje.. nyní už v útočné třetině Vlašimi.

42:49
    Vyloučen hostující Čížek.

42:53
    Vyhrané buly Horáka a střela JANA NÝDLA končí dalším gólem Vlašimi.

43:18
    Hosté zápas dohrají v oslabení. Vyloučen Pospíšil.

43:51
    Je rozhodnuto Vlašim je v útočné třetině a zápas si již pohlídá navíc, když hosté hrají oslabení.

Jiří Paýr

Branky a nahrávky: 5. Špale, 30. Tyburec (Střeska), 30. Bartejs, 31. Fris (Bartejs), 37. Šindelář (Nýdl), 43. Nýdl (Horák) - 11. Švancar, 16. Koudelka (Švancar), 19. Švancar (Koudelka)

HBC Most: Brém (Solar) - Čížek, Málek, Pospíšil, Sent, Hulín, Zahradník, Poláček, Koudelka, Švancar, Procházka, Lipert, Voženílek, Pohl.