Jihlava – Hr. Králové 2:6 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
HC Kometa Brno
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Čtvrtek 25.11.2010, 18:00 • Hokejová hala dětí a mládeže Za Lužánkami • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Z Brna se s Vámi loučíme a přejeme příjemný zbytek večera. (20:12:06)

Kometa ani ve třetí třetině nedovolila havlíčkobrodským hokejistům skórovat a sama přidala další dvě branky. Přestože hosté měli na konci zápasu k dispozici přes minutu trvající dvojnásobnou přesilovku, Slezáka téměř neohrozili a Kometa si tak připisuje další body.

60:00

59:59
    Kozel se v posledních sekundách hry dostal do brejku, ale siréna jeho nedůrazné zakončení přerušila.

59:17
    Domácí ve 4

59:00
    Kometa vyhazuje přes všechny čáry.

58:29
    Havl. Brod drží Kometu pod tlakem, ale Slezák s obránci zatím zvládají střely likvidovat.

57:57
    Hosté si svým zámkem domácím řekla o jejich další vyloučení a bude tak hrát víc jak minutu trvající přesilovku 5 na 3. Michal Kupčík - 2 min.

57:25
    Kometa se okamžitě osvobozuje.

57:17
    Patrik Štancl (KOM) 2 min. - nedovolené bránění

55:59
    Před Novákem stál osamocený Král, vyzkoušel efektní otočku, ale jeho záměr hostující brankář přečetl.

55:35
    Kometa právě vstřelila branku!
    Zbořil nalezl pěknou křižnou přihrávkou před bránou volného MARCA ZAJÍCE a ten neváhal a ranou z první dává pátý gól domácích. Asistence: Adam Zbořil, Michal Kupčík

54:48
    Ondřej Beránek (HBR) 2 min. - napadení

54:48
    Ve výhodě střílel Jakub Zbořil a Zajíc jeho střelu tečoval.

54:29
    Dva icingy hostí po sobě.

53:20
    Oproti Maškově střele z kruhu vytahuje Slezák nejistý zákrok, ale nakonec se mu povedlo puk lapačkou zkrotit.

52:55
    Kometa zamkla hosty v jejich obranném pásmu a největší starosti jim nadělalo Vlčkovo nahození od modré čáry, po kterém puk skákal a až naponěkolikáté se hostům povedlo z tlaku vymanit.

51:26

51:06
    Po křižném pasu Jakuba Zbořila byl chvíli před prázdnou bránou volný Jenyš, ale nepovedlo se mu puk dobře trefit.

Magdalena Malá

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 20. Štancl (Zbořil A., Kupčík), 21. Kupčík, 32. Zajíc (Jenyš), 45. Zbořil A. (Jenyš), 56. Zajíc (Zbořil A., Kupčík) - 3. Zohorna

HC Kometa Brno: Slezák (Jekel) - Kupčík, Zbořil J., Štancl, Vlček, Koch - Zajíc, Zbořil A., Jenyš, Kozel, Král, Račický, Garčic, Boltvan(C), Grunwald, Biolek, Venclík, Weiss
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Vaněček) - Žuček, Vala, Bláha, Lobo, Dvořák - Ludvík, Hlídek, Zohorna, Beránek(C), Krajhanzl, Vlček, Mašek, Voplakal, Mendl