Třinec – K. Vary 4:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:3 (po pr.) | Motor ČB – Zlín 4:0 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (po s.n.) | Slavia – Pardubice 1:5 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (1:2, 0:0, 2:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 30.12.2010, 17:00Tipsport extraliga

Z mé strany to je vše. Dovolte mi popřát Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a hodně radostných chvil při sledování extraligových utkání! (19:40:15)

Zásahy brankářů v prodloužení: Vojtek 2 - Mensator 3. Střely v utkání: 40:29
    Utkání tedy ve prospěch Ocelářů rozhodl parádní pumelicí Martin Lojek. Hosté z Karlových Varů si na cestu domů přibalí jen jeden bod.

65:00

64:06
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec vítězí! Pravidlo Nedáš, dostaneš v tomto případě přesně zafungovalo! Po přihrávce Jiřího Polanského se ke střele dostal MARTIN LOJEK, který vymetl pavučiny v brance Energie! Asistence: Jiří Polanský.

63:51
    Před Vojtkem pálil osamocený Rastislav Dej! Vojtek ale nemusel zasahovat!

63:25
    O puk bojuje dvojice Bonk - Varaďa. Kotouč se ale dostal na hole hráčů v zelených dresech.

63:00
    Vojtek drží puk a domácí jsou kompletní!

62:38
    Ani teď při střele Dobroně brankář Třince nemusel zasahovat.

62:20
    Hosté jsou v pásmu Třince, Vojtek zatím nezasahoval.

62:00
    Domácí se opět osvobozují, minuta jejich oslabení je za nimi.

61:31
    Střela Hrušky končí na vyrážečce Vojtka.

61:04
    Po buly se puk dostal k Semanovi, který jej vyhodil za Mensatorovu branku.

61:00
    Hostům se naskytá velká šance jak rozhodnout utkání! Za hru vysokou holí byl totiž vyloučen domácí Stanislav Hudec. hosté hrají přesilovku 4 na 3.

60:36
    Na druh straně si připisuje zákrok Vojtek, který zneškodnil pokus Skuhravého.

60:22
    Od modré pálil Zíb. Mensator si s jeho střelou poradil.

60:01

Zásahy brankářů: Vojtek 6 - Mensator 9. Střely v základní hrací době: 36:27.
    Po 60-ti minutách je tedy stav nerozhodný. Po krátké pauze následuje prodloužení.

60:00

59:34
    O osudu utkání mohl rozhodnout Bonk! To by ale svým bekhendovým pokusem musel trefit brankovou výseč.

59:07
    O kotouč se bojuje v rohu pásma Třince, domácím se nakonec podařilo dostat kotouč do třetiny Energie.

Utkání sleduje 3555 diváků.

58:51
    Domácí mají puk ve středním pásmu. Nepřesná přihrávka ale znamená icing.

58:20
    Peterek rychle vyvezl puk, narazil však na dvoučlennou hráz hostujících beků.

58:01
    Hlasatel ohlásil poslední dvě minuty poslední třetiny. Kotouč se mezitím ocitl v ochranné síti za Vojtkovou brankou. Buly v pásmu Třince.

57:37
    Třinečtí se rychle vrátili do pásma Energie. Pas Růžičky ale nenašel svého adresáta.

57:00
    O puk bojuje dvojice Varaďa - McGregor. Ani jednomu se ale kotouč nepodařilo vydolovat a do útoku se vrhají hosté.

56:40
    hosté jsou kompletní. Na Skuhravého hned mířila přihrávka, která ale měla daleko k dokonalosti. Po icingu hostů se hra stěhuj před Mensatora.

56:11
    Vysoký kotouč opadl těsně u nohou Varadi. Ten se ale neorientoval a hostům se opět podařilo vyhodit.

55:46
    Pronikajícího Peterka hosté čistě zastavili a opět vyhodili puk za domácí branku.

55:22
    Hostům se podařilo vyhodit, domácí ale spěchají do útočného pásma.

54:55
    Na ledě je speciálně poskládaná formace Třince a obrana hostů se má co ohánět. Zatím je drží skvělý Mensator.

54:24
    Domácí kontrolují puk. Hostům se to zjevně nelíbilo, a tak raději přerušili hru faulem. Za podražení si šel sednout Václav Skuhravý.

53:45
    Před Vojtkem nebezpečně tečoval Pech. Brankář Třince ale nemusel zasahovat, jelikož pokus hostujícího forwarda mířil mimo tři tyče.

