Skalica – Martin 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 2:3 (po s.n.) | Trenčín – Poprad 1:3 (kon.)
HC Slovan – Nitra 3:5 (kon.) | Košice – Žilina 4:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:5 (2:1, 1:2, 0:2)
HK Nitra
sk Čtvrtek 30.12.2010, 17:30 • Samsung aréna, zimného štadióna Vladimíra Dzurillu • Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:53:52)

59:10
    Posledné sekundy stretnutia 39. kola Extraligy medzi HC Slovan vs HK Nitra sa blíži k záveru v ktorom majú hostia dvojgólový náskok.

59:00
    Ešte niečo viac ako minútu a hostia z Nitry zdvihnú ruky nad hlavy, vedú o dva góly.

56:10
    Do konca stretnutia zostávajú necelé štyri minúty, hostia z Nitry sa nehrnú pred Konráda. Hostia hrajú takticky veľmi dobre, čo potvrdzuje aj brankár Čiliak v bráne hostí, ktorý je najväčšou prekážkou domáceho mužstva.

55:07
    Hostia z Nitry hrajú to čo potrebujú, vedú o dva góly a črtá sa veľké prekvapenie, do konca je však veľmi ďaleko.

53:12
    V samsung aréne sa stav stretnutia nemení, hostia z Nitry vyhrávajú o dva góly

47:39
    Nitra dala gól! Autor gólu Michal Novák.

46:58
    Nitra dala gól! Autor gólu Ručkay.

44:30
    Zatial sa hrá bez väšľích šancí, oba tím kladú dôraz na defenzívu..

Tak a teraz bábo raď. To čo napíšem, nejde tam, kde by to malo ísť. Na techniku som prikrátky.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:36
    Hra je prerušená bude sa vhadzovať v útočnom pásme Slovana, striedanie pred koncom tretiny sa akosi naťahuje- je čas vydýchnuť si.

39:00
    Chrenko sa pokúšal o strelu spod obrancu Slovana, stela mu nevyšla, stav sa nemení.

Hostia v plnom počte

38:22
    Štefanka pri vlastnom oslabení takmer ohorozil KOnráda, no gól sa nepodarilo pripísať.

Slovanisti v pásme, Kováčikova delovka nenašla správny smer na bránu Čiliaka.

37:00
    Slovanisti v presilovkovom rozostavení, sa pripravili o pásme.

36:40
    Čaladi, ktorý vyhral vhadzovanie faulovaj Hujsu, rozhodca videl odpískal vylúčil.

35:12
    Chrenko v šanci a povedzme si že v dobrej,mohol využiť svoju možnosť,nepodarilo sa. Stav sa nemení.

Jozef Fajták

Branky a nahrávky: 14. Huna Richard (Richard Kapuš), 19. Bakoš, 30. Carcelli - 4. Korhoň, 22. Chrenko (Novák), 33. Saliji (Ručkay), 47. Ručkay, 48. Novák M. (Chrenko Tomáš)