Znojmo – Olomouc 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 5:3 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 3:2 (kon.)
Písek – Tábor 1:4 (kon.) | Chrudim – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 3:2 (po s.n.)
Vrchlabí – Kadaň 1:4 (kon.) | Beroun – Hr. Králové 0:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 29.12.2010, 18:001. liga (ČR)

59:07
    Pro změnu vyloučení na straně Vrchlabí. Poskočil, 2 minuty za držení.

56:28
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Tak se domácí přecijen dočkali. Tvrdkovu střelu ještě Hylák stačil vyrazit, ale na dorážku PAVLA KŘÍŽE již byl krátký. Domácí tak využívají první přesilovku. Asitence: Tvrdek, Zukal.

56:14
    Hosté opět na trestné. Balázs dostává 2 minuty za hákování. Promění domácí aspoň jednu z mnoha přesilovek?

51:23
    Další přesilovka pro Vrchlabí. Eiselt si posedí 2 minuty za napadení.

47:49
    Mazanec mohl přidat pátou branku svého týmu! Charousek naznačil střelu a přihrál Mazancovi, který netrefil úplně prázdnou branku.

42:22
    Urbal měl před sebou po dobrá přihrávce prázdnou branku, ale netrefil se!

41:54
    33 sekund budou hrát domácí opět 5 na 3. Vyloučen mazanec za nedovolené bránění.

39:39
    Eiselt mohl přidat pátou branku svého mužstva, ale branka mu nebyla uznána pro postavení hráče v brankovišti.

38:33
    Vyloučen domácí Beck za hákování. Bude se hrát 3 na 3.

37:27
    Mikšovic dostává 5 minut plus do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku, na druhé straně Jakub Drábek 2 minuty za krosček. Hrajse se tedy 4 na 3.

37:15
    Domácí budou mít další početní výhodu. Tentokrát na trestnou lavici usedá za hákování Jiří Charousek.

33:38
    Vrchlabí si zahraje další početní výhodu. Vyloučen Rohan za hákování.

32:50
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Toto vypadá na velký debakl. Pácal nahrával na útočnou modrou Drábkovi, tam ale kotouč zachytil DAVID BALÁSZ, který si stojícího Pácala objel a Koutského prostřelil golfovým úderem mezi nohy. Asistence: Mikula.

30:01
    Domácí se nestihli otřepat z druhého gólu a už Koutský loví z branky další puk! Hosté využívají přesilovku, když Eiselt mezi kruhy našel MARTINA SZAKALA, který se z první trefil nad beton padajícího Koutského! 0:3. Asistence: Eiselt, Mikšovic.

28:36
    A hosté odskakují na rozdíl dvou branek! Stoklasa vyhrál buly, Trefný na modré přihrál na druhou stranu MARTINU MAZANCOVI, který z voleje vypálil a trefil se mezi betony Koutského. Asistence: Trefný, Révay.

28:31
    Bude se hrát 4 na 4. Na trestnou lavici jde za hru vysokou holí vrchlabský Drábek a dostává 2+2 minuty.

27:16
    Vrchlabí si zahraje 46 sekund 5 na 3. Révay jde na 2 minuty za sekání.

26:59
    Tvrdek střílel z mezikruží, ale Hylák opět kryje!

26:02
    A je tu další přesilovka domácích. Eiselt - 2 minuty, napadení.

24:50
    Obrovská šance hostujícího Bouška, který opět ujel a řítil se sám na Koutského, ten však jeho záměr trefit se mezi betony vystihl.

22:52
    Hlubuček si odsedí dvouminutový trest za sekání. Přesilovka pro Vrchlabí.

21:48
    Další velká šance Kadaně! Révay trefil Koutského, který skočil pro odražený puk, ale ten mu kotouč vzal a přihrál před branku uplně volnému Charouskovi. Ten měl před sebou prázdnou branku, ale minul!

21:08
    Szakal ve velké šanci! Nejdříve ujel vrchlabské obraně a trefil Koutského, poté nebezpečně dorážel!

17:46
    První přesilovka pro Kadaň. Hanzal si jde sednout za vysokou hůl.

15:17
    Vrchlabí bude mít možnost další přesilovky. Vyloučen Stoklasa, hákování.

13:13
    A hosté se ujímají vedení po kuriózní brance! Brankář Koutský vyjížděl z branky pro puk, kde se střetnul s dvěma hostujícími hráči a dojíždějící vrchlabský obránce si kopnul puk do vlastní branky. Branka připsána VLADIMÍRU NOVÁKOVI. Asitence: Eiselt, Mikšovic.

02:04
    Je tu první vyloučení dnešního utkání. Na trestnou usedá hostující Mikula na 2 minuty za držení.

Jakub Gabriel

Branky a nahrávky: 57. Kříž (Tvrdek, Zukal) - 14. Novák (Eiselt, Mikšovic), 29. Mazanec (Trefný, Stoklasa), 31. Szakal (Eiselt, Mikšovic), 33. Balázs (Mikula)

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (33. Ševčík) - Drábek, Mtějíček, Pácal, Zukal, Chaloupka, Poskočil, Hanzl, Poživil - Hubáček, Kříž, Látal, Bezouška, Beck, Drábek, Tvrdek, Urban, Kubeš, Filip, Bláha
    Sportovní klub Kadaň: Hylák (Závorka) - Schmidt, Trefný, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Révay - Brňák, Mužík, Fiala, Balázs, Charousek, Mikšovič, Mikula, Ton, Stoklasa, Boušek, Rohan, Eiselt

Rozhodčí: Jeřábek - Obadal, Goňa