53:12
    Oceláři chytli druhý dech! Formace kapitána Bonka pořádně zavařila obraně hostů! Od pohromy je zachránil pohotový Lukáš Mensator!

52:43
    A Oceláři opět srovnávají stav utkání! Ihned po buly se ke střele dostal DANIEL SEMAN, který nekompromisní střelou do víka Mensatorovy branky nedal brankáři Energie sebemenší šanci! Asistence: Jiří Polanský.

52:40
    Podařilo se jim to až teď, a to díky úmyslnému ofsajdu hostů.

52:30
    Kotouč se rychle pohybuje mezi třetinami, domácím se nedaří přechod do pásma Energie.

51:36
    Chyba Mensatora mohla stát hosty vedení! To by ale Martin Adamský musel nají někoho ze svých spoluhráčů, a ne obránce Energie!

51:17
    Do šance se dral Rastislav Dej. V nájezdu byl ale tísněn dvěma domácími obránci. Vojtek následně raději přerušil hru.

50:46
    Domácí už musí myslet pouze na útok. Formace vedená Bonkem zatím pořádně zatápá hostující obraně.

50:10
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie jde opět do vedení! Po obrovské chybě domácích hráčů se do samostatného nájezdu dostal PETR KUMSTÁT, který střelou mezi betony nedal Vojtkovi sebemenší šanci! Asistence: Martin Rohan.

49:53
    Domácí se usadili v pásmu Energie, Mensator zatím nemusel zasahovat.

49:29
    Ihned po buly pálil Seman, Mensator jeho střelu vyrazil betonem.

49:23
    Do útoku se vrhl osamocený Hrňa, který alespoň vybojoval vhazování v útočné třetině Třince. Hra bude pokračovat po krátké komerční přestávce.

48:53
    Hosté stále bojují o puk v pásmu domácích, třinečtí obránci ale jsou v přesile a kotouč jim odebírají.

48:34
    Až teď se podařilo Energii dostat puk ven ze třetiny. Domácí se musí mít na pozoru, jelikož hosté se dostali až před Vojtka.

48:04
    Hosté jsou kompletní, útočí ale stále domácí.

47:50
    Obrovskou šanci měl Jan Peterek! Peterek stál před Mensatorem, kde se k němu odrazil puk, jeho bekhendová střela ale skončila těsně mimo branku hostů!

47:00
    Energii se podařilo vyhodit puk do bezpečí, domácí musí začít od vlastní branky.

46:28
    Před Mensatorem se ocitl Polanský! Jeho bekhendový pokus skončil ale nad brankou hostů!

46:09
    Oceláři srovnávají krok! Na modré střílející Lojek sice Mensatora ještě nepřekonal, kotouč se ale odrazil k volnému RADKU BONKOVI, který zasunul puk mezírkou mezi Mensatorovými betony! Asistence: Martin Lojek.

46:04
    Za sekání byl vyloučen Michal Dobroň. Podaří se domácím využít 34 vteřin trvající přesilovku 5 proti 3?

45:52
    Unikající Peterek byl faulován a domácí si zahrají další dvojnásobnou početní výhodu.

45:20
    Hosté se dostali k puku a nekompromisně jej odpálili za Vojtkovu branku.

45:00
    Vystřelit se podařilo až Zíbovi, kterého ale vychytal brankář Mensator.

44:50
    Domácí sice kombinují v pásmu hostů, k dokonalosti jim schází jediné, dobrá střela.

44:38
    Uvidíme další přesilovku Ocelářů. Za hákování byl vyloučen Václav Skuhravý.

44:06
    Energii se podařilo vyvézt puk do středního pásma, domácí ale bleskurychle přecházejí opět do útoku.

43:40
    Polanský s Růžičkou bojují za Mensatorovou brankou o puk. Oceláři se zatím drží ve třetině hostů.

43:11
    Útok domácích zastavuje ofsajd.

42:50
    Formace vedená Peterkem dokázala zahnat hosty do defenzívy, Mensator ale nemusel zasahovat. Hostům se následně podařilo vyhodit.

42:30
    Před Mensatorem se ocitl Bonk, kterého, dle názoru diváků, fauloval jeden z beků Energie. Rozhodčí ale nesdílí stejný názor, jak třinecké tribuny.

42:00
    Domácím se podařilo toto oslabení ubránit a můžou začít vymýšlet plán útoku.

41:35
    Menší chvilka oddychu pro třinecké hráče, hosté hrají s pukem ve středním pásmu.

