Kladno – Zlín 3:2 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (po s.n.) | Sparta – Plzeň 4:3 (kon.)
Pardubice – K. Vary 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Litvínov 4:1 (kon.) | Slavia – Motor ČB 4:1 (kon.)
po s.n.
BK Mladá Boleslav
3:2 (0:1, 0:0, 2:1)
HC Oceláři Třinec
Úterý 07.12.2010, 17:30Tipsport extraliga

64:24
    Jiří Polanský (TRI) bude dění na ledě sledovat přes plexisklo na mantinelu u trestné lavice.

60:53
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Lukáš Krajíček (TRI) si dá od hokeje dvouminutovou pauzu.

55:34
    Několik horkých chvilek museli bránící se hosté řešit sérií kontroverzních zákroků. Poslední z nich rozhodčí vyhodnocuje trestem 2+2 minut pro Vojtěcha Poláka (TRI).

45:34
    Vojtěch Polák (TRI) si jde sednout na dvě minuty na trestnou lavici,

42:32
    Jiří Polanský (TRI) dává domácí Boleslavi příležitost k vyrovnání. Bude se hrát 5 na 4.

39:51
    K samotnému závěru druhé dvacetiminutovky fasuje menší trest hostující Lukáš Krajíček (TRI).

32:07
    Radek Matějovský (MBL) zastavil Adamského nedovoleným způsobem - jeho ruce zasáhly třineckého útočníka do obličeje.

27:34
    Zbyněk Hrdel (MBL) se dopouští přestupku (podražení) proti pravidlům a Třinec dostává výhodu jednoho hráče v poli navíc.

22:35
    Martin Richter (TRI) držel soupeřova hráče a na dvě minuty si odpočine.

16:29
    Boleslav bude hrát 2 minuty proti čtyřem mužům v červeném. Jiří Polanský (TRI) si jde sednout za sekání.

12:41
    Vyloučen Petr Macháček (MBL).

01:07
    Menší trest za podražení dostává hostující Hudec (TRI).

David Bohata

Branky a nahrávky: 46. Štefanka (Loskot), 60. Hay (Vrbata), ?. Loskot - 10. Bonk (Růžička), 48. Zíb (Květoň, Polanský)

BK Mladá Boleslav: Valent - Duben, Hay, Jindra, Macháček, Marušák, Mikuš, Žabka - Bahenský, Barney, Boháč, Fabuš, Gajovský, Hrdel, Loskot, Macho, Matějovský, Nouza, Pabiška, Štefanka, Vrbata
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Hudec, Krajíček, Lojek, Richter, Seman, Vágner, Zíb - Adamský, Bonk, Hampl, Hrňa, Květoň, McGregor, Mičulka, Orsava, Peterek, Polák, Polanský, Růžička, Varaďa

Rozhodčí: Hrubý, Jeřábek - Podrazil, Kájínek