DRACI PARS ŠUMPERK
7:1 (2:0, 5:0, 0:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Pátek 17.12.2010, 18:00Liga staršího dorostu

Šumperk nakonec vítězí zaslouženě 7:1. Břeclav začala hrát až ve 3.třetině a to už bylo pozdě. Pokud by jsme měli vyhodnotit nejlepšího hráče utkání, byl by ním rozohdně Michal Žalčík, který dnes 3 góly dal a u dvou asistoval. Ze šumperského zimního stadionu se s vámi loučí Martin Schwarz. (19:42:05)

60:00

59:42
    Už se jen dohrává v poklidu utkání a Šumperk má už jen pár vteřin na vsícení branky.

59:14
    Břeclav teď nenápadně vystřelila z ničeho nic na branku Draků.

58:59
    Kotouč vyhozen až k Řoutilově brance.

58:29
    Znovu musel zasahovat brankář hostí.

58:16
    Hra na ledě se postupem času uklidňuje. Hráči obou týmů tuší, že o utkání je již rozhodnuto.

57:10
    Vhazování před brankářem hostujícího týmu.

57:01
    Zápas už je nejspíše rozhodnut. Maximálně se jen kosmeticky upraví skóre.

56:30
    Teď drží puk Josef Michálek po krásném zákroku lapačkou.

56:17
    Draci už nemají tolik přílěžitostí k brance, jako v předchozích dvou třetinách.

55:38
    Tentokrát má zákrok zase Řouril, který ale zatím nemá problém chytat.

55:02
    Postupně se začalo hrát ze strany na stranu. Převahu má však stále domácí tým.

54:18
    Břeclav opět tvrdne ve vlastním pásmu a pouze brání.

53:23
    Petr Gewiese po chybě v rozherávce Břeclavi udělal peklo před Michálkem.

52:06
    Hosté se začínají herně vyrovnávat Šumperku. Jediné co jim nevychází, je koncovka.

51:31
    Poměrně pomalou akci hostů zastavuje ofsajd.

51:07
    Břeclav začala pomalu ale jistě útočit na branku Šumeprka.

50:00
    Při útočné chuti nyní Pavel Feledík. Jeho jestřábí kroužení střelou na branku nekončí.

49:02
    A teď zase útočí Draci. Problémy má zase brannkář na druhé straně kluziště.

48:03
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Tak přeci jenom hosté střílí branku! Tu po obkroužení kolem levé tyče dává FILIP ONDRUŠÍK. Bez Asistence.

47:15
    Konečně také útočí hosté. Po třech střelách břeclavských drží puk v náruči Pavel Řoutil.

46:33
    Lukáš Vaculík unikal sám na šumperskou branku! Ani tohle neskončilo gólem Břeclavi!

46:13
    Kotouč znovu v lapačce Michálka.

45:50
    Opět při útočné síle Draci. Při tomhle útok střílel Luděk Vepřek.

44:58
    Domácí Šumperk si nebezpečně odstavuje hráče od puku. Hostující Břeclav jen stěží obehrává soupeře ve vlastním obranném pásmu.

44:01
    Znovu má puk pod svou lapačkou brankář hostí.

43:38
    Nutno podotknout, že domácí Šumperk dnes haje velmi tvrdě.

43:14
    Po několika kombinacích před brankou Břeclavi puk v náruči drží Josef Michálek.

42:43
    Hosté mohli dávat do prázdné. Ivo Hoos však míjí puk.

42:10
    Břeclav se musí bránit i v přesilovce. Neuvěřitelné.

41:55
    Puk mimo hrací plochu.

41:25
    Domácí Šumperk v oslabení útočí. Již 2x vystřelil!

41:00
    Martin Chytil se po srážce jen těžce zvedá z ledu.

40:40
    Břeclav ve své první dnešní přesilovce nedominuje.

40:11
    Vyloučen hráč Draků Petr Nedopil na 2 minuty za podražení.

40:01

Do branky Břeclavi míří zpět Josef Michálek!

Hráči obou celků se sjíždějí na led. Chystá se 3.třetina.

Po 2.třetině je stav hodně přízniví pro Draky. Určitě se ještě budou snažit své skóre ve 3.části navýšit. Ta začíná přibližně v 19:16.

40:00

39:12
    Draci právě vstřelili branku!
    Sedmá branka! Další gól Šumperka střílií po nahrávce Karla Navrátila MARTIN CHYTIL, který dává branku z otočky.