41:05
    Nahození Čutty před Vojtkem tečoval Skuhravý. Třinecký brankář si s jeho tečí poradil.

40:49
    Hosté se rozestavili v pásmu. Střela Dobroně vypadla Vojtkovi z lapačky, naštěstí pro domácí v okolí nestál žádný z hráčů Energie.

40:10
    Hosté jsou kompletní a začínají další přesilovku utkání.

40:01

Hra ve třetině bude pokračovat ve 4 na obou stranách. Za 10 vteřin se hosté vrhnou do další přesilovky.

Zásahy brankářů ve druhé třetině: Vojtek 7 - Mensator 10. Střely na branku po 2 třetinách: 25:20.
    Skončila druhá perioda, ve které jsme neviděli žádnou branku. Domácí měli možnost vyrovnat při dvojnásobné početní výhodě, to by se ale museli dostat před Mensatora. Závěrečná třetina začne přibližně v 18:50.

40:00

40:00
    Na straně domácích byl ještě vyloučen Jiří Polanský, který bude v úvodu závěrečné části zpytovat svědomí na trestné lavici.

39:49
    Mensator se až teď dostal k prvnímu zákroku. Jeho pozornost vyzkoušel Růžička.

39:15
    Třinci se stále nedaří usadit v pásmu Energie. Naopak hosté v poklidu brání svůj jednogólový náskok.

38:43
    Krajíček bekhedem předložil puk přímo na hůl hostujícího beka, který se nijak nerozpakoval a odpálil puk za branku Vojtka.

38:16
    Oceláři opět začínají přesilovku chybou, která je stále útočné pásmo.

38:10
    Energie jde opět do čtyř. Za sekání byl vyloučen Petr Sailer.

37:46
    Květoň obral hosty o puk, nahrál Polanskému, který se snažil najít Růžičku. Celá akce ale skončila na hokejce bránícího hráče hostů.

37:07
    Hostům se nakonec podařilo vyhodit, kotouč se ale rychle vrátil před Mensatora.

36:44
    Druhá formace domácích operuje v pásmu Energie, Mensator ale nemusí zasahovat.

36:21
    Polanský se vrátil z trestné lavice a hned zamotal hlavu hostující obraně. Celou situaci uklidnil Mensator, který raději zalehl puk.

36:08
    Nakonec hosté celou situaci celou situaci vyřešili střelou od modré, kterou Vojtek bezpečně lapil.

35:50
    Podařilo se to až teď Melenovskému, hostům ale již nezbývá čas.

35:24
    Oceláři úspěšně brání modrou čáru, hostům se nedaří dostat do třetiny.

34:37
    Energie byla blízko třetí branky! Po nahození Rohana vypadl Vojtkovi puk! Třinecký brankář se ale roztáhl v brankovišti a zabránil tak vstřelení další branky!

34:11
    Domácí si sice dokázali vytvořit tlak, nevyvarovali se však chybám. Na trestnou lavici si šel sednout Jiří Polanský, který se provinil podražením. Podaří se hostům proměnit i třetí početní výhodu?

33:40
    Teď se to, alespoň na chvíli, podařilo domácím, hosté ale rychle vyvezli puk do bezpečí.

33:08
    Hra se přesunula do střední třetiny, kde se ani jednomu z celků nedaří přejít modrou čáru.

32:46
    Hosté se dopustili icingu, hra se tedy stěhuje před Mensatora.

32:39
    Hosté jsou kompletní, domácí stále neprolomili sérii nepovedených přesilovek.

32:08
    Hosté zblokovali pokus McGregora a následně vyhodili puk do středního pásma.

31:52
    Domácí se rychle vrátili do pásma hostů. Nahození Hudce se snažil tečovat McGregor. Mensator byl pozorný.

31:13
    Do střely Zíba vložil hokejku jeden z bránících hráčů. Následně se hostům podařilo odpálit puk.

30:42
    Hosté se ihned po buly osvobodili. Domácí musí začít od vlastní branky.

30:39
    Hosté jdou opět do čtyř. Za držení byl vyloučen Dmitry Cyganov. Podaří se Ocelářům prolomit sérii nepovedených přesilovek?

30:28
    Další nepřesná rozehrávka domácích končí icingem. Buly před Vojtkem.

30:10
    Následně na druhé straně Mensator zastavuje Růžičku.

30:00
    Hokejisté Energie zatlačili domácí do defenzívy, Vojtek ale nemusel zasahovat.

