Znojmo – Olomouc 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 5:3 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 3:2 (kon.)
Písek – Tábor 1:4 (kon.) | Chrudim – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 3:2 (po s.n.)
Vrchlabí – Kadaň 1:4 (kon.) | Beroun – Hr. Králové 0:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 29.12.2010, 18:001. liga (ČR)

Hokejisté Kadaně díky perfektní druhé třetině, ve které doslova přejeli domácí hokejisty 0:3, zaslouženě zvítězili 1:4. Domácí navíc neproměnili velké množství přesilovek. Z Vrchlabí přejeme pěkný zbytek večera. (20:29:20)

Nejlepšími hráči byli vyloučení za domácí Pavel Kříž, z mužstva hostí brankář Alexandr Hylák.

60:00

59:50
    Domácí vyhazují.

59:37
    Révay pálil od modré těsně nad.

59:07
    Pro změnu vyloučení na straně Vrchlabí. Poskočil, 2 minuty za držení.

58:22
    Tvrdkovu střelu tečoval Bezouška těsně mimo!

57:53
    Domácí to ještě zkoušejí, střílejí z každé pozice, Kadaň se ovšem dobře brání.

Dnešnímu utkání přihlíží 1075 platících diváků.

56:28
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Tak se domácí přecijen dočkali. Tvrdkovu střelu ještě Hylák stačil vyrazit, ale na dorážku PAVLA KŘÍŽE již byl krátký. Domácí tak využívají první přesilovku. Asitence: Tvrdek, Zukal.

56:14
    Hosté opět na trestné. Balázs dostává 2 minuty za hákování. Promění domácí aspoň jednu z mnoha přesilovek?

55:45
    Matějíček hledal na polovině hřiště Tvrdka, ten však šaptně zpracoval a odevzdal kotouč hostujícím hráčům.

55:00
    Další icing hostů. Kadaň již jen drží rohodnutý stav a do útoku se moc nepouští.

54:49
    Zakázané uvolnění Kadaně.

54:19
    Beck obehrál obranu hostů a nebezpečně střílel bekhendem, Hylák nadvakrát chytá.

53:40
    Další neuznaná branka týmu Kadaně, tentokrát pro hru vysokou holí.

53:23
    Kadaň se znovu ubránila v oslabení, nyní jsou v 5.

52:30
    Hosté vyhazují, Vrchlabí se marně snaží usadit v pásmu.

Jakub Gabriel

Branky a nahrávky: 57. Kříž (Tvrdek, Zukal) - 14. Novák (Eiselt, Mikšovic), 29. Mazanec (Trefný, Stoklasa), 31. Szakal (Eiselt, Mikšovic), 33. Balázs (Mikula)

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (33. Ševčík) - Drábek, Mtějíček, Pácal, Zukal, Chaloupka, Poskočil, Hanzl, Poživil - Hubáček, Kříž, Látal, Bezouška, Beck, Drábek, Tvrdek, Urban, Kubeš, Filip, Bláha
    Sportovní klub Kadaň: Hylák (Závorka) - Schmidt, Trefný, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Révay - Brňák, Mužík, Fiala, Balázs, Charousek, Mikšovič, Mikula, Ton, Stoklasa, Boušek, Rohan, Eiselt

Rozhodčí: Jeřábek - Obadal, Goňa