38:23
    Kotouč ve své náruči drží hostující brankář Nosek.

37:36
    Znovu útočí Šumperk. Dnešní zápas je jako jedna velká přesilovka Draků.

36:30
    Gól! Šumperk zvyšuje na 6:0. A vůbec poprvé u toho dnes nebyl Michal Žalčík. Na hůl TOMÁŠE LANGRA přihrál Martin Chytil a první jmenovaný po zemi lehce skóruje. Asistence: Martin Chytil.

35:50
    Jakoby byl led Draků zakletý pro Břeclav.

35:15
    A další kombinace před brankou Břeclavi. Střílet se pokoušel Jan Řehák.

34:22
    Opět stál sám před brankářem Michal Žalčík. Tentokrát se k němu však puk nedostal.

33:57
    Hosté hrají v plném počtu.

33:43
    Kotouč mimo hrací plochu.

33:30
    Martin Chytil minul prázdnou branku hostů!

32:25
    Přesilovkové kombinace pokračují v útočném pásmu Šumperka.

32:12
    Puk drží Nosek.

31:57
    N 2 minuty za sekání vyloučen hostující Filip Ondrušík.

31:08
    Na cestu do pásma se vydával břeclavský Vladan Sedláček. Jeho střela odražena některým z obránců.

30:48
    Vhazování v pásmu hostů.

30:05
    Zaútočila si i Břeclav. Domácí gólman zatím stále bezchybný.

28:52
    Hosté střídají brankáře. Gólmana Josefa Michálka střídá Marek Nosek!

28:52
    A opět MICHAL ŽALČÍK skóruje! Když se sám protáhl mezi obranou Břeclavi, vystřelil puk nádherně o tyč a dává svůj hatt-rick! Asistence: Bez asistence.

27:51
    Další pokus Draků. Tentokrát ho však hostující obrana zastavuje.

26:20
    Michal Žalčík má dnes již 2 branky a 2 asistence!

26:20
    Další branka domácích Draků. Po nádherné kombinaci se o ni postaral JKUB KOVÁŘ, kterému na zavěšení do sítě přihrával Michal Žalčík. Asistence: Michal Žalčík.

26:10
    Vůbec poprvé za zápas drží puk ve své náruči domácí brankář Pavel Řoutil, na kterého byla vystřelena teprve 2.střela v utkání.

25:33
    Další šance Šumperka! Tentokrát měl volno Tomáš Langr, který míjí puk svou hokejkou.

25:19
    Puk drží pod svou lapačkou Josef Michálek.

24:12
    Břeclav opět v problémech. Domácím Drakům se po 3. brance sebevědomí opět o něco zdvihlo.

23:08
    Na začátku 2.třetiny tu máme stav 3:0 pro domácí Šumperk. Po nahrávce Michala Žalčíka poslal nenápadně puk po ledě JAN KASTNER, který zvyšuje skóre domácího celku. Asistence: Michal Žalčík.

22:22
    Pecku Petra Nedopila Josef Michálek jen těsně vyráží!

21:32
    Teď už jsou však u puku znovu domácí a snaží se udělat nějakou kulišárnu před brankou Michálka.

21:02
    Hosté se konečně stali ve 2.třetině aspoň o něco aktivnějšími.

20:43
    Zakázané uvolnění hostující Břeclavi, která opět musí bránit.

20:21
    Břeclav nyní vyslal vůbec 1. střelu v zápase na domácí branku!

20:01

Hráči přijíždějí na led a s nimi i rozhodčí dnešního utkání.

Za pár chvilek začne 2.třetina.

Po 1.třetině vedou šumperští dorostenci nad Břeclaví 2:0. I herně mají výrazně navrch a Břeclav za celou třetinu nevystřelila na branku. Na 2.část se vám ohlásíme přibližně v 18:36.

20:00

19:26
    Ještě poslední pokusy Šumperka o vystřelení na branku v 1.třetině.

19:03
    Ofsajd domácích.

18:43
    Pokus šumperského Jana Kastnera zblokován některou z hokejek.

18:14
    Další pokus o vyhození do pásma domácích. Ani tentokrát nevyšel. Břeclav se trápí.

17:30
    Hostující celek se stále snaží vyhazovat. Na proti tomu Draci neustále útočí na soupeřovu branku.

16:55
    Břeclav v plném počtu.

16:09
    Teď Šumperk kombinuje v útočném pásmu. Střela Karla Navrátila těsně míjí branku Břeclavi.

