Poprad – Košice 4:5 (po s.n.) | Žilina – HC Slovan 1:5 (kon.) | Nitra – Banská Bystrica 5:6 (po pr.)
Zvolen – Skalica 1:2 (kon.) | Martin – Trenčín 4:1 (kon.)
HK VITAR Martin
4:1 (3:0, 1:0, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 28.12.2010, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

55:50
    Vylúčenie na strane Trenčína. Naurov dostáva dve minúty za napadnutie.

55:05
    Trenčín dal gól! Trenčína sa ešte podarilo zrušiť Dzubinovi čisté konto. Strelu Bolfa ešte tečoval Kopecký a Trenčín znižuje na rozdiel troch gólov. Asistencie Bolf a Ružička.

48:14
    Vylúčenie na strane Martina. Klepáč dostáva dve minúty za podrazenie.

47:28
    Vylúčenie na strane Trenčína. Palák dostáva dve minúty za držanie.

35:45
    Vylúčenie na strane Trenčína. Chovan má napokon trest 2 + 10 + DKZ za údery a ako druhý trenčiansky hráč končí v tomto stretnutí.

35:45
    Martin dal gól! Po vhadzovaní sa dokázal individuálne presadiť Ďatelinka, ktorý si obišiel Kováča a dáva do prázdnej bránky. Asistencie Beran a Jabrocký.

35:36
    Vylúčenie na strane Trenčína. Chovan dostáva päť minút plus trest do konca zápasu za údery. Macejka dve minúty za údery. Za Trenčín ešte odchádza na trestnú lavicu Hruška, ktorý dostáva dve minúty za zdržiavanie hry.

33:42
    Vylúčenie na strane Trenčína. Pardavý dostáva dve minúty za hákovanie.

28:59
    Vylúčenie na strane Martina. Jabrocký dostáva dve minúty za hákovanie.

19:19
    Vylúčenie na strane Trenčína. Olvecký dostáva dve minúty za vyhodenie puku. Navyše dostáva ešte aj osobný trest do konca zápasu za nešportové správanie.

19:07
    Vylúčenie na strane Martina. Chovan dostáva dve minúty za držanie.

18:48
    Martin dal gól! Krásna strela priamo na bránku. Jabrocký dokázal prestreliť Hiadlovského tvrdou strelou. Pri góle asistoval Ďatelinka.

13:14
    Martin dal gól! Velebný vysunul po ľavej strane Galamboša. Ten vystrelil spoza červenej čiary a Hiadlovský si nešťastne dáva vlastný gól. Asistenciu si pripisuje Velebný a Ďatelinka.

11:00
    Vylúčenie na strane Martina. Velebný dve minúty za hákovanie.

10:18
    Martin dal gól! Rýchla akcia domácich. Jabrocký dokázal prihrať spoza bránky na hokejku Berana, ktorý krásne dostal puk popod Hiadlovského. Asistencie Jabrocký a Hriňa.

7:52
    Vylúčenie na strane Martina. Važan dostáva dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

Daniel Modrovský

Branky a nahrávky: 11. Beran (Jabrocký, Hriňa), 14. Galamboš (Velebný, Ďatelinka), 19. Jabrocký (Ďatelinka), 36. Ďatelinka (Beran, Jabrocký) - 56. Kopecký (Bolf, Ružička)

HK VITAR Martin: Dzubina (Križan) - Hriňa, Ďatelinka - Klepáč, Matejka - Perniš, Velebný - Brcko, Danko - Uram, Beran, Jabrocký - Markovič, Murček, Macejka - Appel, Galamboš, Važan - Themár, Zeliska, Rechtorík
    HK DUKLA Trenčín: Hiadlovský (Kováč) - Sekeráš, Imrich - Hruška, Chovan - Tomko, Bolf - Staňo, Jarábek - Pardavý, Olvecký, Melichárek - Tybor, Gašparovič, Tvrdoň - Naurov, Ďuriš, Koložváry - Ružička, Palák, Kopecký

Rozhodčí: P. Grečko - Gajan, Tornay, V. Martinko

Diváci: 1 580