Třinec – Vítkovice 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 6:5 (kon.) | Hr. Králové – Písek 2:1 (kon.)
Plzeň – Chomutov 9:1 (kon.) | Vsetín – Havířov 6:3 (kon.) | K. Vary – Sparta 3:4 (po pr.)

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a s nejvyšší pravděpodobností celého duelu.

57:33
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Přihrávka zpoza branky našla připraveného MICHALA POURA, který trefuje přesně. Asistence Jiří Pitel, David Tolar.

57:27

57:00
    David Tolar v přesilovce trefuje tyčku.

55:27
    Noga byl blízko hattricku zahákovaný Šaržíkem. Přesilovka Plzně.

53:01
    MICHAL POUR zvyšuje na 8:1. Tímto skórem skončilo minulé střetnutí obou celků na plzeňském ledě. Uvidíme, jestli se ukazatel skóre už zastaví, nebo zda budou gólové hody pokračovat. Asistence David Tolar, Jiří Pitel.

51:39

49:39
    Další faul hostů - Antonín Drobný se provinil držením protihráče a odchází si přisednout k trestoměřičům.

49:18
    Plzeňští si rychle šestibrankové vedení berou zpátky. Chyba v chomutovské rozehrávce a přihrávka Martina Váchala našly připraveného JAKUBA FASCHINGBAUERA, který si mazácky počkal, co udělá gólman a pak mu puk poslal do zívající části branky. Asistence Martin Váchal.

48:03
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen se Chomutovští dočkali. Po přesilovkovém kolotoči se do odkryté části plzeňské branky trefuje JIŘÍ FRONK, a kazí tak Polívkovi čisté konto. Asistence Petr Bauer, Jan Hammerbauer.

47:15
    Michal Pour je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

44:40
    V chomutovské brance nastoupil od úvodu třetí části David Hamal, který vystřídal Daniela Brabce.

44:34

42:34
    V oslabení ujel plzeňské pětici Petr Bauer, ale vylámal si zuby na pravém betony gólmana Polívky. Ten i nadále drží čisté konto.

41:56
    Nicolas Hlava dostává dvě minuty trestu za podražení. Hosté si ani na plný počet spoluhráčů na ledě nezvykli.

41:42

41:02
    Domácí Kubalík se prosmýkl před branku a trefuje tyčku!

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 2. Šmíd (Schleiss), 15. Kubalík (Mašek), 20. Noga (Tulačka, Šmíd), 28. Noga (Kopta), 34. Tolar (Pour), 37. Farný (Kubalík), 50. Faschingbauer (Vácha), 54. Pour (Tolar, Pitel), 58. Pour (Pitel, Tolar) - 49. Fronk (Bauer, Hammerbauer)

HC Škoda Plzeň: Polívka (Karafiát) - Tichý, Farný, Kubík, Šmíd, Slavík, Váchal, Pašek, Moravčík, Mašek, Schleiss, Kopta, Tolar, Noga, Kubalík, Faschingbauer, Pitel, Houfek, Pour, Tulačka.
    Piráti Chomutov: Brabec (Hamal) - Havel, Hlava Dennis, Toušek, Hammerbauer, Mazánek, Doskočil, Huňady, Šaržík, Souček, Lehnert, Hejcman, Drobný, Novák Lukáš, Bauer, Novák Jakub, Navrátil Nicolas, Hlava, Sakaev, Tverďák, Fronk.