29:47
    Na druhé straně se opět pohotovým zákrokem zaskvěl Vojtek.

29:22
    Krásný pas přes šířku kluziště vyslal Polanský, který našel Martina Růžičku! Ten ale místo střely volil kličku, při které mu puk sjel z hokejky!

28:56
    Hosté se dokázali osvobodit a dostat se do rychlého protiútoku. Celou akci nakonec zastavil Vojtek svým zákrokem.

28:38
    Domácí se usadili v pásmu Energie, kloudnou střelu z toho ale nevytěžili.

28:08
    Kotouč se ocitl u zcela volného Varadi, který byl celou situací tak překvapen, že kotouč jen napálil do Mensatora.

27:50
    Přesilovka Třince je u konce, Mensator si po celou dobu domácí početní výhody připsal snad jen jeden zákrok. Hra bude pokračovat po úpravě ledu.

27:15
    Domácím se sice podařilo bleskurychle dostat opět do třetiny Energie, tam ale stejně rychle přišli o puk.

27:00
    Trápení Ocelářů teď korunuje icing.

26:35
    Hosté jsou ve čtyřech, za celou dobu domácí na Mensatora nevyslali ani jednu střelu.

26:07
    Domácí hrají dvojnásobnou přesilovku, v té se jim ale daří tak, jak v její klasické verzi.

25:51
    Na ledě zůstal ležet McGregor, kterého nepříjemně sestřelil Petri Kokko. Rozhodčí se po následné konzultaci rozhodli vyloučit hostujícího hráče.

25:40
    Domácí se přesilovka vůbec nedaří, což se nelíbí domácím příznivcům.

25:18
    Peterek se zpoza branky snažil najít Zagrapana, jeho přihrávka ale byla zblokována obránci hostů.

24:54
    Střela Semana končí na Mensatorovi. Hosté se následně osvobozují.

24:32
    A Mensator se bude muset mít na pozoru i teď, kdy byl z řed hostů vyloučen Martin Zaťovič, který si nepohlídal výšku své hole.

24:11
    Hostům se nakonec podařilo vyhodit, ale jen do středního pásma, kde kotouč zastavil Hudec. Domácí jdou opět před Mensatora.

23:36
    Bonova formace se dokázala usadit v pásmu Energie. Mensator je ale zatím bez zákroku.

23:16
    Sprintující McGregor dostal přihrávku od Růžičky do ofsajdu. Buly u modré čáry Třince.

22:40
    Kotouč se z hole obránce Krajíčka ocitl až na střídačce hostů. V průběhu své cesty ale byl tečován, a tak se vylučovat nebude.

22:21
    Hosté se následně dostali do rychlého protiútoku, který zastavil svým zákrokem Martin Vojtek.

22:01
    Před Mensatorem byl nepříjemně sražen Květoň. Domácím příznivcům se to nelíbí, rozhodčí ale nebudou vylučovat.

21:25
    Za branou Mensatora o puk bojovali Květoň s Polanským. Kotouč nakonec vyvezli hráči Energie do pásma domácích.

21:00
    Lukáš Pech střílel, následně se mu nepodařilo zabrzdit a najel přímo do Vojtka. Brankář Ocelářů je otřesen, ale bude pokračovat ve hře.

20:39
    Před brankou Mensatora se ocitl tísněný Radek Bonk, který ale mířil těsně mimo tři tyče!

20:16
    Domácí jsou u puku. Krajíček si ale pořádně zavařil, jelikož se mu nepodařila první přihrávka. Obránce Ocelářů si ale se situací poradil.

20:01

Zásahy brankářů v první třetině: Vojtek 11 - Mensator 14. Střely na branku: 15:13.
    Vstup do první třetiny se povedl domácím Ocelářům, kteří díky Semanovi vedli od úvodních minut. Hostům se ale podařil obrat. Nejprve se prosadil Dobroň, necelou půlminutu před koncem první periody přechýlil misky vah na stranu hostů Čutta. Oba góly Energie padly v početní výhodě. Další třetina začne přibližně v 17:56.

20:00

19:31
    Hosté otáčejí vývoj první periody! Po krásné kombinaci na jeden dotek se odražený puk dostal k JAKUBU ČUTTOVI, který jej nekompromisně zavěsil pod horní tyčku Vojtkovy branky! Dodejme, že hosté využili zatím všechny své přesilovky! Asistence: Václav Skuhravý.

18:42
    Domácím se podařilo rychle získat puk a vyhodit jej do bezpečné vzdálenosti.