15:27
    Drakům se zatím přesilovka příliš nedaří. Hostům se celkem vede v oslabení.

14:55
    Další vyloučení pro hosty. Za sekání si jde na 2 minuty sednout opět Ivo Hoos.

14:41
    Další pokusy Draků končí neúspěšnými přechody do útočného pásma.

13:42
    Je tu druhá branka domácích a má stejného střelce i asistenta. Po nahrávce Petra Gewieseho doráží puk za záda Michálka MICHAL ŽALČÍK. Asistence: Petr Gewiese.

13:02
    Vzápětí ho ztrácí a do útočných akcí se znovu pouští domácí Šumperk.

12:48
    Břeclav má puk na holích.

11:48
    Po dlouhé době zaútočila i Břeclav. Ani tentokrát však kličky Ivo Hosse nevyšly.

10:44
    Draci mají jasně navrch. I přesto chybí nějaká ta větší střelba.

10:12
    Krásná teč Michala Žalčíka jen těsně míjí branku!

09:42
    Hosty drží zatím jejich brankář. I teď měl plné ruce práce se střelou Martina Chytila.

09:07
    Šumperk se usazuje v útočném pásmu a začíná znovu kombinovat.

08:32
    Střílel hostující Roman Polák. Ani tahle střela však nemířila na domácí klec.

08:01
    Břeclav zatím stále brání. Střelu na branku Řoutila si ještě nepřipsala.

07:39
    Po střele Karla Navrátila puk opět vyražen.

06:52
    Další zákrok hostujícího brankáře.

06:45
    Puk drží v náruči Michálek.

06:19
    Domácí tým opět zakládá krásné akce, k bekhendové dorážce se dostal Michal Žalčík.

05:48
    Na 2 minuty za podražení je vyloučen Ivo Hoos (BRE).

04:57
    Až teď se povedlo hostujícímu celku vyhodit. Vzápětí je tu ovšem další pokus Draků.

04:14
    Šumperk opět tlačí na břeclavskou branku. Zatím se ale nedostal ke střelecké šanci.

02:59
    A máme tu úvodní branku dnešního zápasu. Po dlouhé době se také vystřelilo a hned z toho byla branka. První gól Draků dává MICHAL ŽALČÍK pod víko. Asistence: Petr Gewiese.

01:53
    Domácí zatlačují Břeclav do pásma. Hosté zatím v klidu brání.

01:38
    Bully před brankářem hostů.

01:02
    Zkušený Petr Gewiese kličkuje mezi obranou Břeclavi, ovšem zakončit se mu nepovedlo.

00:28
    Jako první se do útoku pouštějí domácí Draci.

00:01

Hokejisté obou celků se pomalu ale jistě sjíždějí na led. Utkání se blíží ke svému startu.

Břeclavští nepřijeli s příliš početnou sestavou. I to může být výhodou pro Šumperk, který je v mnohem početnějším stavu.

Salith Šumperk: Řoutil (Hoffman) - Navrátil, Gewiese, Vepřek, Nemeškal, Feledík, Kastner, Žalčík, Langr, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Kovář, Maška, Řehák, Nevrlý

HC Břeclav: Michálek (Nosek) - Čapek, Nespor, Papp, Polák, Sedláček, Sítek, Strapina, Hoos, Vaculík, Drobilič, Ondrušík

Rozhodčí: .

Domácí Draci dnes mají výhodu domácího kluziště. Navíc se nacházejí na 3.místě tabulky, zatímco Břeclav
    na poslední příčce. To ale neznamená, že dnes můžeme očekávat jednostranou hru. Bude se určitě na co
    koukat. Utkání začíná v 18:00 hodin!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 3. Žalčík (Gewiese), 14. Žalčík (Gewiese), 24. Kastner (Žalčík), 27. Kovář (Žalčík), 29. Žalčík, 37. Langr (Chytil), 40. Chytil (Navrátil) - 49. Ondrušík

DRACI PARS ŠUMPERK: Řoutil (Hoffman) - Navrátil, Gewiese, Vepřek, Nemeškal, Feledík, Kastner, Žalčík, Langr, Chytil, Nedopil, Malý, Horák, Kovář, Maška, Řehák, Nevrlý
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Michálek (Nosek) - Čapek, Nespor, Papp, Polák, Sedláček, Sítek, Strapina, Hoos, Vaculík, Drobilič, Ondrušík

Rozhodčí: Přikryl, Novotný