Vlašim – Most 6:3 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Kladno – Dobřany 11:1 (kon.)

Vlašim právě vstřelila branku!
    Vyhrané buly Horáka a střela JANA NÝDLA končí dalším gólem Vlašimi.

36:18
    Nýdl vystřelil nad branku a odražený míč dopravil do sítě JAKUB ŠINDELÁŘ.

30:07
    Po sedmi vteřicnách třetí třetiny se prosazuje MIROSLAV FRIS a Vlašim otáčí vývoj zápasu. Asistence: Bartejs.

29:43
    A vyrovnání zařídil střelou, která se do branky sotva "dobelhala" JAN BARTEJS.

29:23
    A Vlašim využívá v dnešním zápase již druhou přesilovku prosadil se JAN TYBUREC. Asistence: Střeska.

18:16
    Most právě vstřelil branku!
    A hosté tutu vystiženou přihrávku využívají v branku, kterou vstřelil SLAVOMÍR ŠVANCAR. Asistence: Koudelka.

15:30
    Vynikající nástup do druhé třetiny. Po bylu před brankou Vlašimi se po přihrávce Švancary prosadil PETR KOUDELKA.

10:33
    Hostující ŠVANCAR vyrovnává skóre zápasu. Stejně jako domácí celek i hosté využívají přesilovku.

04:20
    Vlašimský MARTIN ŠPALE využívá přesilovou hru a posílá Vlašim do vedení.

Jiří Paýr

Branky a nahrávky: 5. Špale, 30. Tyburec (Střeska), 30. Bartejs, 31. Fris (Bartejs), 37. Šindelář (Nýdl), 43. Nýdl (Horák) - 11. Švancar, 16. Koudelka (Švancar), 19. Švancar (Koudelka)

HBT Vlašim: Straka (Šupík) - Čičatka M., Nýdl, Špale, Střeska, Kieler, Tyburec - Fris, Šindelář, Bartejs, Dušek, Čičatka, Horák, Burda, Dedek, Vrábel.

HBC Most: Brém (Solar) - Čížek, Málek, Pospíšil, Sent, Hulín, Zahradník, Poláček, Koudelka, Švancar, Procházka, Lipert, Voženílek, Pohl.

Rozhodčí: Řezníček, Karous.