18:34
    Ve Werk aréně se ozývá pískot tribun. Za podražení byl totiž vyloučen Radek Bonk.

18:11
    Kotouč po Hudcově nahození skončil na síti branky Mensatora. Buly po pravici brankáře Energie.

17:58
    Hostující tah na branku byl příliš velký, a tak je zastavil rozhodčí. Buly ve středním pásmu.

17:35
    Hosté jsou kompletní, kotouč mají v držení domácí. Střela Adamského končí na betonech Mensatora.

17:00
    Domácí jsou kompletní a vrhají se do útoku. Jejich tažení ale zastavili hosté již na modré čáře. Kotouč se nachází u Vojtka.

16:37
    Od modré zkoušel své štěstí Lukáš Krajíček. Mensator ale jeho střelu viděl, a tak si v poklidu připsal další úspěšný zákrok.

16:17
    Další pokus hostů, tentokráte v podání Pecha, končí v ochranné síti.

15:54
    Střela jednoho z hostujících hráčů byla zblokována do ochranné sítě.

15:36
    Mezitím, co se z trestné lavice vrátil hostující Zaťovič, se puk, přičiněním jednoho z třineckých hráčů, ocitl na střídačce Energie. Buly ve středním pásmu.

15:22
    Domácí si zahrají přesilovku 4 na 3. Za držení byl vyloučen Marek Melenovský.

15:16
    Podél hrazení se do šance dral Martin Adamský, který se téměř z nulového úhlu pokusil propálit Mensatorovy betony. Brankář Energie si však s jeho pokusem poradil.

14:52
    Uvidíme hru 4 proti 4. Za hru vysokou holí byl vyloučen Jiří Polanský.

14:36
    Po přihrávce Peterka pálil z voleje Růžička. Mensatorův beton byl na svém místě. Následně se do úniku dral Dej, kterého ale dobruslil Peterek a čistým způsobem jej odstavil od kotouče.

13:54
    Na ledě je opět první formace Ocelářů. Od modré pálil Krajíček, Mensator jeho střelu pouze vyrazil před sebe, kde se k puku dostal Zíb, který ale opět nechal vyniknout brankáře Energie.

13:35
    Varaďa byl při svém pokusu faulován. Na trestnou lavici si šel sednout Martin Zaťovič.

13:35
    Za obránce Energie se dostal Václav Varaďa, který ale se svou střelou mezi betony Mensátora neuspěl!

13:17
    Domácím se stále nedaří vyhodit puk, což se nelíbí domácím divákům.

12:42
    Domácím se podařilo rychle vyvézt puk. Do útoku se ale nehrnuli a raději šli vystřídat. Hosté se opět dostali do pásma Třince.

12:23
    Rozehrávku Energie zachytil Varaďa. Následný pas Lojka končí zakázaným uvolněním. Hra bude pokračovat po krátké reklamní pauze.

11:54
    Po rychlém protiútoku pálil Vachovec, Vojtek si připsal další zákrok.

11:23
    Oceláři se hnali do útoku, zastavil je ale ofsajd.

10:56
    Hosty vstřelená branka zjevně nabudila. Vojtek si připisuje další těžký zákrok.

10:31
    Energie srovnává krok! Učebnicovou přesilovkovou kombinaci na jeden dotek předvedla snad celá pětka hostů. Poslední, kdo se dotkl puku, byl MICHAL DOBROŇ, který dobře umístěnou střelou překonal brankáře Vojtka! Asistence: Petr Gřegořek, František Skladaný.

10:17
    Hosté se rozestavili v pásmu Třince a započali přesilovkový kolotoč.

09:53
    Do čtyř půjdou také domácí. Za nedovolené bránění byl vyloučen Lukáš Zíb.

09:35
    Do úniku 2 na 1 šli Polanský s Adamským. První jmenovaný ale vyslal takovou přihrávku, kterou by nechytil snad ani Chuck Norris.

09:16
    Nahození Skuhravého vypadlo Vojtkovi z lapačky. Naštěstí pro domácí v okolí nebyl žádný hostující hráč.

08:57
    Zagrapan se snažil najít svého parťáka Růžičku, kotouč ale nakonec skončil v Mensatorově lapačce.

08:12
    Hosté jsou kompletní, kotouč je však stále v pásmu hostů.

07:40
    Třetí formace Ocelářů si dokázaly vytvořit velký tlak. Přihrávka Květoně ale nenašla svého adresáta.

