Ústí n/L – Benátky n/J 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 8:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 3:0 (kon.)
Beroun – Chrudim 1:4 (kon.) | Třebíč – Kadaň 2:0 (kon.) | Tábor – Znojmo 5:4 (kon.)
Vrchlabí – Písek 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:0 (0:0, 2:0, 4:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 20.11.2010, 17:00 • Zlatopramen Arena, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

59:32
    Utkání se už jen dohrává.

Třetí třetina byla jasně v režii Lvů, celkové skóre vůbec nevypovídá nějaké větší aktivitě Lvů nebo pasivitě Benátek. Jednalo se o vyrovnanější střetnutí, z něhož vyšli šťastnější Ústečtí. Benátky zlomila třetí branka, po které inkasovali ještě další tři a celkově prohráli 0:6 z jejich pohledu. Za všechny je také třeba pochválit Zdeňka Orcta, jenž Lvy v několika momentech parádními zákroky podržel a do svých osobních statistik si zaslouženě připisuje čisté konto. (19:25:04)

60:00

58:31
    Další ofsajd Lvů.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Utkání se už jen dohrává. Puk mají na hokejkách Lvi.

57:24
    Další postavení mimo hru domácích.

Dnešní utkání sleduje 2382 diváků.

56:49
    Ofsajd Lvů.

55:30
    Hanzl nepřekonal ležícího Stejskala ve vyložené šanci.

54:30
    Ústečtí dále pokračují v náporu a konečně ukazují, jak jednošuje se hraje hokej. Šanci měl Ludvík i Hovorka.

52:29
    Lvi právě vstřelili branku!

Robin Hanzl nahrál při akci 2 na 1 na druhou stranu kluziště hostujícímu Lukáši HANDLOVSKÉMU, který s klidem prostřelil Nedvídka a donutil ho střídat. Do branky se postavil Jiří Stejskal. Asistence: Hanzl, Kloz.

51:57

Přání fanoušků bylo vyslyšeno. Milan MIKULÍK objel branku hostí a střílí pátou branku Lvů. Asistence: Kanko.

50:21
    Domácí fanoušci skandují o pátý gól. Rozdílem pěti branek vyhráli Lvi i v Benátkách. Teď Kankovi sjel v dobré příležitosti puk.

49:43

Zpoza brány vyjel Alinč, nahrál na druhou stranu branky Zbyňku SKLENIČKOVI, kterému nedělalo problém překonat Nedvídka do prázdné brány počtvrté. Branka padla při signalizované výhodě. Asistence: Jan Alinč.

49:31
    Po dobré šanci Hanzla se vhazuje po levici Nedvídka.

49:01
    Icing hostí.

47:22

Alinč objel bránu a nahrál před bránu zcela volnému Richardu DIVIŠOVI, jenž nedal Nedvídkovi šanci. Využitá přesilová hra. Asistence: Jan Alinč.

47:01
    Němeček střílí od modré nad.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 27. Janků (Pazourek, KIobouček), 36. Kloz, 48. Diviš (Alinč), 50. Sklenička (Alinč), 52. Mikulík (Kanko), 53. Handlovský (Hanzl, Kloz)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Salfický) - Němeček, P. Hořava, Klobouček, Gureň, L. Poživil, Holomek - Sklenička, Alinč, Diviš - Janků, Čurilla, Pazourek - Kanko, Mikulík, Ludvík - Kloz, R. Hanzl, Handlovský - Majdan. Trenéři: Petr Rosol a Milan Skrbek.
    HC Benátky nad Jizerou: Nedvídek (53. Stejskal) - Pavlů, Vála, Bendik, Kajínek, Ulrych, Kolman, Müller - Krejčík, Urban, Kica - Liška, Klimt, Jech - Weiss, M. Pabiška, Kopic - Hobza, Hudíček, Tondr. Trenér: Milan Černý.

Rozhodčí: R. Svoboda - Brejcha, Suchánek