Ústí n/L – Olomouc 1:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 0:2 (kon.) | Znojmo – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Chomutov – Písek 3:1 (kon.) | Beroun – Kadaň 3:2 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:0 (kon.)
Vrchlabí – Chrudim 5:3 (kon.) | Hr. Králové – Litoměřice 6:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:2 (3:0, 0:0, 1:2)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 27.11.2010, 17:30 • Hostan aréna • 1. liga (ČR)

Přejeme hezký zbytek večera ze slavící Hostan arény. (19:52:20)

Domácí zažili bleskový vstup do dnešního utkání. Po první třetině vedli už 3:0 a vypadalo to, že jejich výhru nemůže nic ohrozit. Ve třetí třetině však hosté z Benátek přidali a Znojmo mělo co dělat, aby svůj náskok udrželo. Výhru pečetil Vladimír Říha střelou do prázdné benátecké branky.

60:00

59:41
    Na závěr tu máme ještě vyloučení. Na trestnou lavici odchází Beroun (ZNO) za podražení.

59:09
    Orli právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Benátky sáhly ke hře bez brankáře, ale tento tah se jim krutě vymstil. Po ztrátě puku za Horčičkovou bránou se dostal do brejku VLADIMÍR ŘÍHA a nebyl pro něj problém trefit prázdnou bránu. Asistence: Aleš Staněk, Radek Haman

58:48
    Další zakázané uvolnění domácích. Čeká nás ještě perný závěr utkání.

58:30
    Od modré to zkoušel Kajínek, ale těsně míjí branku.

58:01
    A ještě jednou Heřman v dobré příležitosti. Z prostoru pravého kruhu tvrdě pálil na Stejskala, ten ale chytá.

57:47
    Do nájezdu se dostal znojemský hráč Heřman, hostujícího gólmana však neprostřelil. Mohlo být rozhodnuto!

57:07
    Po Klimešově chybě přichází domácí o puk, rychlý brejk před Horčičku naštěstí benáteckým nevyšel.

56:51
    Tři minuty před koncem se bude vhazovat před Stejskalem.

56:51
    Oddechový čas pro domácí.

56:51
    Tvrdý střet hráčů u mantinelu otevřel dvířka do kabin. Hra je přerušena.

56:07
    Benátky právě vstřelily branku!
    Že by se z rozhodnutého zápasu stalo ještě drama? Tomáš Klimt našel v mezikruží volného TOMÁŠE URBANA, který zakončoval po zemi do téměř prázdné branky. Asistence: Tomáš Klimt.

55:12
    Puk je zamáčknutý za benáteckou brankou. Bude se vhazovat před Stejskalem.

54:38
    Ofsajd hostů.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 1. Heřman (Beroun), 6. Beroun (David, Lattner), 17. Říha (Staněk, Jarůšek), 60. Říha (Staněk, Haman) - 47. Kajínek (Plodek), 57. Urban (Klimt)

HC LERAM Orli Znojmo: Horčička - Štach, Kolafa, David, Lattner, Dresler, Klimeš, Pláněk, Rangl - Havlík, Haman, Rachůnek - Beroun, Heřman, Plášek - Staněk, Říha, Jarůšek - Vyletelka, Bartoš, Trojan
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal - Vála, Hobza, Bendik, Kajínek, Ulrych, Tondr - Klimt, Urban, Krejčík - Kopic, Skořepa, Weiss - Pabiška, Plodek, Nevyhoštěný - Hudíček, Liška.

Rozhodčí: Jebavý - M. Svoboda, Zavřel