06:58
    Peterek svým pasem našel najetého Růžičku, který svou pumelicí vyprášil Mensatorovy betony. Hosté se následně osvobozují.

06:34
    Přesilovku začíná první formace Ocelářů. Hokejistům Energie se ale podařilo rychle osvobodit.

06:12
    Domácí si zahrají první početní výhodu utkání. Střílejícího Zíba nedovoleně zastavil Dmitry Cyganov, který si půjde sednout na dvě minuty.

05:41
    Domácí opět útočí. Konkrétně to je formace vedená Bonkem. O kotouč se bojuje v rohu, kde se jej snaží vydolovat Varaďa a McGregor.

05:23
    Před brankou Třince se ocitl Melenovský. Zkoušel střelu z otočky, do jeho pokusu ale vložil hůl Martin Lojek.

04:49
    Hosté se rychle snažili vyrovnat, zastavil je však ofsajd.

04:35
    Domácí otevírají skóre zápasu! V signalizované výhodě se za brankou dobře orientoval Jiří Polanský, který před brankou Mensatora našel DANIELA SEMANA, jenž přesnou střelou do pravého růžku nedal brankáře Energie žádnou šanci! Asistence: Jiří Polanský.

04:14
    Ocelářům se podařilo osvobodit, kotouč ale mají v držená hosté.

03:57
    Dvojice Kumstát - Skuhravý teď pořádně motala hlavy třineckým bekům. O kotouč se nakonec postaral Radek Bonk, který vynutil přerušení hry. Další buly po levici Vojtka.

03:23
    Puk se nakonec ztratil rozhodčím z dohledu, a tak se bude vhazovat před Vojtkem.

03:05
    Hosté se usadili v pásu Třince. O kotouč bojuje v rohu dvojice Petrek - Dej.

02:25
    Do útoku se vrhli také hosté. Sailer zavezl puk za branku Vojtka, tam jej ale o kotouč připravili třinečtí obránci.

01:56
    Třetí formace Třince si dokázala vytvořit tlak. Střela Květoně byla zblokována a Mesnator si ji pohlídal.

01:31
    Hostující rozehrávka končí icingem. Buly před Mensatorem.

01:20
    Oba celky vystřídaly. U puku je formace vedená Bonkem.

00:43
    Tak přeci jen se domácí dostali do pásma Energie, hostující brankář ale byl bez práce.

00:18
    První buly pro Oceláře. Domácím se ale nedaří přechod do útočné třetiny.

00:01

Oba celky jsou na ledě, nic nebrání v zahájení utkání.

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Čutta, Kokko, Dobroň, Gřegořek, Klíma, Rohan, Příndiš, Prošek - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Hruška, Pech, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Sailer - Dej, Tsyganov, Vachovec.

Rozhodčí: Jeřábek, Hradil - Hlavatý, Tošenovjan.

Energie Karlovy Vary hráli poslední kolo na vlastním ledě s Mladou Boleslaví. Energie nepřipustila žádné překvapení a s přehledem dokráčela k zisku tří bodů. Oproti minulému kolu v sestavě hostující Energie bude chybět obránce David Nosek, z útočníků se v dnešním utkání nepředstaví Pavel Kuběna.

Pojďme si teď představit oba celky. Oceláři Třinec hráli poslední utkání na ledě Benziny Litvínov. Kromě šestibrankového přídělu si Oceláři ze stadionu Ivana Hlinky odvezli zraněných pár klíčových hráčů. Mezi nimi jsou Ladislav Kohn, Martin Vágner, Peter Hamerlík a taky Josef Hrabal. Do branky Ocelářů se tedy s největší pravděpodobností postaví Martin Vojtek.

Hezký čtvrteční podvečer z Třince! V posledním extraligovém kole tohoto kalendářního roku se proti sobě postaví celky z Třince a Karlových Varů. Utkání začíná v 17 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 5. Seman (Polanský), 47. Bonk (Lojek), 53. Seman (Polanský), 65. Lojek (Polanský) - 11. Dobroň (Gřegořek, Skladaný), 20. Čutta (Skuhravý), 51. Kumstát (Rohan)

HC Oceláři Třinec: Vojtek (Štefl) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Seman, Štach, Krajíček, Doczy - Zagrapan, Peterek, Růžička - McGregor, Bonk, Varaďa - Adamský, Polanský, Květoň - Mičulka, Ostřížek, Hrňa.

Rozhodčí: Jeřábek, Hradil - Hlavatý, Tošenovjan